GEKWETSTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

Gekwetst aan

D3

005

Vanherreweghe Inge

19915

Sloebers Berg

Vinger aan het linker hand

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


GELE en RODE KAARTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

 

 

 

 

 

 

 


HOE EEN WEDSTRIJD WIJZIGEN ?

Wedstrijdwijziging mededelen via : mia@vlmbrabant.be en ook aan eddy@vlmbrabant.be

 - steeds het wedstrijdnummer vermelden!!!

Voorbeeld om gemakkelijk een wedstrijdwijziging door te geven:

 

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Te spelen volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

001

Daatmet

Winkracht10

woe

05/11/08

21.15

Woe

01/10/09

21.15

 

Voor de laatste correcte informatie inzake de kalenders: raadpleeg ook steeds onze website: http://www.vlmbrabant.be/

 

 


WEDSTRIJDWIJZIGINGEN

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

 

Dames Prov. 1

 

D1

016

LENNIK VC DAMES A

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

din

03/10/2017

21:30

wordt

 

 

 

D1

004

LENNIK VC DAMES A

DAWIEZEN SCHEPDAAL

din

19/09/2017

21:30

wordt

din

03/10/2017

21:30

Dames Prov. 2A

 

D2A

020

KU LEUVEN DAMES

SUNBEAM HOFSTADE

don

28/09/2017

20:30

wordt

 

 

 

Heren Prov. 2B

 

H2B

017

GRIVOK H GRIMBERGEN

VIP ERPS KWERPS

don

05/10/2017

20:30

wordt

don

05/10/2017

21:00

H2B

043

GRIVOK H GRIMBERGEN

VILVO VILVOORDE

don

23/11/2017

20:30

wordt

don

23/11/2017

21:00

H2B

051

GRIVOK H GRIMBERGEN

VOLLEY THOR TERVUREN 1

don

30/11/2017

20:30

wordt

don

30/11/2017

21:00

H2B

089

GRIVOK H GRIMBERGEN

EGEVOC LEUVEN

don

22/02/2018

20:30

wordt

don

22/02/2018

21:00

H2B

101

GRIVOK H GRIMBERGEN

INONZENTIJD H DIEGEM

don

22/03/2018

20:30

wordt

don

22/03/2018

21:00

Regio Oost

 

RO

026

FENIKS HAACHT II VC

KREG ROTSELAAR

zat

07/10/2017

20:30

wordt

woe

08/11/2017

20:45

RO

058

CALYPSO KORBEEK-LO

MOLENSTEDE VC

zon

26/11/2017

10:15

wordt

zon

03/12/2017

10:15

RO

010

BIERBEEK KWB

KREG ROTSELAAR

zat

23/09/2017

20:15

wordt

zat

13/01/2018

20:15

 

 


Uitslagen afgesloten op 3 OKTOber  2017

 

Dames Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

003

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

2-3

18-25/25-18/25-20/20-25/06-15

ATTILLADIES 1 DILBEEK

2

2

0

0

6

0

6

0

007

VOLLEY DIEGEM SPORT

ATTILLADIES 1 DILBEEK

0-3

17-25/18-25/22-25

JVL PLAN B LONDERZEEL

2

2

0

0

6

0

6

0

008

VBT MACHELEN D 5

JVL PLAN B LONDERZEEL

0-3

18-25/13-25/14-25

LENNIK VC DAMES A

1

1

0

0

3

1

3

0

010

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

LENNIK VC DAMES A

1-3

21-25/06-25/26-24/12-25

MYKA'S LEUVEN

1

1

0

0

3

1

3

0

012

MYKA'S LEUVEN

REKREDAM DWORP

3-1

25-17/25-15/21-25/25-19

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

1

1

0

0

3

0

3

0

 

 

 

 

 

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

2

0

1

0

4

5

2

0

 

 

 

 

 

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

1

0

0

1

2

3

1

0

 

 

 

 

 

REKREDAM DWORP

1

0

0

0

1

3

0

0

 

 

 

 

 

DAWIEZEN SCHEPDAAL

0

0

0

0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

VBT MACHELEN D 5

3

0

0

0

0

9

0

0

 

 

 

 

 

VOLLEY DIEGEM SPORT

2

0

0

0

0

6

0

0

 

 

 

 

 

GOVOK GOOIK

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Dames Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

004

SPLIT 99 LONDERZEEL

AKUUT D HERENT VC

3-0

25-21/25-21/25-09

MISS MOJITOS BRUSSELS

3

2

0

0

6

4

6

0

008

DAMES LONDERZEEL

DANCIENS HOMBEEK

3-2

16-25/18-25/25-22/25-20/15-13

SPLIT 99 LONDERZEEL

2

2

0

0

6

0

6

0

011

HERVOC HERENT

KU LEUVEN DAMES

3-0

25-20/25-16/25-21

SUNBEAM HOFSTADE

2

2

0

0

6

0

6

0

018

MISS MOJITOS BRUSSELS

SPORA LEUVEN DAMES

3-1

26-24/25-13/23-25/25-16

DANCIENS HOMBEEK

2

1

0

1

5

3

4

0

019

SPLIT 99 LONDERZEEL

HERVOC HERENT

3-0

26-24/25-13/25-23

KREG LD ROTSELAAR

2

1

0

0

4

3

3

0

 

 

 

 

 

AKUUT D HERENT VC

2

1

0

0

3

3

3

0

 

 

 

 

 

HERVOC HERENT

2

1

0

0

3

3

3

0

 

 

 

 

 

KU LEUVEN DAMES

2

1

0

0

3

4

3

0

 

 

 

 

 

DAMES LONDERZEEL

1

0

1

0

3

2

2

0

 

 

 

 

 

SPORA LEUVEN DAMES

1

0

0

0

1

3

0

0

 

 

 

 

 

INONZENTIJD D DIEGEM

2

0

0

0

0

6

0

0

 

 

 

 

 

LAS CHICAS JETTE

1

0

0

0

0

3

0

0

 

 

 

 

 

GRIVOK GRIMBERGEN

2

0

0

0

0

6

0

0

 

Dames Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

004

GAVO BRUSSELS

SET-UP LADIES TERNAT

3-0

25-15/25-15/25-18

LEVET SCONE D LOT

2

2

0

0

6

1

6

0

010

GROENENBERG D LENNIK

GAVO BRUSSELS

0-3

12-25/11-25/11-25

LADIES BELLINGEN HALL

2

2

0

0

6

1

6

0

011

LEVET SCONE D LOT

LOATJ-A-GOEN HALLE

3-0

25-17/25-12/25-20

GAVO BRUSSELS

3

2

0

0

7

3

6

0

017

DE PRITTEN AFFLIGEM V

SET-UP LADIES TERNAT

3-0

25-15/25-22/25-16

LOATJ-A-GOEN HALLE

3

2

0

0

6

3

6

0

020

LOATJ-A-GOEN HALLE

RECREA-B VC ZUUN

3-0

25-13/25-18/25-18

DAATMET LIEDEKERKE D

2

1

0

1

5

3

4

0

019

GAVO BRUSSELS

LEVET SCONE D LOT

1-3

11-25/19-25/25-23/16-25

SMASH ATTACK HALLE

1

1

0

0

3

1

3

0

 

 

 

 

 

BORST VOORUIT ST GEN-

2

1

0

0

3

4

3

0

 

 

 

 

 

DE PRITTEN AFFLIGEM V

3

1

0

0

3

6

3

0

 

 

 

 

 

RECREA-B VC ZUUN

2

0

1

0

3

5

2

0

 

 

 

 

 

VOLLEYKRIEBELS SCHEPD

1

0

0

0

1

3

0

0

 

 

 

 

 

SET 'M-UP D TERNAT

1

0

0

0

1

3

0

0

 

 

 

 

 

GROENENBERG D LENNIK

2

0

0

0

1

6

0

0

 

 

 

 

 

SET-UP LADIES TERNAT

2

0

0

0

0

6

0

0

 

Dames Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

005

SLOEBERS BERG

SLOEFKE WOLVERTEM

1-3

13-25/26-24/15-25/19-25

VOLLEY OPWIJK D

1

1

0

0

3

1

3

0

010

R 84 RECREA RUISBROEK

SET-UP AMORAS TERNAT

0-3

19-25/22-25/16-25

SLOEFKE WOLVERTEM

1

1

0

0

3

1

3

0

008

DE VOLLESKES LOT

KATASTROFA MEISE

3-1

25-16/18-25/25-11/25-22

SET-UP AMORAS TERNAT

2

1

0

0

4

3

3

0

 

 

 

 

 

DE VOLLESKES LOT

2

1

0

0

3

4

3

0

 

 

 

 

 

SPORTAF MERCHTEM

1

1

0

0

3

0

3

0

 

 

 

 

 

LENNIK VC DAMES B

1

0

1

0

3

2

2

0

 

 

 

 

 

R 84 RECREA RUISBROEK

2

0

1

0

3

5

2

0

 

 

 

 

 

LADY'S MOLLEM VK

1

0

0

1

2

3

1

0

 

 

 

 

 

KATASTROFA MEISE

2

0

0

1

3

6

1

0

 

 

 

 

 

SLOEBERS BERG

1

0

0

0

1

3

0

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK D II EPPEGE

0

0

0

0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

VOLLE GAS MACHELEN

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Heren Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

052

ETERNIT H KAP. O/D BO

VBT MACHELEN H 3

1-3

25-19/17-25/19-25/23-25

JONG GEWELD VCE K O/D

3

3

0

0

9

1

9

0

004

AKUUT H HERENT VC

FENIKS HAACHT VC

0-3

16-25/23-25/15-25

SPORA LEUVEN H I

2

2

0

0

6

1

6

0

007

MOORHOEK LONDERZEEL

VINTAGE LEUVEN

0-3

18-25/19-25/21-25

FENIKS HAACHT VC

2

2

0

0

6

1

6

0

009

FENIKS HAACHT VC

DOUW RAKKERS DWORP-AL

3-1

23-25/25-23/25-11/25-09

VINTAGE LEUVEN

2

2

0

0

6

0

6

0

010

JONG GEWELD VCE K O/D

AKUUT H HERENT VC

3-1

22-25/25-18/25-16/25-18

SUIKER VOC TIENEN

1

1

0

0

3

1

3

0

008

ETERNIT H KAP. O/D BO

SPORA LEUVEN H I

0-3

15-25/14-25/23-25

SET-UP H I TERNAT

1

1

0

0

3

1

3

0

 

 

 

 

 

VBT MACHELEN H 3

2

1

0

0

4

4

3

0

 

 

 

 

 

RECREA-C VC ZUUN

2

0

0

0

1

6

0

0

 

 

 

 

 

MOORHOEK LONDERZEEL

2

0

0

0

1

6

0

0

 

 

 

 

 

DOUW RAKKERS DWORP-AL

2

0

0

0

1

6

0

0

 

 

 

 

 

AKUUT H HERENT VC

2

0

0

0

1

6

0

0

 

 

 

 

 

ETERNIT H KAP. O/D BO

3

0

0

0

1

9

0

0

 

Heren Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

003

GROOT-BIJGAARDEN VC

LEVET SCONE H LOT

1-3

25-20/09-25/20-25/22-25

SET-UP H III TERNAT

2

2

0

0

6

1

6

0

002

ATTILLA 2000 DILBEEK

GROENENBERG H LENNIK

0-3

18-25/25-27/13-25

KATASTROOF H MEISE

2

1

0

0

4

4

3

0

009

KATASTROOF H MEISE

GROOT-BIJGAARDEN VC

3-1

25-20/24-26/25-22/25-19

LEVET SCONE H LOT

2

1

0

0

3

4

3

0

001

ZENNEBLOK H I  EPPEGE

DE KROON VC STRIJTEM

3-0

25-17/25-22/26-24

DE KROON VC STRIJTEM

2

1

0

0

3

4

3

0

011

MOLLEM VK H I

JONG VOLLEY OPWIJK

3-0

25-21/25-23/25-13

JONG VOLLEY OPWIJK

2

1

0

0

3

4

3

0

010

LEVET SCONE H LOT

SET-UP H III TERNAT

0-3

15-25/22-25/24-26

GROENENBERG H LENNIK

1

1

0

0

3

0

3

0

008

DE KROON VC STRIJTEM

ATTILLA 2000 DILBEEK

3-1

25-20/26-24/18-25/25-19

MOLLEM VK H I

1

1

0

0

3

0

3

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK H I  EPPEGE

1

1

0

0

3

0

3

0

 

 

 

 

 

GROOT-BIJGAARDEN VC

2

0

0

0

2

6

0

0

 

 

 

 

 

SMASH & GO LEMBEEK

1

0

0

0

1

3

0

0

 

 

 

 

 

ATTILLA 2000 DILBEEK

2

0

0

0

1

6

0

0

 

Heren Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

002

VLIERVOC LEUVEN

EGEVOC LEUVEN

3-2

22-25/24-26/28-26/25-23/15-11

EGEVOC LEUVEN

3

1

1

1

8

6

6

0

012

DE SOLVELDERS 1 TIELT

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

3-0

25-20/25-20/25-20

VIP ERPS KWERPS

2

2

0

0

6

1

6

0

011

ZENNEBLOK H III EPPEG

GRIVOK H GRIMBERGEN

0-3

10-25/20-25/15-25

LIZARDS 1 LUBBEEK

2

2

0

0

6

0

6

0

010

STOKKEL VK

VOLLEY THOR TERVUREN

3-2

20-25/25-23/27-25/24-26/15-09

VOLLEY THOR TERVUREN

2

1

0

1

5

3

4

0

008

VIP ERPS KWERPS

VLIERVOC LEUVEN

3-0

25-18/25-17/25-19

DE SOLVELDERS 1 TIELT

2

1

0

0

4

3

3

0

 

 

 

 

 

GRIVOK H GRIMBERGEN

1

1

0

0

3

0

3

0

 

 

 

 

 

STOKKEL VK

2

0

1

0

3

5

2

0

 

 

 

 

 

VLIERVOC LEUVEN

2

0

1

0

3

5

2

0

 

 

 

 

 

VILVO VILVOORDE

2

0

0

1

3

6

1

0

 

 

 

 

 

INONZENTIJD H DIEGEM

2

0

0

0

0

6

0

0

 

 

 

 

 

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

1

0

0

0

0

3

0

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK H III EPPEG

1

0

0

0

0

3

0

0

 

Heren Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

007

IRIS LONDERZEEL

ADK LEMBEEK

3-0

25-22/25-13/26-24

ATTILLA 1 DILBEEK

1

1

0

0

3

1

3

0

008

ASCAVOC ASSE

ATTILLA 1 DILBEEK

1-3

25-23/17-25/13-25/12-25

SOLLENBEEMD + HALLE

1

1

0

0

3

1

3

0

011

MOLLEM VK H II

VOLLEYVRIENDEN HALLE

0-3

23-25/22-25/20-25

ASCAVOC ASSE

2

1

0

0

4

3

3

0

 

 

 

 

 

IRIS LONDERZEEL

1

1

0

0

3

0

3

0

 

 

 

 

 

VOLLEYVRIENDEN HALLE

1

1

0

0

3

0

3

0

 

 

 

 

 

VOLLEY THOR TERVUREN

1

0

0

0

1

3

0

0

 

 

 

 

 

ADK LEMBEEK

2

0

0

0

0

6

0

0

 

 

 

 

 

SET-UP ALL STARS TERN

0

0

0

0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H II

1

0

0

0

0

3

0

0

 

 

 

 

 

MERSARIO MOLLEM

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Heren Provinciaal Regio Oost

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

018

MOLENSTEDE VC

BIERBEEK KWB

1-3

12-25/18-25/25-11/10-25

CALYPSO KORBEEK-LO

3

2

0

1

8

3

7

0

016

LIZARDS 2 LUBBEEK

SVK OUD-HEVERLEE H

3-0

25-21/25-22/27-25

FENIKS HAACHT II VC

3

2

0

1

8

3

7

0

017

DE SOLVELDERS 2 TIELT

LOVOC KESSEL-LO

3-0

25-12/25-17/25-22

DE SOLVELDERS 2 TIELT

2

2

0

0

6

1

6

0

019

KREG ROTSELAAR

GELIVOC AARSCHOT

3-1

25-18/25-23/19-25/25-16

LIZARDS 2 LUBBEEK

3

1

1

0

6

5

5

0

021

CALYPSO KORBEEK-LO

BUFFALO'S TILDONK

3-0

25-19/25-13/25-12

BIERBEEK KWB

1

1

0

0

3

1

3

0

 

 

 

 

 

MOLENSTEDE VC

2

1

0

0

4

3

3

0

 

 

 

 

 

GELIVOC AARSCHOT

2

1

0

0

4

4

3

0

 

 

 

 

 

LOVOC KESSEL-LO

2

1

0

0

3

3

3

0

 

 

 

 

 

KREG ROTSELAAR

2

1

0

0

3

4

3

0

 

 

 

 

 

JUST4FUN VELTEM

2

0

1

0

4

5

2

0

 

 

 

 

 

BUFFALO'S TILDONK

3

0

0

0

1

9

0

0

 

 

 

 

 

SVK OUD-HEVERLEE H

2

0

0

0

0

6

0

0

 

 

 

 

 

KREG AKA HAVOK

1

0

0

0

0

3

0

0

 

 

39 ste

editie

 

 


Gelieve de wedstrijddatums zo vlug mogelijk door te geven!!!

De wedstrijden worden geleid door een VLM of VVB SR

 


 

VOORRONDE DAMES

Te spelen heen en terug tot en met 28.02.2018

Gelieve de wedstrijddatums zo vlug mogelijk door te geven!!!  De wedstrijden worden geleid door een VLM of VVB SR

 

PLOEGEN

DATA - UUR

Uitslag

SETSTANDEN

A

Miss Mojitos Brussels             Myka’s Leuven

 

 

 

B

Ladies Bellingen Halle           Lennik VC Dames A

 

 

 

C

Lennik VC Dames A               Myka’s Leuven

Din 09/01 – 21.30

 

 

D

Miss Mojitos Brussels             Ladies Bellingen Halle

 

 

 

E

Myka’s Leuven                         Ladies Bellingen Halle

Don 09/11 – 21.25

 

 

F

Lennik VC Dames A               Miss Mojitos Brussels

Din 06/02 – 21.30

 

 

G

Volleykriebels Schepdaal      VBT Machelen D5