GEKWETSTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

Gekwetst aan

D1

110

Vanobberghen Sofie

21723

Rekredam Dworp

Rechter voet

D2A

148

Buys Ellen

21139

Dames Londerzeel

Rechter voet

D3

107

Bresseleers Sara

20536

Lennik VC Dames B

Linker duim

H2B

105

Bouchet Joeri

19789

Lizards 1 Lubbeek

Rechter enkel

 

 

 

 

 

 

 


GELE en RODE KAARTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H1

074

De Borger Guy

17108

Eternit H Kap. O/D Bos

Rood

 


HOE EEN WEDSTRIJD WIJZIGEN ?

Wedstrijdwijziging mededelen via : mia@vlmbrabant.be en ook aan eddy@vlmbrabant.be

 - steeds het wedstrijdnummer vermelden!!!

Voorbeeld om gemakkelijk een wedstrijdwijziging door te geven:

 

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Te spelen volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

001

Daatmet

Winkracht10

woe

05/11/08

21.15

Woe

01/10/09

21.15

 

Voor de laatste correcte informatie inzake de kalenders: raadpleeg ook steeds onze website: http://www.vlmbrabant.be/

 


WEDSTRIJDWIJZIGINGEN

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

 

Dames Prov. 3

 

D3

109

SPORTAF MERCHTEM

SLOEBERS BERG

vry

23/03/2018

20:15

wordt

din

17/04/2018

20:15

Heren Prov. 1

 

H1

019

FENIKS HAACHT VC

VINTAGE LEUVEN

vry

13/10/2017

21:20

wordt

vry

20/04/2018

21:00

H1

124

ETERNIT H KAP. O/D BOS

JONG GEWELD VCE K O/D BOS 

zon

22/04/2018

19:00

wordt

don

22/03/2018

20:30

H1

112

ETERNIT H KAP. O/D BOS

SET-UP H I TERNAT

 

 

 

wordt

don

26/04/2018

20:30

H1

099

DOUW RAKKERS DWORP-ALS.

MOORHOEK LONDERZEEL

 

 

 

wordt

don

05/04/2018

20:30

Heren Prov. 2B

 

H2B

073

VILVO VILVOORDE

EGEVOC LEUVEN

 

 

 

wordt

din

08/05/2018

21:15

Heren Prov. 3

 

H3

097

ADK LEMBEEK

MOLLEM VK H II

 

 

 

wordt

din

27/03/2018

20:15

H3

104

VOLLEYVRIENDEN HALLE

ATTILLA 1 DILBEEK

 

 

 

wordt

maa

09/04/2018

19:15

 


Uitslagen afgesloten op 28 Maart  2018

 

Dames Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

096

DAWIEZEN SCHEPDAAL

REKREDAM DWORP

3-F

25-00/25-00/25-00

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

18

17

0

1

53

8

52

0

099

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

VOLLEY DIEGEM SPORT

3-0

25-16/25-15/25-16

LENNIK VC DAMES A

19

14

2

1

51

19

47

0

102

REKREDAM DWORP

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

0-3

17-25/17-25/16-25

DAWIEZEN SCHEPDAAL

18

15

0

1

49

13

46

0

104

GOVOK GOOIK

JVL PLAN B LONDERZEEL

0-3

17-25/20-25/15-25

MYKA'S LEUVEN

16

10

2

1

40

19

35

0

060

DAWIEZEN SCHEPDAAL

VOLLEY DIEGEM SPORT

3-0

25-20/25-08/25-14

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

19

8

1

1

35

33

27

0

114

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

DAWIEZEN SCHEPDAAL

1-3

25-19/15-25/25-27/16-25

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

18

7

2

0

31

36

25

0

111

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

LENNIK VC DAMES A

3-0

25-15/25-17/25-21

JVL PLAN B LONDERZEEL

20

8

0

2

32

38

25

1

113

VOLLEY DIEGEM SPORT

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

0-3

10-25/12-25/13-25

GOVOK GOOIK

19

7

1

2

29

39

25

0

109

ATTILLADIES 1 DILBEEK

GOVOK GOOIK

3-1

26-24/22-25/25-14/25-22

ATTILLADIES 1 DILBEEK

18

6

1

1

26

38

20

1

110

JVL PLAN B LONDERZEEL

REKREDAM DWORP

3-1

25-13/25-19/23-25/25-18

VOLLEY DIEGEM SPORT

19

4

1

0

18

45

14

0

 

 

 

 

 

VBT MACHELEN D 5

17

2

1

0

14

44

8

0

 

 

 

 

 

REKREDAM DWORP

17

0

0

1

5

51

-2

3

 

Dames Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

138

SPORA LEUVEN DAMES

DANCIENS HOMBEEK

0-3

15-25/21-25/20-25

AKUUT D HERENT VC

20

16

3

0

57

13

54

0

151

GRIVOK GRIMBERGEN

KU LEUVEN DAMES

1-3

10-25/25-19/19-25/16-25

SPLIT 99 LONDERZEEL

17

16

0

1

50

9

49

0

148

DAMES LONDERZEEL

LAS CHICAS JETTE

3-0

25-09/25-12/25-16

DANCIENS HOMBEEK

21

14

1

2

50

22

46

0

149

MISS MOJITOS BRUSSELS

DANCIENS HOMBEEK

0-3

15-25/19-25/10-25

KU LEUVEN DAMES

21

9

2

3

41

39

34

0

152

INONZENTIJD D DIEGEM

AKUUT D HERENT VC

2-3

23-25/26-24/25-15/15-25/07-15

HERVOC HERENT

20

9

2

1

39

33

32

0

069

SPORA LEUVEN DAMES

SUNBEAM HOFSTADE

1-3

26-24/07-25/21-25/22-25

MISS MOJITOS BRUSSELS

21

8

2

4

41

39

32

0

146

HERVOC HERENT

SPORA LEUVEN DAMES

3-F

25-00/25-00/25-00

SUNBEAM HOFSTADE

18

10

0

0

32

27

30

0

 

 

 

 

 

DAMES LONDERZEEL

18

6

2

1

32

35

22

1

 

 

 

 

 

INONZENTIJD D DIEGEM

16

2

4

4

27

38

18

0

 

 

 

 

 

KREG LD ROTSELAAR

14

4

2

2

23

29

18

0

 

 

 

 

 

SPORA LEUVEN DAMES

17

3

1

0

16

42

10

1

 

 

 

 

 

GRIVOK GRIMBERGEN

20

2

1

2

17

54

10

0

 

 

 

 

 

LAS CHICAS JETTE

17

1

0

0

4

49

2

1

 

Dames Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

145

SET-UP LADIES TERNAT

RECREA-B VC ZUUN

0-3

10-25/16-25/15-25

LEVET SCONE D LOT

16

16

0

0

48

1

48

0

148

LADIES BELLINGEN HALL

VOLLEYKRIEBELS SCHEPD

0-3

09-25/23-25/11-25

VOLLEYKRIEBELS SCHEPD

19

14

0

2

48

18

44

0

152

SET 'M-UP D TERNAT

SET-UP LADIES TERNAT

3-0

25-18/25-21/25-22

GAVO BRUSSELS

18

11

1

1

40

23

35

1

102

LOATJ-A-GOEN HALLE

LEVET SCONE D LOT

0-3

14-25/15-25/15-25

SMASH ATTACK HALLE

15

9

2

2

37

19

33

0

149

SMASH ATTACK HALLE

BORST VOORUIT ST GEN-

3-0

25-13/25-10/25-11

LADIES BELLINGEN HALL

15

7

3

2

35

25

29

0

 

 

 

 

 

DE PRITTEN AFFLIGEM V

18

8

2

1

32

29

29

0

 

 

 

 

 

DAATMET LIEDEKERKE D

16

7

2

1

31

27

26

0

 

 

 

 

 

LOATJ-A-GOEN HALLE

16

6

1

3

28

31

23

0

 

 

 

 

 

SET 'M-UP D TERNAT

17

3

3

2

26

40

17

0

 

 

 

 

 

GROENENBERG D LENNIK

19

3

1

1

18

49

12

0

 

 

 

 

 

BORST VOORUIT ST GEN-

18

2

1

1

17

49

9

0

 

 

 

 

 

RECREA-B VC ZUUN

11

2

1

0

11

27

8

0

 

 

 

 

 

SET-UP LADIES TERNAT

16

1

1

2

12

45

7

0

 

Dames Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

094

LENNIK VC DAMES B

SET-UP AMORAS TERNAT

0-3

28-30/01-25/10-25

VOLLE GAS MACHELEN

17

12

2

1

45

19

41

0

111

LADY'S MOLLEM VK

SET-UP AMORAS TERNAT

1-3

25-20/17-25/22-25/25-27

SLOEFKE WOLVERTEM

18

12

1

3

47

20

41

0

112

DE VOLLESKES LOT

SLOEFKE WOLVERTEM

2-3

25-17/21-25/16-25/25-19/10-15

SET-UP AMORAS TERNAT

18

10

4

0

45

23

38

0

114

R 84 RECREA RUISBROEK

VOLLEY OPWIJK D

3-0

25-15/25-16/25-21

SLOEBERS BERG

17

9

3

0

38

27

33

0

113

LENNIK VC DAMES B

ZENNEBLOK D II EPPEGE

0-3

19-25/10-25/25-27

KATASTROFA MEISE

16

7

4

2

39

28

31

0

 

 

 

 

 

R 84 RECREA RUISBROEK

17

7

1

6

36

31

29

0

 

 

 

 

 

VOLLEY OPWIJK D

16

6

3

1

31

31

25

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK D II EPPEGE

17

5

2

4

30

36

23

0

 

 

 

 

 

LADY'S MOLLEM VK

18

5

2

3

31

40

21

1

 

 

 

 

 

SPORTAF MERCHTEM

18

3

2

0

21

44

13

0

 

 

 

 

 

DE VOLLESKES LOT

20

3

0

2

20

53

11

0

 

 

 

 

 

LENNIK VC DAMES B

18

1

1

3

20

51

8

0

 

Heren Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

082

VBT MACHELEN H 3

AKUUT H HERENT VC

3-1

25-07/25-22/25-27/25-23

FENIKS HAACHT VC

17

13

2

0

45

16

43

0

092

VBT MACHELEN H 3

SPORA LEUVEN H I

2-3

26-24/25-21/11-25/16-25/12-15

SET-UP H I TERNAT

16

14

0

1

45

11

43

0

097

VINTAGE LEUVEN

VBT MACHELEN H 3

3-0

25-08/25-15/26-24

JONG GEWELD VCE K O/D

18

12

1

3

47

19

41

0

108

VBT MACHELEN H 3

JONG GEWELD VCE K O/D

0-3

16-25/12-25/20-25

MOORHOEK LONDERZEEL

18

11

1

0

40

24

35

0

113

MOORHOEK LONDERZEEL

VBT MACHELEN H 3

3-1

36-34/24-26/25-17/25-21

VINTAGE LEUVEN

18

8

2

4

39

31

32

0

111

DOUW RAKKERS DWORP-AL

AKUUT H HERENT VC

3-1

25-18/25-23/21-25/25-19

DOUW RAKKERS DWORP-AL

15

8

1

0

30

24

26

0

124

ETERNIT H KAP. O/D BO

JONG GEWELD VCE K O/D

0-3

14-25/18-25/17-25

SUIKER VOC TIENEN

16

5

3

0

29

32

21

0

 

 

 

 

 

AKUUT H HERENT VC

18

3

4

2

29

42

19

0

 

 

 

 

 

VBT MACHELEN H 3

16

5

0

3

24

36

18

0

 

 

 

 

 

SPORA LEUVEN H I

19

4

1

1

20

45

15

0

 

 

 

 

 

RECREA-C VC ZUUN

17

4

1

1

19

41

14

1

 

 

 

 

 

ETERNIT H KAP. O/D BO

18

0

0

1

8

54

0

1

 

Heren Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

106

KATASTROOF H MEISE

DE KROON VC STRIJTEM

1-3

23-25/20-25/25-09/12-25

ZENNEBLOK H I  EPPEGE

15

14

1

0

45

5

44

0

108

MOLLEM VK H I

LEVET SCONE H LOT

3-2

25-21/24-26/25-15/20-25/15-10

GROENENBERG H LENNIK

13

8

1

1

30

18

27

0

111

GROOT-BIJGAARDEN VC

SET-UP H III TERNAT

3-0

25-09/25-21/25-20

DE KROON VC STRIJTEM

15

8

1

0

28

23

26

0

047

MOLLEM VK H I

GROENENBERG H LENNIK

3-1

25-15/11-25/25-15/25-20

SET-UP H III TERNAT

15

6

2

2

29

29

24

0

 

 

 

 

 

KATASTROOF H MEISE

15

6

0

3

28

30

21

0

 

 

 

 

 

GROOT-BIJGAARDEN VC

16

3

4

2

31

36

19

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H I

14

3

2

4

24

33

17

0

 

 

 

 

 

LEVET SCONE H LOT

13

5

0

2

23

28

17

0

 

 

 

 

 

ATTILLA 2000 DILBEEK

15

3

3

1

25

34

16

0

 

 

 

 

 

SMASH & GO LEMBEEK

10

1

3

1

16

24

10

0

 

 

 

 

 

JONG VOLLEY OPWIJK

11

1

1

2

11

30

7

0

 

Heren Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

089

GRIVOK H GRIMBERGEN

EGEVOC LEUVEN

3-1

25-14/25-16/20-25/25-15

VOLLEY THOR TERVUREN

18

16

1

1

53

9

51

0

105

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

LIZARDS 1 LUBBEEK

3-1

25-23/25-27/25-18/25-20

DE SOLVELDERS 1 TIELT

17

11

2

1

43

17

37

1

104

GRIVOK H GRIMBERGEN

VLIERVOC LEUVEN

3-1

25-17/20-25/25-15/25-19

VIP ERPS KWERPS

19

10

1

3

41

30

35

0

101

GRIVOK H GRIMBERGEN

INONZENTIJD H DIEGEM

3-1

25-21/25-22/20-25/25-20

LIZARDS 1 LUBBEEK

16

10

1

1

36

20

32

1

112

VIP ERPS KWERPS

DE SOLVELDERS 1 TIELT

3-F

25-00/25-00/25-00

VILVO VILVOORDE

17

7

2

2

33

30

27

0

120

INONZENTIJD H DIEGEM

DE SOLVELDERS 1 TIELT

0-3

14-25/19-25/11-25

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

18

7

2

2

33

35

27

0

 

 

 

 

 

STOKKEL VK

15

6

2

2

29

26

24

0

 

 

 

 

 

GRIVOK H GRIMBERGEN

15

8

0

1

31

24

24

1

 

 

 

 

 

EGEVOC LEUVEN

16

6

1

3

30

30

23

0

 

 

 

 

 

VLIERVOC LEUVEN

18

1

5

0

20

47

13

0

 

 

 

 

 

INONZENTIJD H DIEGEM

20

2

2

2

17

54

12

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK H III EPPEG

17

0

0

1

7

51

1

0

 

Heren Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

106

SOLLENBEEMD + HALLE

ASCAVOC ASSE

3-0

25-14/25-22/25-23

IRIS LONDERZEEL

14

12

1

1

41

9

39

0

109

ADK LEMBEEK

VOLLEYVRIENDEN HALLE

0-3

18-25/10-25/08-25

VOLLEYVRIENDEN HALLE

15

10

0

3

37

17

33

0

045

VOLLEY THOR TERVUREN

MERSARIO MOLLEM

0-3

20-25/21-25/16-25

ATTILLA 1 DILBEEK

14

9

1

1

33

19

30

0

047

MOLLEM VK H II

IRIS LONDERZEEL

0-3

18-25/12-25/16-25

SOLLENBEEMD + HALLE

14

7

3

0

32

20

27

0

 

 

 

 

 

MERSARIO MOLLEM

11

8

1

0

28

10

26

0

 

 

 

 

 

ASCAVOC ASSE

15

6

1

1

25

28

21

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H II

14

4

0

2

17

31

14

0

 

 

 

 

 

SET-UP ALL STARS TERN

14

3

1

0

15

33

11

0

 

 

 

 

 

ADK LEMBEEK

14

1

2

1

14

38

8

0

 

 

 

 

 

VOLLEY THOR TERVUREN

15

0

0

1

8

45

1

0

 

Heren Provinciaal Regio Oost

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

055

BIERBEEK KWB

GELIVOC AARSCHOT

3-0

25-21/25-23/25-22

DE SOLVELDERS 2 TIELT

20

16

2

1

57

17

53

0

149

MOLENSTEDE VC

CALYPSO KORBEEK-LO

2-3

23-25/25-19/15-25/25-21/15-17

FENIKS HAACHT II VC

21

15

0

3

52

20

48

0

150

DE SOLVELDERS 2 TIELT

KREG ROTSELAAR

3-1

25-18/16-25/25-12/25-09

JUST4FUN KAMPENHOUT

19

11

3

2

47

24

40

1

154

FENIKS HAACHT II VC

GELIVOC AARSCHOT

3-F

25-00/25-00/25-00

GELIVOC AARSCHOT

20

10

5

0

48

30

39

1

 

 

 

 

 

BIERBEEK KWB

21

11

2

0

42

31

37

0

 

 

 

 

 

CALYPSO KORBEEK-LO

18

8

1

4

36

32

30

0

 

 

 

 

 

BUFFALO'S TILDONK

19

6

4

1

36

36

27

0

 

 

 

 

 

MOLENSTEDE VC

20

5

3

4

35

44

24

1

 

 

 

 

 

LIZARDS 2 LUBBEEK

18

4

3

1

28

41

19

0

 

 

 

 

 

KREG AKA HAVOK

16

5

1

2

26

34

19

0

 

 

 

 

 

LOVOC KESSEL-LO

18

4

1

5

26

42

19

0

 

 

 

 

 

SVK OUD-HEVERLEE H

19

4

0

1

15

47

11

2

 

 

 

 

 

KREG ROTSELAAR

21

1

0

1

11

61

4

0

 

 

 


BEKER VAN BRABANT 2017  - 2018

 

39 ste

editie

 

 


Gelieve de wedstrijddatums zo vlug mogelijk door te geven!!!

De wedstrijden worden geleid door een VLM of VVB SR

 


 

VOORRONDE DAMES

Te spelen heen en terug tot en met 28.02.2018

Gelieve de wedstrijddatums zo vlug mogelijk door te geven!!!  De wedstrijden worden geleid door een VLM of VVB SR

 

PLOEGEN

DATA - UUR

Uitslag

SETSTANDEN

A

Miss Mojitos Brussels             Myka’s Leuven

Don 23/11 – 20.00

0 – 3

12/25 – 14/25 – 14/25

B

Ladies Bellingen Halle           Lennik VC Dames A

Vry 12/01 – 20.30

0 – 3

06/25 – 09/25 + 21/25

C

Lennik VC Dames A               Myka’s Leuven

Din 09/01 – 21.30

1  - 3

25/15 – 21/25 – 19/25 – 17/25

D

Miss Mojitos Brussels             Ladies Bellingen Halle

Don 08/02 – 20.00

3 – 2

25//14 – 23/25 – 27/25 – 22/25 – 15/09

E

Myka’s Leuven                         Ladies Bellingen Halle

Don 21/12 – 21.25

3 – 0

25/10 – 25/08 – 25/15

F

Lennik VC Dames A               Miss Mojitos Brussels

Din 06/02 – 21.30

3 – 0

25/13 – 25/13 – 25/14

G

Volleykriebels Schepdaal      VBT Machelen D5

Vry 22/12 – 20.00

0 – 3

26/28 – 18/25 – 18/25

H

Attilladies 1 Dilbeek                Dawiezèn Schepdaal

Don 08/02 – 19.15

0 – 3

26/28 – 16/25 – 08/25

I

Volleykriebels Schepdaal      Dawiezèn Schepdaal

Woe 06/12 – 20.15

0 – 3

11/25 – 11/25 – 14/25

J

VBT Machelen D5                   Attilladies 1 Dilbeek

Zat 16/12 – 20.30

2 – 3

25/21 – 18/25 – 15/25 – 25/23 – 11/15

K

Dawiezèn Schepdaal             VBT Machelen D5

Woe 31/01 – 20.30

3 – 0

25/19 – 25/17 – 25/22

L

Attilladies 1 Dilbeek