SCHEIDSRECHTERSCORPS VLM vlaams-brabant

Biermans Patrick
3071 Erps-Kwerps gsm     0496/030.223
patrick.biermans1@telenet.be
Boeykens Kris
1820 Perk gsm     0475/485.506
kris@taboka.be
Cornelis André 1570 Vollezele pr        
gsm     0477/511.817
cornelis.a@skynet.be
De Groef Ludo 1840 Londerzeel pr        052/301.691
gsm     0479/014.207
ludodegroef@skynet.be
De Leener Johan 1760 Roosdaal pr        054/330.785
gsm    
johan_d_leener@hotmail.com
De Mal Guido
niet op vrijdagavond
3000 Leuven pr        016/883.550
gsm     499/207.831
guy.de.mal@pandora.be
De Mol Dirk 1080 Brussel pr        
gsm    
de_mol_dirk@hotmail.com
De Roover Freddy 1981 Hofstade (Vl-Brab) pr        015/339.490
freddy.de.roover@attglobal.net
De Smedt Julien 3080 Duisburg pr        02/767.29.42
gsm     0477/675.398
julien.de.smedt@telenet.be
Engels André
(enkel Oost-Brab)
3210 Linden pr        
gsm     0486/685.481

Gosseye Eddy 3071 Erps-Kwerps pr        02/757.29.03
gsm     0487/846.262
eddy@vlmbrabant.be
Greffe Daniel
1700 Dilbeek pr         02/466.54.85
gsm     0477/260.294
greffedaniel@hotmail.com
Haine Alex
3000 Leuven pr         
gsm     0475/822.146
alex.haine1@telenet.com
Janssen Angela
1800 Vilvoorde pr         <02/751.51.47br> gsm     0496/255.532
Janssen_angela@hotmail.com
Luts Koen 1840 Londerzeel pr         052/301.598
gsm     0495/164.717
koen.luts@skynet.be
Moens Eric
1830 Machelen bur       016/269.080
gsm     0477/471.905
ericmoens@hotmail.com
Pauwels Willy
1840 Londerzeel pr         052/550.806
gsm     0473/353.087
pauwelswilly@gmail.com
Quyssens Erik (tel. na 20.00)uur
1600 Sint-Pieters-Leeuw pr         02/377.02.39
gsm     0497/359.4997
ericquyssens@base.be
Routiaux Guy
(enkel bekerwedstrijden)
1831 Diegem pr         
gsm     0498/487.024
guy.routiaux@pandora.be
Sterckx Willy
1130 Brussel gsm         0475/868.538
sterckxwilly@skynet.be
Roels Elly
3010 Kessel-Lo pr         016/880.622
gsm     0474/570.217
elly.roels@telenet.be
Van Cappellen Marc
3460 Bekkevoort pr          
bur       
gsm      0494/415.920 marc.van.cappellen2@gmail.com
Van den Bosch Hans
1501 Buizingen pr          02/356.64.69
bur        02/672.44.11
gsm      0479/946.780 hansvdb1@msn.com
Van der Linden Jules
1880 Kapelle o/d Bos pr          015/630.435
gsm      0478/736.701
julesvanderlinden89@gmail.com
Van Der Pooten Jan
1730 Asse pr         02/452.75.13
GSM:       0475/861.525
janvanderpooten@hotmail.com
Vanderschrick Rik
1703 Schepdaal pr         
GSM:       0474/615.782
rik.vanderschrick@proximus.be
Van Mulder Jean 1840 Londerzeel pr        052/300.356

Van Nieuwenhuyzen Marc
1980 Eppegem pr         015/616.822
bur       03/204.24.73
pr marc.vannieuwenhuysen@skynet.be
op bur marc.vannieuwenhuysen@infrabel.be
Verbruggen Rik
1502 Halle pr         02/356.05.55
gsm      0486/230.134
heri.verbruggen1@telenet.be
Vereeken Marc
1745 Opwijk pr         052/354.774
gsm     
m.vereeken@scarlet.be
Weenen Bert
3000 Leuven pr         
gsm      0478/966.550

bert.weenen@telenet.be






SCHEIDSRECHTERSKOSTEN

Onze Sr ontvangen geen wedstrijdvergoeding.
Alleen een terugbetaling van de verplaatsingskosten:

De Sr hebben de keuze tussen:
- ofwel een forfait van 18 € + 0.35 € / km;
- ofwel een forfait van 21 € zonder bijkomende km

Witte of officiële kledij vereist met VLMschildje (of VVB-schild)

SR-verantwoordelijke

Vandereycken Rudi
J.B.Nowélei 37A
1800 Vilvoorde
gsm     0478/218.479
rudi.vandereycken@gmail.com