0621 A.D.K. LEMBEEK
Clubverantwoordelijke: BRICHAU Tom
GSM:          0474/89.83.20
email :          tom.brichau@vlaanderen.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportzaal GO-TA
Broekborre z/n
1500 HALLE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : dinsdag
om : 20.15
0658 AKUUT D HERENT VC
Clubverantwoordelijke: BORREMANS Leen
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0473/329.284
email :          leen.borremans@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL "IVO VAN DAMME"
Overstraat 21
3020 HERENT
016/85.32.65

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : zondag
om : 10.00
0654 AKUUT H HERENT VC
Clubverantwoordelijke: PEETERS Bart
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0494/53.99.36
email :          bart.peeters.leuven@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal "Ivo Van Damme"
Overstraat 21
3020 HERENT
016/85.32.65

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : zondag
om : 10.00
0428 ASCAVOC ASSE
Clubverantwoordelijke: TAELEMANS Martine
Tel priv.:      02/452.55.01
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0479/67.18.30
email :          martinetaelemans@skynet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTCOMPLEX WAALBORRE
Potaarde
1730 ASSE
02/451.20.34

speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 21.15
0632 ATTILLA 1 DILBEEK
Clubverantwoordelijke: VAN DEN STEEN Filip
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     02/582.29.45
Fax kant.:    
GSM :          0477/34.95.70
email :          filip.van.den.steen@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Don Bosco
Bosstraat 62
1702 GROOT-BIJGAARDEN
02/466.55.79

speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 21.15
0440 ATTILLA 2000 DILBEEK
Clubverantwoordelijke: GROENWEGHE Willem
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0484/65.36.81
email :          willemgroenweghe@hotmail.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Don Bosco
Bosstraat 62
1702 GROOT-BIJGAARDEN
02/466.55.79

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : donderdag
om : 21.15
0657 ATTILLADIES 1 DILBEEK
Clubverantwoordelijke: VIERENDEEL Katrien
Tel priv.:      02/307.39.97
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0474/823.243
email :          vierendeel_katrien@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Don Bosco
Bosstraat 62
1702 GROOT-BIJGAARDEN
02/466.55.79

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 19.15
0565 BIERBEEK KWB
Clubverantwoordelijke: PIRON Kenneth
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0479/92.97.99
email :          kenneth.piron@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTCENTRUM "DE BORRE"
Speelpleinstraat 8
3360 BIERBEEK


speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : zaterdag
om : 20.15
0633 BORST VOORUIT ST GEN-RODE
Clubverantwoordelijke: GENYN Elke
Tel priv.:      02/361.11.81
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0477/70.61.60
email :          elkegenyn@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL WAUTERBOS
Doornlarenhoofdstraat
1640 SINT-GENESIUS-RODE
02/380.07.75

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : zondag
om : 15.15
0284 BUFFALO'S TILDONK
Clubverantwoordelijke: VAN DER JEUGT Gert
Tel priv.:      016/44.36.45
Fax priv.:     
Tel kant.:     02/565.66.23
Fax kant.:    
GSM :          0473/699.346
email :          gert.van.der.jeugt@skynet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportcomplex "den Dijk"
Dijkstraat 1
3150 WESPELAAR
016/57.02.28

speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : maandag
om : 21.15
0276 CALYPSO KORBEEK-LO
Clubverantwoordelijke: EUBEN Maarten
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0485/156.377
email :          maarteneuben@hotmail.com
website :     www.volleyclubcalypso.be
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Korbeek-Lo
Pellenbergstraat
3360 KORBEEK-LO
016/25.00.87

speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : zondag
om : 10.15
0644 DAATMET LIEDEKERKE D
Clubverantwoordelijke: VAN AUTGAERDEN Kathleen
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0472/45.59.76
email :          katleenva@gmail.com
website :     www.daatmet.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL HEUVELKOUTER
Sportlaan 3
1770 LIEDEKERKE
053/64.55.95

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0568 DANCIENS HOMBEEK
Clubverantwoordelijke: VANNITSEN Riet
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0478/62.60.37
email :          rietvannitsen@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTZ. ST.MAARTENSSCHOOL
Hombekerkouter 18
2811 HOMBEEK
015/41.16.18

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : zondag
om : 15.00
0017 DAWIEZEN SCHEPDAAL
Clubverantwoordelijke: BAUTMANS Katrien
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0479/36.95.28
email :          katrien.bautmans@sint-genesius-rode.be
website :     www.volleyschepdaal.be
ZAALGEGEVENS:
Caerenbergveld
Kerkhofstraat
1703 SCHEPDAAL
02/569.69.95

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0172 DE KROON VC STRIJTEM
Clubverantwoordelijke: BULTE Stephane
Tel priv.:      054/587.413
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0476/257.567
email :          stephbulte@hotmail.com
website :     www.vcdekroon.be
ZAALGEGEVENS:
MPI ST.FRANCISCUS
Lostraat 175
1760 ROOSDAAL
053/66.68.15

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : zaterdag
om : 18.30
0669 DE PRITTEN AFFLIGEM VC
Clubverantwoordelijke: VAN ASSCHE Elke
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0477/985.852
email :          elkeva18@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Bellekouter
bellestraat 99
1790 AFFLIGEM
053/660.040

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.15
0675 DE SOLVELDERS 1 T-W
Clubverantwoordelijke: VICCA Ben
Tel priv.:      016/43.35.23
Fax priv.:     
Tel kant.:     02/708.63.00
Fax kant.:    
GSM :          0472/88.00.43
email :          ben-vicca@telenet.be
website :     www.volleysolveld.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTCOMPLEX 'T SOLVELD
Ralisweg 17
3390 TIELT (BT.)
016/63.25.16

speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0640 DE SOLVELDERS 2 T-W
Clubverantwoordelijke: GIOVANNI Havet
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.: 016/84.41.66    
Fax kant.:    
GSM :          0468/24.61.56
email :          giostring@hotmail.com
website :     www.volleysolveld.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTCOMPLEX 'T SOLVELD
Ralisweg 17
3390 TIELT (BT.)
016/63.25.16

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0448 DOUW RAKKERS DWORP-ALS.
Clubverantwoordelijke: WENSELEERS Luc
Tel priv.:      02/356.41.10
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0476/705.889
email :          luc.wense56@hotmail.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportzaal Dworp
Kerkstraat 13
1653 DWORP


speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 20.30
0262 EGEVOC LEUVEN
Clubverantwoordelijke: SNIJDERS Koen
Tel priv.:      011/48.48.39
Fax priv.:     
Tel kant.:     02/284.21.93
Fax kant.:    
GSM :          0498/98.99.65
email :          koenraad.snijders@europarl.europa.eu
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportzaal "DE MEANDER"
Vakenstraat 18
3110 ROTSELAAR
016/444.517

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : maandag
om : 20.15
0442 ETERNIT D KAP. O/D BOS
Clubverantwoordelijke: ROBIJNS Ilse
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0479/40.03.10
email :          ilse.robijns@telenet.be
website :     www.vceternit.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL ETERNIT
Westdijk 88
1880 KAPELLE-OP-DEN-BOS
015/71.19.33

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : zondag
om : 17.00
0651 EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE
Clubverantwoordelijke: LANCKMANS Laurie
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0485/110.084
email :          lanckmans.l@gmail.com
website :     www.eurovolley.eu
ZAALGEGEVENS:
European School
Av. Oscar Jespers 75
1200 ST-LAMBR.-WOLUWE


speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : woensdag
om : 21.00
0670 EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
Clubverantwoordelijke: PERRINE Bamps
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0494/98.58.30
email :          perrine.bamps@gmail.com
website :     www.eurovolley.eu
ZAALGEGEVENS:
EUROPEAN SCHOOL BRUSSELS
Av. Oscar Jespers 75
1200 ST-LAMBR.-WOLUWE


speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : woensdag
om : 21.00
0285 FENIKS HAACHT VC
Clubverantwoordelijke: GEETS Dirk
Tel priv.:      015/51.77.53
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0478/254.459
email :          dirk.geets@telenet.be
website :     www.mitters.be
ZAALGEGEVENS:
Gem. Sporthal
Sportveldweg 6
3190 BOORTMEERBEEK


speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : vrijdag
om : 21.20
0569 FENIKS HAACHT II VC
Clubverantwoordelijke: DE CUYPER Marc
Tel priv.:      016/602.478
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0496/25.61.21
email :          marc.decuyper.md@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL "DEN DIJK"
Dijkstraat 1
3150 HAACHT
016/57.02.28

speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : zaterdag
om : 20.30
0653 FENIKS HAACHT RECREA
Clubverantwoordelijke: STAS Wim
Tel priv.:      016/60.77.77
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          
email :          w.stas@skynet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
Gem. Sporthal
Dijkstraat 1
3150 Haacht
016/57.02.28

speelt in reeks :
normale speeldag : zaterdag
om : 20.30
0149 GAVO BRUSSELS
Clubverantwoordelijke: DELCARTE Frederique
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0486/26.14.14
email :          fredl20@yahoo.com
website :     www.gavo.be
ZAALGEGEVENS:
Sp. Hal Richard Bauthier
Vandervekenstraat 114
1083 GANSHOREN
02/468.16.23

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.00
0684 GELIVOC AARSCHOT
Clubverantwoordelijke: WUYTS Christophe
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0474/60.21.24
email :          wuyts.smeulders@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL BEKAF
Bekaflaan 65
3200 AARSCHOT


speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : donderdag
om : 21.30
0689 GOLAZO AVERBODE
Clubverantwoordelijke: ROOVERS Dirk
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0474/392.390
email :          dirk.roovers@outlook.be
website :     www.vceverbeur.be
ZAALGEGEVENS:
Gem. Sporthal Averbode
Vorststraat 55
3271 AVERBODE


speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : vrijdag
om : 19.30
0427 GOVOK GOOIK
Clubverantwoordelijke: CALLENS Ingrid
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0476/22.75.63
email :          ingrid.callens@gmail.com
website :     www.govok.be
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Koornmolen
Processiestraat 15
1755 GOOIK
054/328.979

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 20.30
0678 GRIVOK H GRIMBERGEN
Clubverantwoordelijke: MERTENS David
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0476/989.693
email :          davidmertens78@gmail.com
website :     http://grivok.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL PRINSENBOS
Pastoor Woutersstraat
1850 GRIMBERGEN


speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : donderdag
om : 21.00
0129 GROENENBERG D LENNIK
Clubverantwoordelijke: STABEL Ann
Tel priv.:      02/306.95.67
Fax priv.:     
Tel kant.:     02/363.28.41
Fax kant.:    
GSM :          0486/592.840
email :          ann.stabel1@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL JO BAETENS
Algoetstraat 77
1750 LENNIK
02/532.55.32

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 21.15
0132 GROENENBERG H LENNIK
Clubverantwoordelijke: DE MOL Steve
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0496/585.157
email :          demol.steve@gmail.com
website :     www.volleygroenenberg.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL JO BAETENS
Algoetstraat 77
1750 LENNIK


speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : zondag
om : 15.30
0319 GROOT-BIJGAARDEN VC
Clubverantwoordelijke: DE VISSCHER Pierre
Tel priv.:      02/309.69.51
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0478/583.320
email :          Pierre.De.Visscher@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL"TEN GAERDE"
J.Mertensstraat 27A
1702 GROOT-BIJGAARDEN
02/463.30.49

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.15
0655 HERVOC HERENT
Clubverantwoordelijke: LARIVIERE Lies
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0497/049.115
email :          lieslari@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
WAROTZAAL
warotstraat 3
3020 WINKSELE


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : zondag
om : 14.30
0226 INONZENTIJD D DIEGEM
Clubverantwoordelijke: CLAERT Corinne
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0473/208.802
email :          corinne.claert@telenet.be
website :     http://users.online.be/iot/
ZAALGEGEVENS:
Gemeenteschool Diegem
Watermolenstraat
1831 DIEGEM


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 20.00
0444 INONZENTIJD H DIEGEM
Clubverantwoordelijke: IMBRECHTS Leander
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0478/927.576
email :          imbrechtslander@hotmail.com
website :     http://users.online.be/iot/
ZAALGEGEVENS:
Gemeenteschool Diegem
Watermolenstraat
1831 DIEGEM
02/720.11.88

speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : maandag
om : 20.00
0049 IRIS LONDERZEEL
Clubverantwoordelijke: DE PAUW Kris
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0497/381.743
email :          kris.de.pauw@edpnet.be
website :     www.volley-iris.be
ZAALGEGEVENS:
Gem Tech. Inst. Londerz.
Daalkouter 30
1840 LONDERZEEL
052/30.98.24

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-Reeks
normale speeldag : donderdag
om : 21.15
0630 JONG GEWELD VCE K O/D BOS
Clubverantwoordelijke: LOBBESTAEL Kurt
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0497/58.79.96
email :          lobbestaelkurt@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL ETERNIT
Pastoriestraat 88
1880 KAPELLE-OP-DEN-BOS
015/71.19.33

speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : zondag
om : 17.00
0643 KATASTROFA MEISE
Clubverantwoordelijke: SCIAENS Elisabeth
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0472/697.369
email :          dames1_vlm@vckatastroof.be
website :     www.vckatastroof.be
ZAALGEGEVENS:
Sportzaal W. Vandenberghe
Brusselsestwg. 71 A
1860 MEISE


speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : woensdag
om : 20.15
0028 KATASTROOF H MEISE
Clubverantwoordelijke: SEGERS Roel
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0476/535.521
email :          heren1_vlm@vckatastroof.be
website :     www.vckatastroof.be
ZAALGEGEVENS:
Sportzaal W. Vandenberghe
Brusselsestwg. 71A
1860 MEISE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.15
0679 KREG L D ROTSELAAR
Clubverantwoordelijke: GIJBELS Sylvia
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0477/92.71.75
email :          sylvia.gijbels@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportoase De Meander
Vakenstraat 18
3110 ROTSELAAR


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0687 KREG L D2 ROTSELAAR
Clubverantwoordelijke: MEERT Timothée
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0478/53.10.36
email :          timothee_meert@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTSCHUUR WILSELE
Brandweg 8
3012 LEUVEN
016/23.10.81

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : dinsdag
om : 20.15
0666 LADIES BELLINGEN HALLE
Clubverantwoordelijke: DARCIS Wendy
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0498/56.11.18
email :          wendy.darcis@telenet.be
website :     www.volleybellingenhalle.be
ZAALGEGEVENS:
KTA
Kluisstraat 1
1500 HALLE


speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : dinsdag
om : 20.30
0516 LADY'S MOLLEM VK
Clubverantwoordelijke: JUNIUS Jolanda
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0476/28.57.53
email :          jolanda.j@tandemwoodproducts.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportcentrum
Dendermondestraat 25
1785 MERCHTEM


speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : dinsdag
om : 20.30
0619 LAS CHICAS JETTE
Clubverantwoordelijke: VALLAEYS Fanny
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0486/56.74.53
email :          vallaeys@gmail.com
website :     www.laschicas.be
ZAALGEGEVENS:
Erasmus Hogeschool Br.
Laarbeeklaan 121
1090 JETTE
02/479.18.90

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : woensdag
om : 20.15
0572 LENNIK VC DAMES A
Clubverantwoordelijke: MERTENS Chantal
Tel priv.:      02/532.16.82
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          
email :          jos.blondeel@telenet.be
website :     www.vclennikdames.be
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Jo Baetens
A. Algoetstraat 77
1750 LENNIK
02/532.55.32

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : dinsdag
om : 21.30
0546 LENNIK VC DAMES B
Clubverantwoordelijke: VAN CUTSEM Magda
Tel priv.:      02/532.10.37
Fax priv.:     
Tel kant.:     02/481.08.88
Fax kant.:    
GSM :          
email :          magda.vancutsem@vclennikdames.be
website :     www.vclennikdames.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL JO BAETENS
Algoetstraat 77
1750 LENNIK
02/532.55.32

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0549 LEVET SCONE D LOT
Clubverantwoordelijke: SPRUYT Geertrui
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0477/22.55.29
email :          g-spruyt@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
VOGELENZANG
Dworpsestraat
1651 LOT


speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : woensdag
om : 20.45
0445 LEVET SCONE H LOT
Clubverantwoordelijke: DEBAST Etienne
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0486/95.12.09
email :          etienne.debast@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
Vogelenzang
Dworpsestraat 146
1651 LOT
02/356.87.72

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 20.45
0512 LIZARDS 1 LUBBEEK
Clubverantwoordelijke: GOOVAERTS Peter
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0476/34.49.87
email :          peter.goovaerts3@gmail.com
website :     www.lizards.be
ZAALGEGEVENS:
Gemeentelijke Basisschool Pellenberg
Kerkplein
3212 LUBBEEK (Pellenberg)


speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : donderdag
om : 21.15
0525 LIZARDS 2 LUBBEEK
Clubverantwoordelijke: VRANKEN Dieter
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0499/61.14.87
email :          d_vranken@hotmail.com
website :     www.lizards.be
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Lubbeek
Gellenberg 14
3210 LUBBEEK
016/63.29.71

speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0563 LOATJ-A-GOEN HALLE
Clubverantwoordelijke: BAUT Christel
Tel priv.:      02/356.60.05
Fax priv.:     
Tel kant.:     02/333.64.12
Fax kant.:    
GSM :          0498/58.67.89
email :          christel.baut@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal De Hernekouter
Hernekouter 1
1540 HERNE
02/395.97.15

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 21.00
0272 LOVOC KESSEL-LO
Clubverantwoordelijke: OYEN Rob
Tel priv.:      016/25.39.48
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0474/75.30.70
email :          robert.oyen@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL KESSEL-LO
Stadionlaan 4
3010 KESSEL-LO
016/25.34.80

speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0298 MERSARIO MOLLEM
Clubverantwoordelijke: MOSMANS Dirk
Tel priv.:      052/37.30.27
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    052/37.52.25
GSM :          0495/895.814
email :          marc.beeckman@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL ASSE
Potaarde 15
1730 ASSE
02/452.81.06

speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : dinsdag
om : 20.45
0649 MISS MOJITOS BRUSSELS
Clubverantwoordelijke: JOB Joelle
Tel priv.:      02/466.89.49
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0477/270.674
email :          joelle.job63@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Richard Beauthier
Vandervekenstraat 114
1083 GANSHOREN
02/465.56.00

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 20.00
0676 MOLENSTEDE VC
Clubverantwoordelijke: GRUBBEN Jo
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0486/506.774
email :          jogrubben@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Gem. Basisschool
Vleugtstraat 37
3290 SCHAFFEN


speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : dinsdag
om : 21.00
0479 MOLLEM VK H I
Clubverantwoordelijke: JANSSENS Geert
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0475/81.96.59
email :          janssens.g@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Waalborre
Potaarde 14
1730 ASSE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 20.45
0478 MOLLEM VK H II
Clubverantwoordelijke: VERSPECHT Simon
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0478/38.32.25
email :          simonverspecht@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Waarborre
Potaarde 14
1730 ASSE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : vrijdag
om : 20.45
0467 MOORHOEK LONDERZEEL
Clubverantwoordelijke: VAN AKEN Yannick
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0478/775.261
email :          yannick_vanaken@hotmail.com
website :     www.moorhoek.be
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Blauvenne
St. Jozefstraat 41
1840 LONDERZEEL


speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : dinsdag
om : 21.00
0612 MYKA'S LEUVEN
Clubverantwoordelijke: BAUDUIN Katrien
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     03/450.48.65
Fax kant.:    
GSM :          0477/466.023
email :          katrien.bauduin@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Heverlee
Hertogstraat 180
3001 HEVERLEE
016/40.29.43

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 21.25
0673 PLAN B LONDERZEEL
Clubverantwoordelijke: EECKELERS Sanne
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0497/28.54.31
email :          sanne.eeckelers@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Merchtem
Dendermondsestraat 25
1785 MERCHTEM


speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0682 R 84 RECREA RUISBROEK
Clubverantwoordelijke: DEWINTER Etienne
Tel priv.:      02/377.66.68
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0474/19.03.38
email :          etienne60.dewinter@telenet.be
website :     www.volleyruisbroek84.be
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Braillard
wandelingsstr. 54
1601 RUISBROEK (BT.)


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 20.30
0187 RECREA-B VC ZUUN
Clubverantwoordelijke: MERCKX Wendy
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0496/97.87.41
email :          wendy_merckx@yahoo.com
website :     www.vczuun.be
ZAALGEGEVENS:
WILDERSPORTCOMPLEX
Sportlaan 11
1600 SINT-PIETERS-LEEUW
02/334.21.60

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 21.15
0069 REKREDAM DWORP
Clubverantwoordelijke: BAUTMANS Barbara
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0486/05.34.34
email :          barbarabautmans@yahoo.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportzaal H. Meerts
Kerkstraat 13
1653 DWORP


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-Reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0474 SET 'M-UP D TERNAT
Clubverantwoordelijke: VAN CRAENENBROECK Karen
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0479/45.58.81
email :          karen_vancraenenbroeck@hotmail.com
website :     www.setupternat.be
ZAALGEGEVENS:
Gemeentelijk Sportcentrum
Pieter Van Cauwelaertstraat 40
1740 TERNAT


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.45
0451 SET-UP ALL STARS TERNAT
Clubverantwoordelijke: ROELAND Etienne
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0472/98.04.47
email :          roeland.eienne@gmail.com
website :     www.setupternat.be
ZAALGEGEVENS:
Basisschool Horizon
Bodegemstraat 20
1740 TERNAT


speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : zondag
om : 10.15
0545 SET-UP AMORAS TERNAT
Clubverantwoordelijke: LABYE Katrien
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0476/62.14.02
email :          katrien.labye@gmail.com
website :     www.setupternat.be
ZAALGEGEVENS:
Gemeentelijk Sportcentrum
Pieter Van Cauwelaertstraat 40
1740 TERNAT
02/582.05.01

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-Reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 20.15
0223 SET-UP H I TERNAT
Clubverantwoordelijke: LUYPAERT Jurgen
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0472/580.285
email :          jurgen.luypaert@toyota-europe.com
website :     www.setupternat.be
ZAALGEGEVENS:
Rijksschool Ternat
Bodegemstraat 20
1740 TERNAT


speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 21.00
0645 SLOEBERS BERG
Clubverantwoordelijke: VANHERREWEGHE Inge
Tel priv.:      016/43.72.32
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0474/361.275
email :          inge.vanherreweghe@telenet.be
website :     www.sloebers.be
ZAALGEGEVENS:
De Toverberg Gem. Basissc
Gemeentewegel 2
1910 BERG (BT.)
016/65.99.77

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 21.00
0142 SLOEFKE WOLVERTEM
Clubverantwoordelijke: CRANSHOF Maria
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0475/695.699
email :          mcranshof@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportschuur TEN DRIES
Populierenlaan 20
1861 WOLVERTEM
02/269.79.79

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : zaterdag
om : 17.15
0538 SMASH & GO LEMBEEK
Clubverantwoordelijke: DECKX Christophe
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     02/361.01.86
Fax kant.:    02/361.07.18
GSM :          0475/74.66.53
email :          christophe.deckx@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTZAAL PAUL BRICOUT
Mimosastraat
1502 LEMBEEK


speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 20.45
0662 SMASH ATTACK HALLE
Clubverantwoordelijke: GERARD Joelle
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0474/259.916
email :          joelle4gerard@gmail.com
website :     www.facebook.com/smashattackvolley
ZAALGEGEVENS:
Sportzaal GO-TA
Broekborre zn
1500 HALLE


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0544 SOLLENBEEMD + HALLE
Clubverantwoordelijke: TIMMERMANS Filip
Tel priv.:      02/356.99.46
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0494/51.68.72
email :          filip.timmermans@skynet.be
website :     www.sollenbeemd.be
ZAALGEGEVENS:
KTA
kluisstraat 1
1500 HALLE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 20.15
0447 SPLIT 99 LONDERZEEL
Clubverantwoordelijke: GOOSSENS Els
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0499/323.111
email :          elsfranktuurtess@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL"DE BLAUVENNE"
St.Jozefstraat 41
1840 LONDERZEEL
052/309.816

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : donderdag
om : 20.30
0618 SPORA LEUVEN DAMES
Clubverantwoordelijke: LALLOUE Bénédicte
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0499/75.64.18
email :          benedicte.lalloue@danone.com
website :     www.sporaleuven.be
ZAALGEGEVENS:
DE RIJSCHOOL
Rijschoolstraat 21
3000 LEUVEN
016/23.10.81

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.15
0539 SPORA LEUVEN H I
Clubverantwoordelijke: GIELEN Marc
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0471/206.962
email :          m.gielen@vmm.be
website :     www.sporaleuven.be
ZAALGEGEVENS:
De Rijschool
Rijschoolstraat 21
3000 LEUVEN
016/23.10.81

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0210 SPORTAF MERCHTEM
Clubverantwoordelijke: TERWECOREN Nadine
Tel priv.:      052/37.24.71
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0495/30.40.04
email :          nadine.terwecoren@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportcentrum
Dendermondestraat 25
1785 MERCHTEM
052/37.16.44

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : vrijdag
om : 20.15
0198 STOKKEL VK
Clubverantwoordelijke: DE KEUSTER Christian
Tel priv.:      02/784.33.91
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0499/70.76.20
email :          christian.dekeuster@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Gemeenteschool STOKKEL
H. Vandermaelenstraat
1150 SINT-PIETERS-WOLUWE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : zondag
om : 10.00
0635 SUIKER VOC TIENEN
Clubverantwoordelijke: ROOVERS Jan
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0486/90.65.81
email :          janroovers@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportschuur
Houtemveld Hal 2
3300 TIENEN


speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : donderdag
om : 20.45
0680 SUNBEAM HOFSTADE
Clubverantwoordelijke: VAN CROMBRUGGEN Ingrid
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0477/97.30.09
email :          ingrid.vc@telenet.be
website :     www.volley-sunbeam.be
ZAALGEGEVENS:
Gem. Sp.Hal Zemst-Centrum
schoolstraat 13
1980 ZEMST
015/69.50.01

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.45
0271 SVK OUD-HEVERLEE H
Clubverantwoordelijke: WILLIO Ivo
Tel priv.:      016/47.34.18
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0486/90.38.54
email :          SVKHeren@svk-oh.be
website :     www.SVK-OH.be
ZAALGEGEVENS:
ONTM.CENTR.ST.JOR.WEERT
Beekstraat 13
3051 SINT-JORIS-WEERT
016/47.71.53

speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0636 VBT MACHELEN H 3
Clubverantwoordelijke: VAN ROY Danny
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0496/165.695
email :          dannyvbtm@hotmail.com
website :     www.vbtmachelen.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL BOSVELD
heirbaan
1830 MACHELEN (BT)
02/253.67.99

speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 21.00
0219 VILVO VILVOORDE
Clubverantwoordelijke: VAN DE WIELE Joeri
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0495/63.17.49
email :          volley.vilvo@gmail.com
website :     http://vilvo.weebly.com
ZAALGEGEVENS:
EUROVOLLEYCENTER
Beneluxlaan 22
1800 VILVOORDE
02/257.16.16

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0648 VINTAGE LEUVEN
Clubverantwoordelijke: SMEESTERS Arnoud
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0497/45.09.12
email :          arnoudsmeesters@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Ymeria
Pastoor Bellonstraat 29
3018 WIJGMAAL (BT.)
016/448.878

speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 21.15
0218 VIP ERPS-KWERPS
Clubverantwoordelijke: LUYTEN Ronny
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0478/68.12.43
email :          ronnyluyten@hotmail.com
website :     www.volleyvip.com
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Erps-Kwerps
oudebaan 14
3071 ERPS-KWERPS
0476/92.71.14

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : zondag
om : 10.15
0156 VLIERVOC LEUVEN
Clubverantwoordelijke: VAN GEEL Jan
Tel priv.:      016/350.068
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0475/639.030
email :          jakke.van.geel@gmail.com
website :     www.vliervoc.tk
ZAALGEGEVENS:
De Rijschool
Rijschoolstraat 21
3000 LEUVEN
016/23.10.81

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 20.15
0147 VOLLE GAS MACHELEN
Clubverantwoordelijke: MICHIELS Claudia
Tel priv.:      02/267.07.27
Fax priv.:     
Tel kant.:     02/462.63.08
Fax kant.:    02/609.52.61
GSM :          0475/706.854
email :          claudia.michiels@draeger.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Bosveld
Heirbaan 10
1830 MACHELEN (BT)
02/253.67.99

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-Reeks
normale speeldag : zondag
om : 19.00
0667 VOLLEY DIEGEM SPORT
Clubverantwoordelijke: HANSSENS Nele
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0474/427.350
email :          hanssens.nele@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Robusta
C. Peetersstraat 45
1830 MACHELEN (BT)


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 21.15
0138 VOLLEY OPWIJK D
Clubverantwoordelijke: MICHIELS Magaly
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0479/95.54.65
email :          magaly.michiels@hotmail.com
website :     www.volleyopwijk.be
ZAALGEGEVENS:
VKO OPWIJK
Karenverldstraat 23
1745 OPWIJK
0

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : zondag
om : 17.00
0683 VOLLEY THOR TERVUREN 1
Clubverantwoordelijke: BARTHOLOMEES Roald
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0475/554.187
email :          bestuur@vossemthortervuren.be
website :     www.volleythortervuren.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTCENTRUM DIEPENDAL
Lindeboomstraat 30
3080 TERVUREN
02/767.75.25

speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : dinsdag
om : 20.30
0686 VOLLEY THOR TERVUREN DAMES
Clubverantwoordelijke: BARTHOLOMEES Roald
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0475/554.187
email :          bestuur@vossemthortervuren.be
website :     www.volleythortervuren.be
ZAALGEGEVENS:
Gemeentelijke Sportzaal Vossem
Dorpstraat 44
3080 VOSSEM


speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0234 VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL
Clubverantwoordelijke: DE ROOCK Veerle
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0478/97.41.25
email :          vderoock@telenet.be
website :     www.volleyschepdaal.be
ZAALGEGEVENS:
Sporthal CAERENBERGVELD
Kerkhofstraat
1703 SCHEPDAAL
02/569.69.95

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : woensdag
om : 20.15
0672 VOLLEYSKITEAM BETEKOM
Clubverantwoordelijke: WILLEMS Kor
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0494/525.857
email :          korwillems@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportcentrum "De Tumkens"
Pastoor Pitetlaan 30
3130 BETEKOM
016/56.52.33

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.15
0317 VOLLEYVRIENDEN HALLE
Clubverantwoordelijke: VANDERCAMMEN Freddy
Tel priv.:      02/360.35.79
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0474/78.98.28
email :          freddyvandercammen11@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportzaal GO-TA
Broekborre z/n
1500 HALLE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 20.15
0613 ZENNEBLOK D I EPPEGEM
Clubverantwoordelijke: WILLEMS Sigrid
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0475/94.36.92
email :          sigrid_willems@telenet.be
website :     www.zenneblok.be
ZAALGEGEVENS:
DE WATERLEEST
Waterleestweg 12
1980 EPPEGEM
015/61.58.90

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : zaterdag
om : 15.15
0318 ZENNEBLOK H I EPPEGEM
Clubverantwoordelijke: ANDRIESSEN Nicolas
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0498/69.73.14
email :          nicolas_andriessen@hotmail.com
website :     www.zenneblok.be
ZAALGEGEVENS:
De Waterleest
Waterleestweg 12
1980 EPPEGEM
015/61.58.90

speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : zaterdag
om : 15.15
0537 ZENNEBLOK H III EPPEGEM
Clubverantwoordelijke: GERAERTS Chesney
Tel priv.:      
Fax priv.:     
Tel kant.:     
Fax kant.:    
GSM :          0499/10.14.29
email :          geraertschesney@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
De Waterleest
Waterleestweg 12
1980 EPPEGEM
015/61.58.90

speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 20.15
Clubnaam Speelt in zaal Zaaladres Post Gemeente Zaal-tel dag uur
A.D.K. LEMBEEK Sportzaal GO-TA Broekborre (geen huisnr) 1500 HALLE ? din 20.15
ADECCO FRIENDS Sporthal Braillard Wandelingstraat 54 1601 RUISBROEK (BT.) don 21.15
AKUUT D HERENT VC SPORTHAL "IVO VAN DAMME" Overstraat 21 3020 HERENT 016/85.32.65 zon 10.00
AKUUT H HERENT VC Sporthal "Ivo Van Damme" Overstraat 21 3020 HERENT 016/85.32.65 zon 10.00
ASCAVOC ASSE SPORTCOMPLEX WAALBORRE Potaarde 1730 ASSE 02/451.20.34 don 21.15
ATTILLA 1 DILBEEK Sporthal Don Bosco Bosstraat 62 1702 GROOT-BIJGAARDEN don 21.15
ATTILLA 2000 DILBEEK Sporthal Don Bosco Bosstraat 62 1702 GROOT-BIJGAARDEN don 21.15
ATTILLADIES 1 DILBEEK Sporthal Don Bosco Bosstraat 62 1702 GROOT-BIJGAARDEN don 19.15
BELFIUS Gemeentelijke Sporthal Steenokkerzeelstr. 60 1930 ZAVENTEM 02/720.65.79 vry 21.15
BIERBEEK KWB SPORTCENTRUM "DE BORRE" Speelpleinstraat 8 3360 BIERBEEK zat 20.15
BLAUVENNE VC BLAUVENNE St-Jozefstraat 41 1840 LONDERZEEL
BORST VOORUIT ST GEN-RODE SPORTHAL WAUTERBOS doornlarenhoofdstraat 1640 SINT-GENESIUS-RODE 02/380.07.75 zon 15.15
BUFFALO'S TILDONK Sportcomplex "den Dijk" Dijkstraat 1 3150 WESPELAAR 016/57.02.28 maa 21.15
CALYPSO KORBEEK-LO SPORTHAL KORBEEK-LO Pellenbergstraat 3360 KORBEEK-LO 016/25.00.87 zon 10.15
DAATMET H LIEDEKERKE Sporthal Heuvelkouter Sportlaan 3 1770 LIEDEKERKE 053/64.55.95 zon 10.30
DAATMET LIEDEKERKE D SPORTHAL HEUVELKOUTER Sportlaan 3 1770 LIEDEKERKE din 21.15
DAMES LONDERZEEL SPORTHAL BLAUVENNE Sint-Jozefstraat 41 1840 LONDERZEEL don 20.30
DANCIENS HOMBEEK SPORTZ. ST.MAARTENSSCHOOL Hombekerkouter 18 2811 HOMBEEK 015/41.16.18 zon 15.00
DAWIEZEN SCHEPDAAL Caerenbergveld Kerkhofstraat 1703 SCHEPDAAL 02/569.69.95 vry 20.30
DE KROON VC STRIJTEM MPI ST.FRANCISCUS Lostraat 175 1760 ROOSDAAL 053/66.68.15 zat 18.30
DE MITTERS H WESPELAAR Gem. Sporthal Sportveldweg 6 3190 BOORTMEERBEEK vry 21.15
DE PRITTEN AFFLIGEM VC Bellekouter bellestraat 99 1790 AFFLIGEM 053/660.040 woe 20.15
DE SOLVELDERS 1 T-W SPORTCOMPLEX 'T SOLVELD Ralisweg 17 3390 TIELT (BT.) 016/63.25.16 din 21.15
DE SOLVELDERS 2 T-W SPORTCOMPLEX 'T SOLVELD Ralisweg 17 3390 TIELT (BT.) 016/63.25.16 din 21.15
DE VOLLESKES LOT Sportzaal Vogelzang Dworpsestraat 146 1651 LOT din 21.00
DEN TOREN LONDERZEEL Gemeentelijk sportcomplex Lijsterstraat 1 1840 LONDERZEEL 052/300.300 vry 21.15
DOUW RAKKERS DWORP-ALS. Sportzaal Dworp Kerkstraat 13 1653 DWORP don 20.30
EGEVOC LEUVEN Sportzaal "DE MEANDER" Vakenstraat 18 3110 ROTSELAAR 016/444.517 maa 20.15
ETERNIT H KAP. O/D BOS SPORTHAL ETERNIT Westvaartdijk 1880 KAPELLE-OP-DEN-BOS 015/71.19.33 zon 19.00
EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE European School Av. Oscar Jespers 75 1200 ST-LAMBR.-WOLUWE woe 21.00
EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE EUROPEAN SCHOOL BRUSSELS Av. Oscar Jespers 75 1200 ST-LAMBR.-WOLUWE woe 21.00
FENIKS HAACHT VC Gem. Sporthal Sportveldweg 6 3190 BOORTMEERBEEK vry 21.20
FENIKS HAACHT II VC Sporthal "Den Dijk" Dijkstraat 1 3150 HAACHT 016/57.02.28 zat 20.30
GAVO BRUSSELS Richard Beauthier Vandervekenstraat 114 1083 GANSHOREN 02/465.75.71 woe 20.00
GAVO-MISTOUCH BRUSSELS Sp. Hal Richard Bauthier Vandervekenstraat 114 1083 GANSHOREN 02/468.16.23 woe 20.00
GELIVOC AARSCHOT Sporthal Bekaf Bekaflaan 65 3200 AARSCHOT don 21.30
GOVOK GOOIK Sporthal Koornmolen Processiestraat 15 1755 GOOIK 054/328.979 don 20.30
GRIVOK GRIMBERGEN SPORTHAL"PRINSENBOS" P Wouterstraat 1850 GRIMBERGEN 02/270.95.87 woe 21.00
GRIVOK H GRIMBERGEN SPORTHAL PRINSENBOS Pastoor Woutersstraat 1850 GRIMBERGEN don 21.00
GROENENBERG D LENNIK SPORTHAL JO BAETENS Algoetstraat 77 1750 LENNIK 02/532.55.32 woe 21.15
GROENENBERG H LENNIK SPORTHAL JO BAETENS Algoetstraat 77 1750 LENNIK 02/532.55.32 zon 15.30
GROOT-BIJGAARDEN VC SPORTHAL"TEN GAERDE" J.Mertensstraat 27A 1702 GROOT-BIJGAARDEN 02/463.30.49 woe 20.15
HAVOK AARSCHOT Sporthal "De Lichten" Kloosterveldstraat 7 2221 BOOISCHOT din 21.00
HERVOC HERENT WAROTZAAL warotstraat 3 3020 WINKSELE zon 14.30
INONZENTIJD D DIEGEM Gemeenteschool Diegem Watermolenstraat 1831 DIEGEM 02/720.11.88 vry 20.00
INONZENTIJD H DIEGEM Gemeenteschool Diegem Watermolenstraat 1831 DIEGEM 02/720.11.88 maa 20.00
IRIS LONDERZEEL Gem. Technisch Inst. Londerzeel Daalkouter 30 1840 LONDERZEEL 052/30.98.24 don 21.15
JONG GEWELD VCE K O/D BOS SPORTHAL ETERNIT Pastoriestraat 88 1880 KAPELLE-O/D-BOS 015/71.19.33 zon 17.00
JONG VOLLEY OPWIJK VKO karenveldstraat 23 1745 OPWIJK vry 21.15
JUST4FUN VELTEM Sporthal Kampenhout Zeypestraat 22 1910 KAMPENHOUT vry 20.15
KATASTROFA MEISE Sportzaal W. Vandenberghe Brusselsestwg. 71 A 1860 MEISE woe 20.15
KATASTROOF H MEISE Sportzaal W. Vandenberghe Brusselsestwg. 71A 1860 MEISE woe 20.15
KATASTROOF RECREA MEISE Sportzaal W. Vandenberghe Brusselsestwg. 71A 1860 MEISE
KREG L D ROTSELAAR SPORTOASE "DE MEANDER" Vakenstraat 18 3110 ROTSELAAR 016/892.990 vry 20.30
KREG L D2 ROTSELAAR De Rijschool Rijschoolstraat 21 3000 LEUVEN 016/23.10.81 din 20.15
KREG ROTSELAAR DE MEANDER Vakenstraat 18 3110 ROTSELAAR 016/44.45.17 woe 20.45
KU LEUVEN DAMES KBC BALSPORTZAAL Tervuursevest 113 3001 HEVERLEE don 20.30
LADIES BELLINGEN HALLE Sportzaal GO-TA Broekborre (geen huisnr) 1500 HALLE din 20.30
LADY'S MOLLEM VK Sportcentrum Dendermondestraat 25 1785 MERCHTEM din 20.30
LAS CHICAS JETTE Erasmus Hogeschool Br. Laarbeeklaan 121 1090 JETTE 02/479.18.90 woe 20.15
LENNIK VC DAMES A Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77 1750 LENNIK 02/532.55.32 din 21.30
LENNIK VC DAMES B SPORTHAL JO BAETENS Algoetstraat 77 1750 LENNIK 02/532.55.32 din 21.15
LEVET SCONE D LOT VOGELENZANG Dworpsestraat 1651 LOT 02/356.87.72 woe 20.45
LEVET SCONE H LOT Vogelenzang Dworpsestraat 146 1651 LOT 02/356.87.72 vry 20.45
LIZARDS 1 LUBBEEK Gemeentelijke Basisschool Pellenberg Kerkplein 3212 LUBBEEK don 21.15
LIZARDS 2 LUBBEEK Sporthal Lubbeek Gellenberg 14 3210 LUBBEEK 016/63.29.71 din 21.15
LOATJ-A-GOEN HALLE Sporthal De Hernekouter Hernekouter 1 1540 HERNE 02/395.97.15 woe 21.00
LOVOC KESSEL-LO SPORTHAL KESSEL-LO Stadionlaan 4 3010 KESSEL-LO 016/25.34.80 din 21.15
MAKASI VILVOORDE Sporthal Hazeweide tulpenstraat 4 1800 VILVOORDE 02/252.04.70 din 20.45
MERSARIO MOLLEM SPORTHAL ASSE Potaarde 15 1730 ASSE 02/452.81.06 din 20.45
MISS MOJITOS BRUSSELS Richard Beauthier Vandervekenstraat 114 1083 GANSHOREN 02/465.56.00 don 20.00
MOLENSTEDE VC Gem. Basisschool Vleugtstraat 37 3290 SCHAFFEN din 21.00
MOLLEM VK H I Sporthal Waalborre Potaarde 14 1730 ASSE vry 20.45
MOLLEM VK H II Sporthal Waarborre Potaarde 14 1730 ASSE vry 20.45
MOORHOEK LONDERZEEL Sporthal Blauvenne St. Jozefstraat 41 1840 LONDERZEEL din 21.00
MYKA'S LEUVEN Sporthal Heverlee hertogstraat 180 3001 HEVERLEE 016/40.29.43 don 21.25
N.O.H VOLLEY Omnisportzaal Lombardzijdestr. 120 1120 NEDER-OVER-HEEMBEEK woe 20.45
NAT. BANK BRUSSEL Zaal "B. Sports" Basilieklaan 14 1082 ST.-AGATHA BERCHEM 02/468.35.40 don 20.15
PLAN B LONDERZEEL Sporthal Merchtem Dendermondsestraat 25 1785 MERCHTEM 052/37.16.44 vry 20.30
R 84 RECREA RUISBROEK Sporthal AJ Braillard Wandelingstraat 54 1601 RUISBROEK (BT) din 20.30
RECREA-B VC ZUUN WILDERSPORTCOMPLEX Sportlaan 11 1600 SINT-PIETERS-LEEUW 02/378.01.00 vry 21.15
RECREA-C VC ZUUN Wildersportcomplex Sportlaan 1600 SINT-PIETERS-LEEUW 02/378.01.00 woe 21.15
REKREDAM DWORP Sportzaal H. Meerts Kerkstraat 13 1653 DWORP vry 20.30
SET 'M-UP D TERNAT Gemeentelijk Sportcentrum Pieter Van Cauwelaertstr. 40 1740 TERNAT woe 20.45
SET-UP ALL STARS TERNAT Basisschool Horizon Bodegemstraat 20 1740 TERNAT zon 10.15
SET-UP AMORAS TERNAT Gemeentelijk Sportcentrum Pieter Van Cauwelaertstr. 40 1740 TERNAT 02/582.05.01 din 20.15
SET-UP H I TERNAT Rijksschool Ternat Bodegemstraat 20 1740 TERNAT don 21.00
SET-UP H III TERNAT GEM. SPORTCOMPLEX Pieter V. Cauwelaertstr. 40 1740 TERNAT 02/582.05.01 din 20.15
SET-UP LADIES TERNAT Rijksmiddenschool Bodegemstraat 20 1740 TERNAT vry 20.30
SLOEBERS BERG De Toverberg Gem. Basissc Gemeentewegel 2 1910 BERG (BT.) 016/65.99.77 don 20.30
SLOEFKE WOLVERTEM Sportschuur TEN DRIES Populierenlaan 20 1861 WOLVERTEM 02/269.79.79 zat 17.15
SMASH & GO LEMBEEK SPORTZAAL PAUL BRICOUT Mimosastraat 1502 LEMBEEK din 20.45
SMASH ATTACK HALLE Sportzaal GO-TA Broekborre zn 1500 HALLE vry 20.30
SMASH DUISBURG PACHTHOF STROYKENS Merenstraat 19 3080 DUISBURG 02/767.49.80 din 21.15
SOLLENBEEMD + HALLE KTA (Kon. Techn. Ateneum) Broekborre (geen huisnr) 1500 HALLE don 20.15
SPARTANA PERK Sporthal Hertblok Orchideeenlaan 19 1820 STEENOKKERZEEL 02/751.97.70 vry 20.15
SPLIT 99 LONDERZEEL SPORTHAL"DE BLAUVENNE" St.Jozefstraat 41 1840 LONDERZEEL 052/309.816 don 20.30
SPORA LEUVEN DAMES DE RIJSCHOOL Rijschoolstraat 21 3000 LEUVEN 016/23.10.81 woe 20.15
SPORA LEUVEN H I De Rijschool Rijschoolstraat 21 3000 LEUVEN 016/23.10.81 vry 20.30
SPORTAF MERCHTEM Sportcentrum Dendermondestraat 25 1785 MERCHTEM 052/37.16.44 vry 20.15
STOKKEL VK Gemeenteschool STOKKEL H. Vandermaelenstraat 1150 SINT-PIETERS-WOLUWE zon 10.00
SUIKER VOC TIENEN Sportschuur Houtemveld Hal 2 3300 TIENEN don 20.45
SUNBEAM D HOFSTADE Sportcentrum DE HEIDE Zandstraat 3 1981 HOFSTADE (BT.) 015/61.13.01 din 20.15
SUNBEAM HOFSTADE GEM. SP.HAL ZEMST-CENTRUM schoolstraat 13 1980 ZEMST 015/69.50.01 woe 20.45
SVK OUD-HEVERLEE H ONTM.CENTR.ST.JOR.WEERT Beekstraat 13 3051 SINT-JORIS-WEERT 016/47.71.53 vry 20.30
VBT MACHELEN D 5 SPORTHAL BOSVELD Heirbaan 10 B 1830 MACHELEN (BT) 02/254.12.31 din 20.30
VBT MACHELEN H 3 SPORTHAL BOSVELD heirbaan 1830 MACHELEN (BT) 02/253.67.99 don 21.00
VCE JONG GEWELD K O/D B SPORTHAL ETERNIT Pastoriestraat 88 1880 KAPELLE-OP-DEN-BOS 015/71.19.33 zon 17.00
VILVO VILVOORDE EUROVOLLEYCENTER Beneluxlaan 22 1800 VILVOORDE 02/257.16.16 din 21.15
VINTAGE LEUVEN Sporthal Heverlee Hertogstraat 180 3001 HEVERLEE 016/40.29.43 don 21.15
VIP ERPS-KWERPS Sporthal Erps-Kwerps oudebaan 14 3071 ERPS-KWERPS 0476/92.71.14 zon 10.15
VLIERVOC LEUVEN De Rijschool Rijschoolstraat 21 3000 LEUVEN 016/23.10.81 vry 20.15
VOLLE GAS MACHELEN Sporthal Bosveld Heirbaan 10 1830 MACHELEN (BT) 02/253.67.99 zon 19.00
VOLLEY DIEGEM SPORT Sporthal Robusta C. Peetersstraat 45 1830 MACHELEN (BT) woe 21.15
VOLLEY OPWIJK D VKO Opwijk Karenveldstraat 23 1745 OPWIJK zon 17.00
VOLLEY THOR TERVUREN 1 Sportcentrum Diependaal Lindeboomstraat 30 3080 TERVUREN 02/767.75.25 din 20.30
VOLLEY THOR TERVUREN 2 Sportcentrum Diependaal Lindeboomstraat 30 3080 TERVUREN 02/767.75.25 don 20.30
VOLLEY THOR TERVUREN DAM Gemeentelijke Sportzaal Vossem Dorpstraat 44 3080 VOSSEM vry 20.30
VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL Sporthal CAERENBERGVELD Kerkhofstraat 1703 SCHEPDAAL 02/569.69.95 woe 20.15
VOLLEYSKITEAM BETEKOM Sportcentrum "De Tumkens" Pastoor Pitetlaan 30 3130 BETEKOM 016/56.52.33 woe 20.15
VOLLEYVRIENDEN HALLE Sporthal GO-TA Broekborre zn 1500 HALLE don 20.15
ZENNEBLOK D I EPPEGEM DE WATERLEEST Waterleestweg 12 1980 EPPEGEM 015/61.58.90 zat 15.15
ZENNEBLOK D II EPPEGEM DE WATERLEEST Waterleestweg 12 1980 EPPEGEM 015/61.58.90 zat 15.15
ZENNEBLOK H I EPPEGEM De Waterleest Waterleestweg 12 1980 EPPEGEM 015/61.58.90 zat 15.15
ZENNEBLOK H III EPPEGEM De Waterleest Waterleestweg 12 1980 EPPEGEM 015/61.58.90 don 20.15
Naam Gemeente Email GSM Telefoon
Gosseye Eddy 3071 Erps-Kwerps eddy.gosseye@pandora.be 0487/846.262 02/757.29.03