GEKWETSTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

Gekwetst aan

D3

034

De Weerdt Brigit

21948

De Volleskes Lot

Linker knie

H3

031

De Hovre Arnaud

21565

Mollem VK H II

Rechter elleboog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


GELE en RODE KAARTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

 

 

 

 

 

 

 


HOE EEN WEDSTRIJD WIJZIGEN ?

Wedstrijdwijziging mededelen via : mia@vlmbrabant.be en ook aan eddy@vlmbrabant.be

 - steeds het wedstrijdnummer vermelden!!!

Voorbeeld om gemakkelijk een wedstrijdwijziging door te geven:

 

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Te spelen volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

001

Daatmet

Winkracht10

woe

05/11/08

21.15

Woe

01/10/09

21.15

 

Voor de laatste correcte informatie inzake de kalenders: raadpleeg ook steeds onze website: http://www.vlmbrabant.be/

 


WEDSTRIJDWIJZIGINGEN

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

 

Dames Prov. 3

 

D3

073

SPORTAF MERCHTEM

LENNIK VC DAMES B

vry

26/01/2018

20:15

wordt

vry

09/02/2018

20:15

Heren Prov. 1

 

H1

028

AKUUT H HERENT VC

MOORHOEK LONDERZEEL

zon

22/10/2017

10:00

wordt

zon

04/03/2018

10:00

H1

022

SET-UP H I TERNAT

AKUUT H HERENT VC

 

 

 

wordt

don

08/02/2018

21:00

Heren Prov. 3

 

H3

070

SOLLENBEEMD + HALLE

VOLLEY THOR TERVUREN 2

woe

17/01/2018

20:15

wordt

woe

07/02/2018

20:15

H3

021

MOLLEM VK H II

MERSARIO MOLLEM

 

 

 

wordt

woe

15/11/2017

20:30

 


Uitslagen afgesloten op 1 NOVEMber  2017

 

Dames Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

026

JVL PLAN B LONDERZEEL

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

0-3

20-25/18-25/12-25

LENNIK VC DAMES A

6

4

1

1

17

7

15

0

033

VOLLEY DIEGEM SPORT

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

3-1

25-22/25-22/17-25/25-19

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

5

4

0

1

14

3

13

0

034

VBT MACHELEN D 5

LENNIK VC DAMES A

0-3

20-25/15-25/09-25

MYKA'S LEUVEN

4

3

1

0

12

4

11

0

036

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

REKREDAM DWORP

3-1

25-12/20-25/25-17/25-17

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

6

2

2

0

13

12

10

0

016

LENNIK VC DAMES A

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

3-2

25-22/25-22/19-25/18-25/17-15

DAWIEZEN SCHEPDAAL

4

3

0

0

10

3

9

0

 

 

 

 

 

VOLLEY DIEGEM SPORT

6

3

0

0

9

10

9

0

 

 

 

 

 

ATTILLADIES 1 DILBEEK

4

2

0

1

8

6

7

0

 

 

 

 

 

GOVOK GOOIK

4

2

0

0

6

6

6

0

 

 

 

 

 

JVL PLAN B LONDERZEEL

5

2

0

0

7

9

6

0

 

 

 

 

 

VBT MACHELEN D 5

6

1

0

0

3

15

3

0

 

 

 

 

 

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

4

0

0

1

4

12

1

0

 

 

 

 

 

REKREDAM DWORP

6

0

0

0

2

18

0

0

 

Dames Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

042

HERVOC HERENT

GRIVOK GRIMBERGEN

3-2

25-04/22-25/23-25/25-14/15-06

DANCIENS HOMBEEK

6

5

0

1

17

3

16

0

043

GRIVOK GRIMBERGEN

LAS CHICAS JETTE

3-0

25-18/25-19/25-20

SPLIT 99 LONDERZEEL

4

4

0

0

12

1

12

0

046

AKUUT D HERENT VC

HERVOC HERENT

3-1

19-25/25-23/25-22/25-19

SUNBEAM HOFSTADE

5

4

0

0

12

3

12

0

048

MISS MOJITOS BRUSSELS

INONZENTIJD D DIEGEM

2-3

25-20/24-26/15-25/25-16/10-15

AKUUT D HERENT VC

5

4

0

0

12

4

12

0

047

DANCIENS HOMBEEK

SPORA LEUVEN DAMES

3-0

25-21/26-24/25-23

HERVOC HERENT

6

2

2

0

13

10

10

0

 

 

 

 

 

KU LEUVEN DAMES

5

3

0

0

9

8

9

0

 

 

 

 

 

MISS MOJITOS BRUSSELS

7

2

0

3

12

16

9

0

 

 

 

 

 

DAMES LONDERZEEL

4

0

2

0

8

10

4

0

 

 

 

 

 

GRIVOK GRIMBERGEN

6

1

0

1

5

15

4

0

 

 

 

 

 

KREG LD ROTSELAAR

4

1

0

0

4

9

3

0

 

 

 

 

 

INONZENTIJD D DIEGEM

4

0

1

0

3

11

2

0

 

 

 

 

 

SPORA LEUVEN DAMES

2

0

0

0

1

6

0

0

 

 

 

 

 

LAS CHICAS JETTE

4

0

0

0

0

12

0

0

 

Dames Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

013

SET-UP LADIES TERNAT

SMASH ATTACK HALLE

0-3

10-25/21-25/18-25

LEVET SCONE D LOT

5

5

0

0

15

1

15

0

023

GROENENBERG D LENNIK

DE PRITTEN AFFLIGEM V

1-3

15-25/25-23/10-25/16-25

LADIES BELLINGEN HALL

5

4

1

0

15

4

14

0

039

GROENENBERG D LENNIK

SET-UP LADIES TERNAT

3-0

25-18/25-23/25-22

VOLLEYKRIEBELS SCHEPD

5

4

0

0

13

3

12

0

041

SET 'M-UP D TERNAT

GAVO BRUSSELS

1-3

30-32/25-23/26-28/28-30

LOATJ-A-GOEN HALLE

6

4

0

0

13

7

12

0

047

BORST VOORUIT ST GEN-

GROENENBERG D LENNIK

1-3

23-25/25-18/16-25/09-25

SMASH ATTACK HALLE

5

3

0

1

11

7

10

0

043

DAATMET LIEDEKERKE D

VOLLEYKRIEBELS SCHEPD

0-3

16-25/22-25/23-25

GAVO BRUSSELS

5

3

0

0

10

7

9

0

 

 

 

 

 

DE PRITTEN AFFLIGEM V

5

2

0

0

6

10

6

0

 

 

 

 

 

GROENENBERG D LENNIK

7

2

0

0

8

16

6

0

 

 

 

 

 

DAATMET LIEDEKERKE D

5

1

0

1

6

12

4

0

 

 

 

 

 

BORST VOORUIT ST GEN-

5

1

0

0

4

13

3

0

 

 

 

 

 

SET-UP LADIES TERNAT

5

1

0

0

3

13

3

0

 

 

 

 

 

RECREA-B VC ZUUN

2

0

1

0

3

5

2

0

 

 

 

 

 

SET 'M-UP D TERNAT

4

0

0

0

3

12

0

0

 

Dames Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

021

ZENNEBLOK D II EPPEGE

LADY'S MOLLEM VK

3-2

17-25/25-21/18-25/25-20/15-09

SET-UP AMORAS TERNAT

6

3

2

0

16

9

13

0

033

LENNIK VC DAMES B

LADY'S MOLLEM VK

2-3

25-13/15-25/21-25/27-25/10-15

SLOEFKE WOLVERTEM

5

4

0

1

14

5

13

0

034

DE VOLLESKES LOT

SET-UP AMORAS TERNAT

1-3

17-25/21-25/26-24/19-25

VOLLEY OPWIJK D

3

2

1

0

9

3

8

0

031

ZENNEBLOK D II EPPEGE

SPORTAF MERCHTEM

3-0

26-24/25-23/25-19

SLOEBERS BERG

5

1

2

0

11

10

7

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK D II EPPEGE

5

1

1

2

11

11

7

0

 

 

 

 

 

LENNIK VC DAMES B

6

1

1

2

11

15

7

0

 

 

 

 

 

VOLLE GAS MACHELEN

4

2

0

1

8

7

7

0

 

 

 

 

 

LADY'S MOLLEM VK

5

0

2

2

10

13

6

0

 

 

 

 

 

KATASTROFA MEISE

5

1

1

1

9

12

6

0

 

 

 

 

 

SPORTAF MERCHTEM

4

1

1

0

7

8

5

0

 

 

 

 

 

R 84 RECREA RUISBROEK

4

0

1

2

7

11

4

0

 

 

 

 

 

DE VOLLESKES LOT

6

1

0

1

7

16

4

0

 

Heren Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

029

RECREA-C VC ZUUN

JONG GEWELD VCE K O/D

0-3

22-25/12-25/18-25

JONG GEWELD VCE K O/D

6

5

1

0

18

3

17

0

017

RECREA-C VC ZUUN

ETERNIT H KAP. O/D BO

3-1

14-25/25-20/25-21/25-19

FENIKS HAACHT VC

4

3

1

0

12

4

11

0

034

ETERNIT H KAP. O/D BO

AKUUT H HERENT VC

2-3

25-17/25-20/19-25/19-25/10-15

VINTAGE LEUVEN

3

2

0

1

8

3

7

0

 

 

 

 

 

VBT MACHELEN H 3

4

2

0

1

9

7

7

0

 

 

 

 

 

SPORA LEUVEN H I

5

2

0

1

8

10

7

0

 

 

 

 

 

MOORHOEK LONDERZEEL

4

2

0

0

7

6

6

0

 

 

 

 

 

AKUUT H HERENT VC

4

0

2

0

7

10

4

0

 

 

 

 

 

SET-UP H I TERNAT

1

1

0

0

3

1

3

0

 

 

 

 

 

DOUW RAKKERS DWORP-AL

3

1

0

0

4

6

3

0

 

 

 

 

 

SUIKER VOC TIENEN

3

1

0

0

4

7

3

0

 

 

 

 

 

RECREA-C VC ZUUN

5

1

0

0

4

13

3

0

 

 

 

 

 

ETERNIT H KAP. O/D BO

6

0

0

1

4

18

1

0

 

Heren Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

013

ZENNEBLOK H I  EPPEGE

LEVET SCONE H LOT

3-0

25-15/25-15/25-19

GROENENBERG H LENNIK

5

3

1

1

14

6

12

0

033

GROENENBERG H LENNIK

GROOT-BIJGAARDEN VC

3-1

21-25/25-21/25-19/25-23

ZENNEBLOK H I  EPPEGE

4

3

1

0

12

3

11

0

 

 

 

 

 

SET-UP H III TERNAT

4

2

1

1

11

6

9

0

 

 

 

 

 

LEVET SCONE H LOT

5

3

0

0

9

9

9

0

 

 

 

 

 

DE KROON VC STRIJTEM

3

2

0

0

6

5

6

0

 

 

 

 

 

ATTILLA 2000 DILBEEK

5

1

1

0

8

12

5

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H I

3

1

0

1

6

6

4

0

 

 

 

 

 

KATASTROOF H MEISE

4

1

0

1

7

10

4

0

 

 

 

 

 

JONG VOLLEY OPWIJK

4

1

0

0

4

10

3

0

 

 

 

 

 

GROOT-BIJGAARDEN VC

5

0

1

0

7

14

2

0

 

 

 

 

 

SMASH & GO LEMBEEK

2

0

0

1

3

6

1

0

 

Heren Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

018

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

EGEVOC LEUVEN

3-2

13-25/19-25/25-15/25-13/15-05

VOLLEY THOR TERVUREN

5

4

0

1

14

4

13

0

021

ZENNEBLOK H III EPPEG

LIZARDS 1 LUBBEEK

0-3

12-25/14-25/18-25

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

6

2

2

0

12

10

10

0

030

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

INONZENTIJD H DIEGEM

3-0

25-20/25-18/25-17

VIP ERPS KWERPS

4

3

0

1

11

5

10

0

026

VLIERVOC LEUVEN

ZENNEBLOK H III EPPEG

3-1

24-26/25-13/25-19/25-22

VILVO VILVOORDE

7

3

0

1

13

12

10

0

031

ZENNEBLOK H III EPPEG

VILVO VILVOORDE

0-3

22-25/22-25/15-25

GRIVOK H GRIMBERGEN

4

3

0

0

10

3

9

0

 

 

 

 

 

LIZARDS 1 LUBBEEK

3

3

0

0

9

0

9

0

 

 

 

 

 

STOKKEL VK

4

2

1

0

9

6

8

0

 

 

 

 

 

EGEVOC LEUVEN

6

1

1

2

10

15

7

0

 

 

 

 

 

DE SOLVELDERS 1 TIELT

4

2

0

0

8

6

6

0

 

 

 

 

 

VLIERVOC LEUVEN

4

1

1

0

6

9

5

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK H III EPPEG

6

0

0

0

1

18

0

0

 

 

 

 

 

INONZENTIJD H DIEGEM

5

0

0

0

0

15

0

0

 

Heren Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

003

MERSARIO MOLLEM

SET-UP ALL STARS TERN

3-0

25-13/25-10/28-26

ATTILLA 1 DILBEEK

4

3

1

0

12

3

11

0

027

MERSARIO MOLLEM

ASCAVOC ASSE

3-0

25-14/25-14/25-09

IRIS LONDERZEEL

4

3

0

1

11

3

10

0

035

SOLLENBEEMD + HALLE

VOLLEYVRIENDEN HALLE

3-2

24-26/25-18/25-20/18-25/15-11

VOLLEYVRIENDEN HALLE

4

3

0

1

11

3

10

0

034

ASCAVOC ASSE

VOLLEY THOR TERVUREN

3-0

25-11/25-14/25-16

MERSARIO MOLLEM

4

3

0

0

9

4

9

0

033

IRIS LONDERZEEL

MERSARIO MOLLEM

3-0

25-15/25-20/25-20

SOLLENBEEMD + HALLE

5

2

1

0

10

9

8

0

031

MOLLEM VK H II

ADK LEMBEEK

2-3

25-22/23-25/23-25/25-22/10-15

ASCAVOC ASSE

5

2

0

0

7

9

6

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H II

4

1

0

1

5

9

4

0

 

 

 

 

 

ADK LEMBEEK

5

0

1

1

5

14

3

0

 

 

 

 

 

SET-UP ALL STARS TERN

3

0

1

0

3

8

2

0

 

 

 

 

 

VOLLEY THOR TERVUREN

4

0

0

0

1

12

0

0

 

Heren Provinciaal Regio Oost

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

039

BIERBEEK KWB

LOVOC KESSEL-LO

3-2

15-25/25-13/19-25/25-18/15-13

DE SOLVELDERS 2 TIELT

5

5

0

0

15

3

15

0

046

LOVOC KESSEL-LO

GELIVOC AARSCHOT

2-3

25-17/26-28/25-22/20-25/07-15

CALYPSO KORBEEK-LO

5

4

0

1

14

3

13

0

045

DE SOLVELDERS 2 TIELT

KREG AKA HAVOK

3-1

23-25/25-12/25-22/25-14

FENIKS HAACHT II VC

5

3

0

2

13

6

11

0

047

CALYPSO KORBEEK-LO

BIERBEEK KWB

3-0

25-20/25-23/25-15

MOLENSTEDE VC

6

2

1

1

12

12

9

0

 

 

 

 

 

BIERBEEK KWB

5

2

1

0

9

9

8

0

 

 

 

 

 

GELIVOC AARSCHOT

5

1

2

0

11

11

7

0

 

 

 

 

 

LOVOC KESSEL-LO

5

1

0

3

9

12

6

0

 

 

 

 

 

JUST4FUN VELTEM

3

1

1

0

7

5

5

0

 

 

 

 

 

LIZARDS 2 LUBBEEK

3

1

1

0

6

5

5

0

 

 

 

 

 

BUFFALO'S TILDONK

5

1

1

0

7

11

5

0

 

 

 

 

 

KREG ROTSELAAR

3

1

0

0

4

7

3

0

 

 

 

 

 

KREG AKA HAVOK

4

1

0

0

5

10

3

0

 

 

 

 

 

SVK OUD-HEVERLEE H

6

0

0

0

0

18

-1

1

 


BEKER VAN BRABANT 2017  - 2018

 

39 ste

editie

 

 


Gelieve de wedstrijddatums zo vlug mogelijk door te geven!!!

De wedstrijden worden geleid door een VLM of VVB SR

 


 

VOORRONDE DAMES

Te spelen heen en terug tot en met 28.02.2018

Gelieve de wedstrijddatums zo vlug mogelijk door te geven!!!  De wedstrijden worden geleid door een VLM of VVB SR

 

PLOEGEN

DATA - UUR

Uitslag

SETSTANDEN

A

Miss Mojitos Brussels             Myka’s Leuven

Don 23/11 – 20.00

 

 

B

Ladies Bellingen Halle           Lennik VC Dames A

 

 

 

C

Lennik VC Dames A               Myka’s Leuven

Din 09/01 – 21.30

 

 

D

Miss Mojitos Brussels             Ladies Bellingen Halle

Don 08/02 – 20.00

 

 

E

Myka’s Leuven                         Ladies Bellingen Halle

Don 09/11 – 21.25

 

 

F

Lennik VC Dames A               Miss Mojitos Brussels

Din 06/02 – 21.30

 

 

G

Volleykriebels Schepdaal      VBT Machelen D5

Vry 22/12 – 20.00

 

 

H

Attilladies 1 Dilbeek                Dawiezčn Schepdaal

Don 08/02 – 19.15

 

 

I

Volleykriebels Schepdaal      Dawienzčn Schepdaal

Woe 06/12 – 20.15

 

 

J

VBT Machelen D5                   Attilladies 1 Dilbeek

Zat 16/12 – 20.30

 

 

K

Dawiezčn Schepdaal             VBT Machelen D5

 

 

 

L

Attilladies 1 Dilbeek                Volleykriebels Schepdaal

Don 09/11 – 19.15

 

 

1/2e FINALES DAMES

Te spelen met rechtstreekse uitschakeling t.e.m 15/04/2018

 

PLOEGEN

DATA - UUR

Uitslag

SETSTANDEN

M

Winnaar 1                                    Verliezer 2

 

 

 

N

Winnaar 2                                    Verliezer 1

 

 

 

Voorronde HEREN

Te spelen heen en terug tot en met 30.11.2017

 

PLOEGEN

DATA - UUR

Uitslag

SETSTANDEN

A

Suiker Voc Tienen                   Just4Fun Veltem

Don 09/11 – 20.45

 

 

A

Just4Fun Veltem                     Suiker Voc Tienen

Zon 05/11 – 18.30

 

 

B

Groot-Bijgaarden VC              Volley Thor Tervuren 1

Woe 25/10 – 20.15

0 – 3

18/25 – 14/25 – 18/25

B

Volley Thor Tervuren 1           Groot-Bijgaarden VC

Din 07/11 – 20.30

 

 

C

De Solvelders 2 T-W               Vliervoc Leuven

Din 17/10 – 21.15

3 – 1

25/14 – 23/25 – 25/20 – 25/23

C

Vliervoc Leuven                       De Solvelders 2 T-W