HEREN Provinciaal 2 A

Deze reeks downloaden

Week 1

001zat08/12/1819:30DE KROON VC STRIJTEMGROENENBERG H LENNIK
002woe19/09/1820:15GROOT-BIJGAARDEN VCIRIS LONDERZEEL3-125-1312-2525-1425-12
003don20/09/1821:15ATTILLA 2000 DILBEEKLEVET SCONE H LOT3-122-2525-1725-1825-22
004din18/09/1820:45SMASH & GO LEMBEEKVOLLEYVRIENDEN HALLE
005woe19/09/1820:15KATASTROOF H MEISESET-UP H III TERNAT1-325-1719-2521-2522-25
006maa17/09/1800:00AB

Week 2

007don27/09/1821:15IRIS LONDERZEELDE KROON VC STRIJTEM0-325-2722-2513-25
008zon30/09/1815:30GROENENBERG H LENNIKGROOT-BIJGAARDEN VC3-225-1525-1516-2518-2515-12
009don27/09/1820:15VOLLEYVRIENDEN HALLEATTILLA 2000 DILBEEK1-318-2526-2417-2520-25
010vry28/09/1820:45LEVET SCONE H LOTSMASH & GO LEMBEEK3-216-2525-2120-2525-1915-07
011maa24/09/1800:00BKATASTROOF H MEISE
012din25/09/1820:15SET-UP H III TERNATA

Week 3

013don27/12/1820:00DE KROON VC STRIJTEMLEVET SCONE H LOT
014woe03/10/1820:15GROOT-BIJGAARDEN VCVOLLEYVRIENDEN HALLE3-125-0925-2118-2525-15
015don04/10/1821:15ATTILLA 2000 DILBEEKSET-UP H III TERNAT0-318-2525-2719-25
016din02/10/1820:45SMASH & GO LEMBEEKB
017woe03/10/1820:15KATASTROOF H MEISEGROENENBERG H LENNIK0-318-2523-2522-25
018maa01/10/1800:00AIRIS LONDERZEEL

Week 4

019don11/10/1820:15VOLLEYVRIENDEN HALLEDE KROON VC STRIJTEM0-315-2521-2514-25
020vry12/10/1820:45LEVET SCONE H LOTGROOT-BIJGAARDEN VC3-225-1725-2322-2517-2516-14
021maa08/10/1800:00BATTILLA 2000 DILBEEK
022din09/10/1820:15SET-UP H III TERNATSMASH & GO LEMBEEK3-025-2025-2025-14
023don14/03/1921:15IRIS LONDERZEELKATASTROOF H MEISE
024zon14/10/1815:30GROENENBERG H LENNIKA

Week 5

025don03/01/1920:00DE KROON VC STRIJTEMSET-UP H III TERNAT
026woe17/10/1820:15GROOT-BIJGAARDEN VCB
027don18/10/1821:15ATTILLA 2000 DILBEEKGROENENBERG H LENNIK3-225-2324-2620-2525-2015-10
028din16/10/1820:45SMASH & GO LEMBEEKIRIS LONDERZEEL
029woe17/10/1820:15KATASTROOF H MEISELEVET SCONE H LOT3-125-2026-2420-2525-17
030maa15/10/1800:00AVOLLEYVRIENDEN HALLE

Week 6

031maa22/10/1800:00BDE KROON VC STRIJTEM
032din23/10/1820:15SET-UP H III TERNATGROOT-BIJGAARDEN VC3-025-1725-1525-15
033don25/10/1821:15IRIS LONDERZEELATTILLA 2000 DILBEEK1-317-2525-2222-2513-25
034zon28/10/1815:30GROENENBERG H LENNIKSMASH & GO LEMBEEK3-025-1525-2025-19
035don25/10/1820:15VOLLEYVRIENDEN HALLEKATASTROOF H MEISE0-324-2617-2512-25
036vry26/10/1820:45LEVET SCONE H LOTA

Week 7

037zat17/11/1818:30DE KROON VC STRIJTEMSMASH & GO LEMBEEK3-025-2126-2425-10
038woe14/11/1820:15GROOT-BIJGAARDEN VCKATASTROOF H MEISE2-314-2525-1925-2018-2515-17
039don15/11/1821:15ATTILLA 2000 DILBEEKA
040zon18/11/1815:30GROENENBERG H LENNIKVOLLEYVRIENDEN HALLE
041don15/11/1821:15IRIS LONDERZEELSET-UP H III TERNAT0-320-2519-2522-25
042vry16/11/1820:45LEVET SCONE H LOTB

Week 8

043woe21/11/1820:15KATASTROOF H MEISEDE KROON VC STRIJTEM3-025-2025-2325-13
044maa19/11/1800:00AGROOT-BIJGAARDEN VC
045din20/11/1820:45SMASH & GO LEMBEEKATTILLA 2000 DILBEEK
046din20/11/1820:15SET-UP H III TERNATGROENENBERG H LENNIK3-125-2125-1722-2525-17
047maa19/11/1800:00BIRIS LONDERZEEL
048don22/11/1820:15VOLLEYVRIENDEN HALLELEVET SCONE H LOT0-312-2508-2524-26

Week 9

049zat01/12/1818:30DE KROON VC STRIJTEMGROOT-BIJGAARDEN VC2-313-2523-2525-1725-2209-15
050din27/11/1820:45SMASH & GO LEMBEEKA
051ATTILLA 2000 DILBEEKKATASTROOF H MEISE
052zon02/12/1815:30GROENENBERG H LENNIKIRIS LONDERZEEL
053don29/11/1820:15VOLLEYVRIENDEN HALLEB
054LEVET SCONE H LOTSET-UP H III TERNAT

Week 10

055maa03/12/1800:00ADE KROON VC STRIJTEM
056don06/12/1821:15ATTILLA 2000 DILBEEKGROOT-BIJGAARDEN VC
057din04/12/1820:45SMASH & GO LEMBEEKKATASTROOF H MEISE
058maa03/12/1800:00BGROENENBERG H LENNIK
059vry07/12/1820:45LEVET SCONE H LOTIRIS LONDERZEEL
060don06/12/1820:15VOLLEYVRIENDEN HALLESET-UP H III TERNAT

Week 11

061zat15/12/1818:30DE KROON VC STRIJTEMATTILLA 2000 DILBEEK
062woe12/12/1820:15GROOT-BIJGAARDEN VCSMASH & GO LEMBEEK
063woe12/12/1820:15KATASTROOF H MEISEA
064zon16/12/1815:30GROENENBERG H LENNIKLEVET SCONE H LOT
065din11/12/1820:15SET-UP H III TERNATB
066don07/03/1921:15IRIS LONDERZEELVOLLEYVRIENDEN HALLE

Week 12

067zon23/12/1815:30GROENENBERG H LENNIKDE KROON VC STRIJTEM
068don20/12/1821:15IRIS LONDERZEELGROOT-BIJGAARDEN VC
069vry21/12/1820:45LEVET SCONE H LOTATTILLA 2000 DILBEEK
070don20/12/1820:15VOLLEYVRIENDEN HALLESMASH & GO LEMBEEK
071din18/12/1820:15SET-UP H III TERNATKATASTROOF H MEISE
072maa17/12/1800:00BA

Week 13

073zat12/01/1918:30DE KROON VC STRIJTEMIRIS LONDERZEEL
074woe09/01/1920:15GROOT-BIJGAARDEN VCGROENENBERG H LENNIK
075don10/01/1921:15ATTILLA 2000 DILBEEKVOLLEYVRIENDEN HALLE
076din08/01/1920:45SMASH & GO LEMBEEKLEVET SCONE H LOT
077woe09/01/1920:15KATASTROOF H MEISEB
078maa07/01/1900:00ASET-UP H III TERNAT

Week 14

079vry18/01/1920:45LEVET SCONE H LOTDE KROON VC STRIJTEM
080don17/01/1920:15VOLLEYVRIENDEN HALLEGROOT-BIJGAARDEN VC
081din15/01/1920:15SET-UP H III TERNATATTILLA 2000 DILBEEK
082maa14/01/1900:00BSMASH & GO LEMBEEK
083zon20/01/1915:30GROENENBERG H LENNIKKATASTROOF H MEISE
084don17/01/1921:15IRIS LONDERZEELA

Week 15

085zat26/01/1918:30DE KROON VC STRIJTEMVOLLEYVRIENDEN HALLE
086woe23/01/1920:15GROOT-BIJGAARDEN VCLEVET SCONE H LOT
087don24/01/1921:15ATTILLA 2000 DILBEEKB
088din22/01/1920:45SMASH & GO LEMBEEKSET-UP H III TERNAT
089woe07/11/1820:15KATASTROOF H MEISEIRIS LONDERZEEL3-025-1425-2025-08
090maa21/01/1900:00AGROENENBERG H LENNIK

Week 16

091din29/01/1920:15SET-UP H III TERNATDE KROON VC STRIJTEM
092maa28/01/1900:00BGROOT-BIJGAARDEN VC
093zon03/02/1915:30GROENENBERG H LENNIKATTILLA 2000 DILBEEK
094don31/01/1921:15IRIS LONDERZEELSMASH & GO LEMBEEK
095vry01/02/1920:45LEVET SCONE H LOTKATASTROOF H MEISE
096don31/01/1920:15VOLLEYVRIENDEN HALLEA

Week 17

097zat09/02/1918:30DE KROON VC STRIJTEMB
098woe06/02/1920:15GROOT-BIJGAARDEN VCSET-UP H III TERNAT
099don07/02/1921:15ATTILLA 2000 DILBEEKIRIS LONDERZEEL
100din05/02/1920:45SMASH & GO LEMBEEKGROENENBERG H LENNIK
101woe13/03/1920:15KATASTROOF H MEISEVOLLEYVRIENDEN HALLE
102maa04/02/1900:00ALEVET SCONE H LOT

Week 18

103din12/02/1920:45SMASH & GO LEMBEEKDE KROON VC STRIJTEM
104woe13/02/1920:15KATASTROOF H MEISEGROOT-BIJGAARDEN VC
105maa11/02/1900:00AATTILLA 2000 DILBEEK
106don14/02/1920:15VOLLEYVRIENDEN HALLEGROENENBERG H LENNIK
107din12/02/1920:15SET-UP H III TERNATIRIS LONDERZEEL
108maa11/02/1900:00BLEVET SCONE H LOT

Week 19

109zat23/02/1918:30DE KROON VC STRIJTEMKATASTROOF H MEISE
110woe20/02/1920:15GROOT-BIJGAARDEN VCA
111don21/02/1921:15ATTILLA 2000 DILBEEKSMASH & GO LEMBEEK
112zon24/02/1915:30GROENENBERG H LENNIKSET-UP H III TERNAT
113don21/02/1921:15IRIS LONDERZEELB
114vry22/02/1920:45LEVET SCONE H LOTVOLLEYVRIENDEN HALLE

Week 20

115woe27/02/1920:15GROOT-BIJGAARDEN VCDE KROON VC STRIJTEM
116maa25/02/1900:00ASMASH & GO LEMBEEK
117woe27/02/1920:15KATASTROOF H MEISEATTILLA 2000 DILBEEK
118don28/02/1921:15IRIS LONDERZEELGROENENBERG H LENNIK
119maa25/02/1900:00BVOLLEYVRIENDEN HALLE
120din26/02/1920:15SET-UP H III TERNATLEVET SCONE H LOT

Week 21

121zat23/03/1918:30DE KROON VC STRIJTEMA
122woe20/03/1920:15GROOT-BIJGAARDEN VCATTILLA 2000 DILBEEK
123woe20/03/1920:15KATASTROOF H MEISESMASH & GO LEMBEEK
124zon24/03/1915:30GROENENBERG H LENNIKB
125don21/03/1921:15IRIS LONDERZEELLEVET SCONE H LOT
126din19/03/1920:15SET-UP H III TERNATVOLLEYVRIENDEN HALLE

Week 22

127don28/03/1921:15ATTILLA 2000 DILBEEKDE KROON VC STRIJTEM
128din26/03/1920:45SMASH & GO LEMBEEKGROOT-BIJGAARDEN VC
129maa25/03/1900:00AKATASTROOF H MEISE
130vry29/03/1920:45LEVET SCONE H LOTGROENENBERG H LENNIK
131maa25/03/1900:00BSET-UP H III TERNAT
132don28/03/1920:15VOLLEYVRIENDEN HALLEIRIS LONDERZEEL