GEKWETSTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

Gekwetst aan

D2A

044

Peeters Myrthe

21918

KU Leuven Dames

Rechter voet

D2A

054

Decoster Valerie

20487

Sunbeam Hofstade

Rechter voet

D2A

063

Graulus Frieda

20444

Hervoc Herent

Hoofd

D2B

031

D'Haeseleer Leen

21134

De Pritten Affligem VC

Linker kuit

D3

014

Sciaens Elisabeth

19947

Katastrofa Meise

Knie

D3

039

Van Lokeren Froida

09276

Volle Gas Machelen

Linker ringvinger

H1

034

Broothaerts Koen

17107

Eternit H Kap. O/D Bos

Linker kuit

H3

021

Michiels Glenn

20354

Mollem VK H II

Rechter enkel

H3

023

Van Boxtael Michel

21378

Iris Londerzeel

Linker kuit

 

 

 

 

 

 

 


GELE en RODE KAARTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

 

 

 

 

 

 

 


HOE EEN WEDSTRIJD WIJZIGEN ?

Wedstrijdwijziging mededelen via : mia@vlmbrabant.be en ook aan eddy@vlmbrabant.be

 - steeds het wedstrijdnummer vermelden!!!

Voorbeeld om gemakkelijk een wedstrijdwijziging door te geven:

 

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Te spelen volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

001

Daatmet

Winkracht10

woe

05/11/08

21.15

Woe

01/10/09

21.15

 

Voor de laatste correcte informatie inzake de kalenders: raadpleeg ook steeds onze website: http://www.vlmbrabant.be/

 


WEDSTRIJDWIJZIGINGEN

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

 

Dames Prov. 1

 

D1

037

ATTILLADIES 1 DILBEEK

LENNIK VC DAMES A

don

16/11/2017

19:15

wordt

don

04/01/2018

19:15

D1

025

ATTILLADIES 1 DILBEEK

MYKA'S LEUVEN

don

21/12/2017

19:15

wordt

don

11/01/2018

19:15

Dames Prov. 2A

 

D2A

145

AKUUT D HERENT VC

SUNBEAM HOFSTADE

zon

18/03/2018

10:00

wordt

zon

29/04/2018

10:00

D2A

045

KREG LD ROTSELAAR

DAMES LONDERZEEL

vry

27/10/2017

20:30

wordt

vry

24/11/2017

20:30

Dames Prov. 2B

 

D2B

032

BORST VOORUIT ST GEN-RODE

SET-UP LADIES TERNAT

zon

15/10/2017

15:15

wordt

zon

28/01/2018

15:15

D2B

048

SMASH ATTACK HALLE

SET 'M-UP D TERNAT

vry

27/10/2017

20:30

wordt

vry

27/04/2018

20:30

Dames Prov. 3

 

D3

118

ZENNEBLOK D II EPPEGEM

DE VOLLESKES LOT

zat

31/03/2018

15:15

wordt

zat

27/01/2018

15:15

Heren Prov. 1

 

H1

050

SPORA LEUVEN H I

DOUW RAKKERS DWORP-ALS.

vry

01/12/2017

20:30

wordt

vry

09/02/2018

20:30

Heren Prov. 2A

 

H2A

038

ATTILLA 2000 DILBEEK

JONG VOLLEY OPWIJK

don

16/11/2017

21:15

wordt

don

07/12/2017

21:15

H2A

041

GROENENBERG H LENNIK

SMASH & GO LEMBEEK

zon

19/11/2017

15:30

wordt

 

 

 

H2A

047

MOLLEM VK H I

GROENENBERG H LENNIK

vry

24/11/2017

20:45

wordt

 

 

 

H2A

040

DE KROON VC STRIJTEM

KATASTROOF H MEISE

zat

18/11/2017

18:30

wordt

don

28/12/2017

20:00

Heren Prov. 2B

 

H2B

038

VLIERVOC LEUVEN

GRIVOK H GRIMBERGEN

vry

17/11/2017

20:15

wordt

din

13/02/2018

20:15

Heren Prov. 3

 

H3

113

IRIS LONDERZEEL

MOLLEM VK H II

don

23/11/2017

21:00

wordt

don

11/01/2018

21:00

H3

038

ATTILLA 1 DILBEEK

VOLLEYVRIENDEN HALLE

don

16/11/2017

21:15

wordt

don

11/01/2018

21:15

Regio Oost

 

RO

094

FENIKS HAACHT II VC

BUFFALO'S TILDONK

zat

13/01/2018

20:30

wordt

maa

08/01/2018

21:15

RO

053

KREG AKA HAVOK

BUFFALO'S TILDONK

woe

15/11/2017

20:45

wordt

 

 

 

 


Uitslagen afgesloten op 22 NOVEMber  2017

 

Dames Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

027

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

VBT MACHELEN D 5

3-1

25-16/26-24/23-25/25-21

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

6

5

0

1

17

4

16

0

035

DAWIEZEN SCHEPDAAL

GOVOK GOOIK

3-0

25-17/25-12/25-16

LENNIK VC DAMES A

6

4

1

1

17

7

15

0

106

DAWIEZEN SCHEPDAAL

VBT MACHELEN D 5

3-1

25-19/25-09/23-25/25-18

DAWIEZEN SCHEPDAAL

6

5

0

0

16

4

15

0

042

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

1-3

19-25/25-21/22-25/17-25

MYKA'S LEUVEN

4

3

1

0

12

4

11

0

039

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

REKREDAM DWORP

3-0

25-14/25-17/25-12

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

7

2

2

0

14

15

10

0

038

JVL PLAN B LONDERZEEL

GOVOK GOOIK

1-3

25-19/22-25/23-25/21-25

GOVOK GOOIK

6

3

0

0

9

10

9

0

 

 

 

 

 

VOLLEY DIEGEM SPORT

6

3

0

0

9

10

9

0

 

 

 

 

 

ATTILLADIES 1 DILBEEK

4

2

0

1

8

6

7

0

 

 

 

 

 

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

6

2

0

1

10

13

7

0

 

 

 

 

 

JVL PLAN B LONDERZEEL

6

2

0

0

8

12

6

0

 

 

 

 

 

VBT MACHELEN D 5

8

1

0

0

5

21

3

0

 

 

 

 

 

REKREDAM DWORP

7

0

0

0

2

21

0

0

 

Dames Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

032

DANCIENS HOMBEEK

AKUUT D HERENT VC

0-3

18-25/18-25/19-25

AKUUT D HERENT VC

7

6

0

0

18

5

18

0

044

SPLIT 99 LONDERZEEL

KU LEUVEN DAMES

3-0

25-19/25-21/25-14

DANCIENS HOMBEEK

7

5

0

1

17

6

16

0

139

INONZENTIJD D DIEGEM

MISS MOJITOS BRUSSELS

2-3

25-20/23-25/19-25/25-22/06-15

SPLIT 99 LONDERZEEL

5

5

0

0

15

1

15

0

063

HERVOC HERENT

SUNBEAM HOFSTADE

3-0

25-23/25-13/25-10

MISS MOJITOS BRUSSELS

9

3

1

3

18

18

14

0

054

SUNBEAM HOFSTADE

AKUUT D HERENT VC

1-3

19-25/15-25/25-23/16-25

HERVOC HERENT

7

3

2

0

16

10

13

0

056

KU LEUVEN DAMES

MISS MOJITOS BRUSSELS

0-3

20-25/24-26/18-25

SUNBEAM HOFSTADE

7

4

0

0

13

9

12

0

053

DAMES LONDERZEEL

GRIVOK GRIMBERGEN

3-0

25-09/25-21/25-21

KU LEUVEN DAMES

7

3

0

0

9

14

9

0

052

INONZENTIJD D DIEGEM

KREG LD ROTSELAAR

3-2

16-25/25-20/15-25/25-17/16-14

DAMES LONDERZEEL

5

1

2

0

11

10

7

0

 

 

 

 

 

INONZENTIJD D DIEGEM

6

0

2

1

8

16

5

0

 

 

 

 

 

KREG LD ROTSELAAR

5

1

0

1

6

12

4

0

 

 

 

 

 

GRIVOK GRIMBERGEN

7

1

0

1

5

18

4

0

 

 

 

 

 

SPORA LEUVEN DAMES

2

0

0

0

1

6

0

0

 

 

 

 

 

LAS CHICAS JETTE

4

0

0

0

0

12

0

0

 

Dames Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

045

DE PRITTEN AFFLIGEM V

LADIES BELLINGEN HALL

0-3

14-25/23-25/17-25

LADIES BELLINGEN HALL

7

5

1

0

18

7

17

0

053

LADIES BELLINGEN HALL

DAATMET LIEDEKERKE D

0-3

09-25/21-25/19-25

LEVET SCONE D LOT

5

5

0

0

15

1

15

0

052

SET 'M-UP D TERNAT

DE PRITTEN AFFLIGEM V

0-3

24-26/10-25/19-25

SMASH ATTACK HALLE

6

4

0

1

14

7

13

0

050

VOLLEYKRIEBELS SCHEPD

GAVO BRUSSELS

1-3

14-25/25-21/22-25/22-25

VOLLEYKRIEBELS SCHEPD

6

4

0

0

14

6

12

0

056

LOATJ-A-GOEN HALLE

SMASH ATTACK HALLE

0-3

20-25/10-25/14-25

GAVO BRUSSELS

6

4

0

0

13

8

12

0

 

 

 

 

 

LOATJ-A-GOEN HALLE

7

4

0

0

13

10

12

0

 

 

 

 

 

DE PRITTEN AFFLIGEM V

7

3

0

0

9

13

9

0

 

 

 

 

 

DAATMET LIEDEKERKE D

6

2

0

1

9

12

7

0

 

 

 

 

 

GROENENBERG D LENNIK

7

2

0

0

8

16

6

0

 

 

 

 

 

BORST VOORUIT ST GEN-

5

1

0

0

4

13

3

0

 

 

 

 

 

SET-UP LADIES TERNAT

5

1

0

0

3

13

3

0

 

 

 

 

 

RECREA-B VC ZUUN

2

0

1

0

3

5

2

0

 

 

 

 

 

SET 'M-UP D TERNAT

5

0

0

0

3

15

0

0

 

Dames Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

009

VOLLEY OPWIJK D

LADY'S MOLLEM VK

1-3

13-25/25-16/21-25/23-25

SET-UP AMORAS TERNAT

6

3

2

0

16

9

13

0

035

VOLLEY OPWIJK D

SLOEBERS BERG

1-3

28-26/17-25/15-25/19-25

SLOEFKE WOLVERTEM

5

4

0

1

14

5

13

0

013

SPORTAF MERCHTEM

R 84 RECREA RUISBROEK

3-2

21-25/12-25/26-24/25-21/16-14

VOLLEY OPWIJK D

7

3

1

0

14

12

11

0

039

LADY'S MOLLEM VK

VOLLE GAS MACHELEN

1-3

15-25/16-25/26-24/12-25

SPORTAF MERCHTEM

6

2

2

0

13

10

10

0

040

DE VOLLESKES LOT

VOLLEY OPWIJK D

0-3

23-25/19-25/16-25

SLOEBERS BERG

7

2

2

0

14

14

10

0

038

KATASTROFA MEISE

SLOEBERS BERG

3-0

25-23/25-15/25-20

VOLLE GAS MACHELEN

5

3

0

1

11

8

10

0

019

VOLLEY OPWIJK D

SPORTAF MERCHTEM

0-3

19-25/21-25/24-26

LADY'S MOLLEM VK

7

1

2

2

14

17

9

0

 

 

 

 

 

KATASTROFA MEISE

6

2

1

1

12

12

9

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK D II EPPEGE

5

1

1

2

11

11

7

0

 

 

 

 

 

LENNIK VC DAMES B

6

1

1

2

11

15

7

0

 

 

 

 

 

R 84 RECREA RUISBROEK

5

0

1

3

9

14

5

0

 

 

 

 

 

DE VOLLESKES LOT

7

1

0

1

7

19

4

0

 

Heren Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

033

MOORHOEK LONDERZEEL

DOUW RAKKERS DWORP-AL

1-3

18-25/25-22/21-25/14-25

JONG GEWELD VCE K O/D

7

6

1

0

21

3

20

0

041

MOORHOEK LONDERZEEL

SET-UP H I TERNAT

1-3

19-25/25-19/21-25/16-25

FENIKS HAACHT VC

5

4

1

0

15

4

14

0

039

DOUW RAKKERS DWORP-AL

SUIKER VOC TIENEN

3-1

25-18/29-27/19-25/25-21

SPORA LEUVEN H I

6

3

0

1

11

10

10

0

037

VINTAGE LEUVEN

AKUUT H HERENT VC

2-3

25-22/25-18/14-25/23-25/09-15

DOUW RAKKERS DWORP-AL

5

3

0

0

10

8

9

0

038

SPORA LEUVEN H I

RECREA-C VC ZUUN

3-F

25-00/25-00/25-00

VINTAGE LEUVEN

4

2

0

2

10

6

8

0

042

JONG GEWELD VCE K O/D

VBT MACHELEN H 3

3-0

25-21/25-19/25-20

VBT MACHELEN H 3

5

2

0

1

9

10

7

0

040

ETERNIT H KAP. O/D BO

FENIKS HAACHT VC

0-3

12-25/19-25/19-25

AKUUT H HERENT VC

5

0

3

0

10

12

6

0

 

 

 

 

 

SET-UP H I TERNAT

2

2

0

0

6

2

6

0

 

 

 

 

 

MOORHOEK LONDERZEEL

6

2

0

0

9

12

6

0

 

 

 

 

 

SUIKER VOC TIENEN

4

1

0

0

5

10

3

0

 

 

 

 

 

RECREA-C VC ZUUN

6

1

0

0

4

16

2

1

 

 

 

 

 

ETERNIT H KAP. O/D BO

7

0

0

1

4

21

1

0

 

Heren Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

021

MOLLEM VK H I

GROOT-BIJGAARDEN VC

3-2

19-25/25-22/19-25/25-22/15-12

ZENNEBLOK H I  EPPEGE

5

4

1

0

15

3

14

0

042

LEVET SCONE H LOT

MOLLEM VK H I

3-0

25-21/25-21/25-16

GROENENBERG H LENNIK

5

3

1

1

14

6

12

0

037

ZENNEBLOK H I  EPPEGE

SET-UP H III TERNAT

3-0

25-18/25-16/25-20

LEVET SCONE H LOT

6

4

0

0

12

9

12

0

 

 

 

 

 

SET-UP H III TERNAT

5

2

1

1

11

9

9

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H I

5

1

1

1

9

11

6

0

 

 

 

 

 

DE KROON VC STRIJTEM

3

2

0

0

6

5

6

0

 

 

 

 

 

ATTILLA 2000 DILBEEK

5

1

1

0

8

12

5

0

 

 

 

 

 

KATASTROOF H MEISE

4

1

0

1

7

10

4

0

 

 

 

 

 

GROOT-BIJGAARDEN VC

6

0

1

1

9

17

3

0

 

 

 

 

 

JONG VOLLEY OPWIJK

4

1

0

0

4

10

3

0

 

 

 

 

 

SMASH & GO LEMBEEK

2

0

0

1

3

6

1

0

 

Heren Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

015

LIZARDS 1 LUBBEEK

DE SOLVELDERS 1 TIELT

2-3

25-21/25-17/24-26/19-25/11-15

VOLLEY THOR TERVUREN

7

6

0

1

20

4

19

0

014

VLIERVOC LEUVEN

INONZENTIJD H DIEGEM

3-2

25-19/14-25/25-17/22-25/15-06

VIP ERPS KWERPS

7

4

0

2

16

11

14

0

027

LIZARDS 1 LUBBEEK

VIP ERPS KWERPS

3-2

25-22/19-25/19-25/30-28/15-09

LIZARDS 1 LUBBEEK

5

3

1

1

14

5

12

0

032

DE SOLVELDERS 1 TIELT

VLIERVOC LEUVEN

3-0

25-21/25-16/25-21

DE SOLVELDERS 1 TIELT

6

3

1

0

14

8

11

0

034

VIP ERPS KWERPS

VOLLEY THOR TERVUREN

0-3

17-25/09-25/24-26

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

6

2

2

0

12

10

10

0

126

EGEVOC LEUVEN

INONZENTIJD H DIEGEM

3-0

25-18/25-17/25-08

EGEVOC LEUVEN

7

2

1

2

13

15

10

0

037

VILVO VILVOORDE

VOLLEY THOR TERVUREN

0-3

15-25/06-25/21-25

VILVO VILVOORDE

8

3

0

1

13

15

10

0

040

VIP ERPS KWERPS

INONZENTIJD H DIEGEM

3-0

25-20/25-19/25-23

GRIVOK H GRIMBERGEN

4

3

0

0

10

3

9

0

 

 

 

 

 

STOKKEL VK

4

2

1

0

9

6

8

0

 

 

 

 

 

VLIERVOC LEUVEN

6

1

2

0

9

14

7

0

 

 

 

 

 

INONZENTIJD H DIEGEM

8

0

0

1

2

24

1

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK H III EPPEG

6

0

0

0

1

18

0

0

 

Heren Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

023

IRIS LONDERZEEL

VOLLEYVRIENDEN HALLE

3-2

24-26/25-22/25-20/20-25/15-13

IRIS LONDERZEEL

5

3

1

1

14

5

12

0

021

MOLLEM VK H II

MERSARIO MOLLEM

2-3

25-18/22-25/22-25/25-23/07-15

ATTILLA 1 DILBEEK

4

3

1

0

12

3

11

0

040

ASCAVOC ASSE

SOLLENBEEMD + HALLE

2-3

25-14/25-20/22-25/10-25/06-15

MERSARIO MOLLEM

5

3

1

0

12

6

11

0

042

SET-UP ALL STARS TERN

MOLLEM VK H II

3-1

25-16/25-18/13-25/25-11

VOLLEYVRIENDEN HALLE

5

3

0

2

13

6

11

0

 

 

 

 

 

SOLLENBEEMD + HALLE

6

2

2

0

13

11

10

0

 

 

 

 

 

ASCAVOC ASSE

6

2

0

1

9

12

7

0

 

 

 

 

 

SET-UP ALL STARS TERN

4

1

1

0

6

9

5

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H II

6

1

0

2

8

15

5

0

 

 

 

 

 

ADK LEMBEEK

5

0

1

1

5

14

3

0

 

 

 

 

 

VOLLEY THOR TERVUREN

4

0

0

0

1

12

0

0

 

Heren Provinciaal Regio Oost

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

048

MOLENSTEDE VC

LIZARDS 2 LUBBEEK

3-0

25-17/26-24/25-23

DE SOLVELDERS 2 TIELT

6

6

0

0

18

3

18

0

002

BIERBEEK KWB

KREG AKA HAVOK

3-2

25-23/18-25/22-25/25-18/15-09

FENIKS HAACHT II VC

7

5

0

2

19

6

17

0

073

CALYPSO KORBEEK-LO

DE SOLVELDERS 2 TIELT

0-3

19-25/25-27/13-25

CALYPSO KORBEEK-LO

7

4

0

2

16

9

14

0

026

FENIKS HAACHT II VC

KREG ROTSELAAR

3-0

25-10/25-09/25-12

BIERBEEK KWB

7

3

2

0

15

11

13

0

037

JUST4FUN VELTEM

CALYPSO KORBEEK-LO

3-2

23-25/24-26/25-16/25-21/15-07

MOLENSTEDE VC

8

3

1

1

15

15

11

1

109

BIERBEEK KWB

MOLENSTEDE VC

3-F

25-00/25-00/25-00

JUST4FUN VELTEM

4

1

2

0

10

7

7

0

054

FENIKS HAACHT II VC

LOVOC KESSEL-LO

3-0

25-07/25-22/25-14

GELIVOC AARSCHOT

5

1

2

0

11

11

7

0

050

SVK OUD-HEVERLEE H

KREG ROTSELAAR

3-1

16-25/25-18/25-13/25-15

LOVOC KESSEL-LO

6

1

0

3

9

15

6

0