GEKWETSTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

Gekwetst aan

D2A

061

Caverneels Virginie

12566

Inonzentijd D Diegem

Rug

D2A

070

Lambrechts Nele

21623

Hervoc Herent

Rechter duim

D2B

055

Spruyt Geertrui

14618

Levet Scone D Lot

Linker onderarm

D3

056

Meert Lies

20251

Set-Up Amoras Ternat

Linker oor

H3

002

Ginis Koen

18984

Attilla 1 Dilbeek

Rug

 


GELE en RODE KAARTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

 

 

 

 

 

 

 


HOE EEN WEDSTRIJD WIJZIGEN ?

Wedstrijdwijziging mededelen via : [email protected] en ook aan [email protected]

 - steeds het wedstrijdnummer vermelden!!!

Voorbeeld om gemakkelijk een wedstrijdwijziging door te geven:

 

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Te spelen volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

001

Daatmet

Winkracht10

woe

05/11/08

21.15

Woe

01/10/09

21.15

 

Voor de laatste correcte informatie inzake de kalenders: raadpleeg ook steeds onze website: http://www.vlmbrabant.be/

 


WEDSTRIJDWIJZIGINGEN

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

 

Dames Prov. 1

 

D1

060

DAWIEZEN SCHEPDAAL

VOLLEY DIEGEM SPORT

vry

08/12/2017

20:30

wordt

 

 

 

D1

011

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

GOVOK GOOIK

zat

30/09/2017

15:15

wordt

zat

17/02/2018

15:15

D1

063

GOVOK GOOIK

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLUWE

don

14/12/2017

20:30

wordt

don

08/02/2018

20:30

Dames Prov. 2A

 

D2A

084

DAMES LONDERZEEL

HERVOC HERENT

don

14/12/2017

20:30

wordt

 

 

 

Dames Prov. 2B

 

D2B

067

DAATMET LIEDEKERKE D

SET 'M-UP D TERNAT

din

28/11/2017

21:15

wordt

 

 

 

Dames Prov. 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heren Prov. 1

 

 

NIHIL

 

 

 

 

 

 

 

 

Heren Prov. 2A

 

H2A

066

SMASH & GO LEMBEEK

LEVET SCONE H LOT

din

12/12/2017

20:45

wordt

 

 

 

Heren Prov. 2B

 

 

NIHIL

 

 

 

 

 

 

 

 

Heren Prov. 3

 

H3

053

IRIS LONDERZEEL

SET-UP ALL STARS TERNAT

don

30/11/2017

21:00

wordt

 

 

 

H3

043

VOLLEYVRIENDEN HALLE

ADK LEMBEEK

don

23/11/2017

20:15

wordt

don

21/12/2017

20:15

H3

065

SOLLENBEEMD + HALLE

MOLLEM VK H II

woe

13/12/2017

20:15

wordt

woe

13/12/2017

21:00

Oost-Brabant

 

 

NIHIL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Uitslagen afgesloten op 12 DECEMBER  2017

 

Dames Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

053

VOLLEY DIEGEM SPORT

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

1-3

23-25/25-14/17-25/15-25

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

8

7

0

1

23

4

22

0

056

LENNIK VC DAMES A

JVL PLAN B LONDERZEEL

3-1

16-25/25-08/25-18/25-21

LENNIK VC DAMES A

8

6

1

1

23

8

21

0

032

MYKA'S LEUVEN

JVL PLAN B LONDERZEEL

3-2

22-25/17-25/26-24/25-11/15-12

MYKA'S LEUVEN

7

5

2

0

21

6

19

0

 

 

 

 

 

DAWIEZEN SCHEPDAAL

7

6

0

0

19

4

18

0

 

 

 

 

 

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

9

3

2

0

17

19

13

0

 

 

 

 

 

GOVOK GOOIK

7

4

0

0

12

11

12

0

 

 

 

 

 

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

8

2

1

1

13

18

9

0

 

 

 

 

 

VOLLEY DIEGEM SPORT

9

3

0

0

10

19

9

0

 

 

 

 

 

JVL PLAN B LONDERZEEL

9

2

0

2

13

21

8

0

 

 

 

 

 

ATTILLADIES 1 DILBEEK

6

2

0

1

9

12

7

0

 

 

 

 

 

VBT MACHELEN D 5

9

1

0

0

5

24

3

0

 

 

 

 

 

REKREDAM DWORP

7

0

0

0

2

21

0

0

 

Dames Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

059

SPLIT 99 LONDERZEEL

KREG LD ROTSELAAR

3-0

25-18/25-22/25-15

AKUUT D HERENT VC

10

9

0

0

27

5

27

0

061

AKUUT D HERENT VC

INONZENTIJD D DIEGEM

3-0

25-14/25-16/25-21

SPLIT 99 LONDERZEEL

7

7

0

0

21

2

21

0

070

HERVOC HERENT

DANCIENS HOMBEEK

2-3

26-24/21-25/25-23/22-25/08-15

DANCIENS HOMBEEK

9

5

1

1

20

11

18

0

072

SUNBEAM HOFSTADE

DAMES LONDERZEEL

0-3

17-25/10-25/21-25

HERVOC HERENT

9

4

2

1

21

13

17

0

076

KU LEUVEN DAMES

SPORA LEUVEN DAMES

3-0

25-21/25-17/25-22

MISS MOJITOS BRUSSELS

11

4

1

3

22

21

17

0

071

AKUUT D HERENT VC

LAS CHICAS JETTE

3-0

25-14/25-13/25-13

KU LEUVEN DAMES

9

5

0

0

15

14

15

0

 

 

 

 

 

SUNBEAM HOFSTADE

8

4

0

0

13

12

12

0

 

 

 

 

 

DAMES LONDERZEEL

8

2

2

0

15

16

10

0

 

 

 

 

 

INONZENTIJD D DIEGEM

8

0

2

2

10

22

6

0

 

 

 

 

 

GRIVOK GRIMBERGEN

9

1

1

1

8

23

6

0

 

 

 

 

 

KREG LD ROTSELAAR

6

1

0

1

6

15

4

0

 

 

 

 

 

SPORA LEUVEN DAMES

6

1

0

0

4

15

3

0

 

 

 

 

 

LAS CHICAS JETTE

6

1

0

0

3

16

3

0

 

 

 

 

 

A

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Dames Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

077

SET 'M-UP D TERNAT

LEVET SCONE D LOT

0-3

08-25/08-25/12-25

LEVET SCONE D LOT

10

10

0

0

30

1

30

0

164

DE PRITTEN AFFLIGEM V

BORST VOORUIT ST GEN-

3-0

25-05/25-22/25-21

VOLLEYKRIEBELS SCHEPD

8

6

0

0

20

7

18

0

076

LOATJ-A-GOEN HALLE

GROENENBERG D LENNIK

3-0

25-20/25-13/25-16

LADIES BELLINGEN HALL

8

5

1

0

19

10

17

0

 

 

 

 

 

SMASH ATTACK HALLE

7

5

0

1

17

7

16

0

 

 

 

 

 

LOATJ-A-GOEN HALLE

9

5

0

1

18

13

16

0

 

 

 

 

 

DE PRITTEN AFFLIGEM V

10

4

1

0

15

18

14

0

 

 

 

 

 

GAVO BRUSSELS

7

4

0

1

15

11

13

0

 

 

 

 

 

DAATMET LIEDEKERKE D

8

3

1

1

15

14

12

0

 

 

 

 

 

GROENENBERG D LENNIK

10

2

0

0

9

25

6

0

 

 

 

 

 

RECREA-B VC ZUUN

4

1

1

0

6

9

5

0

 

 

 

 

 

SET-UP LADIES TERNAT

7

1

0

1

5

19

4

0

 

 

 

 

 

BORST VOORUIT ST GEN-

9

1

0

0

4

25

3

0

 

 

 

 

 

SET 'M-UP D TERNAT

7

0

1

0

6

20

2

0

 

 

 

 

 

A

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Dames Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

053

LENNIK VC DAMES B

R 84 RECREA RUISBROEK

1-3

25-21/14-25/21-25/17-25

SET-UP AMORAS TERNAT

10

4

4

0

26

16

20

0

058

R 84 RECREA RUISBROEK

DE VOLLESKES LOT

3-0

25-19/30-28/25-22

SLOEFKE WOLVERTEM

8

6

0

2

22

8

20

0

056

SET-UP AMORAS TERNAT

KATASTROFA MEISE

3-2

17-25/09-25/25-15/25-17/18-16

KATASTROFA MEISE

10

4

2

2

23

18

18

0

059

ZENNEBLOK D II EPPEGE

SLOEFKE WOLVERTEM

0-3

11-25/27-29/14-25

SLOEBERS BERG

9

4

2

0

20

16

16

0

 

 

 

 

 

VOLLE GAS MACHELEN

8

3

2

1

18

15

14

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK D II EPPEGE

9

3

1

3

19

18

14

0

 

 

 

 

 

R 84 RECREA RUISBROEK

9

2

1

4

17

21

12

0

 

 

 

 

 

VOLLEY OPWIJK D

8

3

1

0

14

15

11

0

 

 

 

 

 

SPORTAF MERCHTEM

8

2

2

0

14

16

10

0

 

 

 

 

 

LADY'S MOLLEM VK

9

1

2

3

16

23

10

0

 

 

 

 

 

LENNIK VC DAMES B

7

1

1

2

12

18

7

0

 

 

 

 

 

DE VOLLESKES LOT

9

1

0

1

8

25

4

0

 

Heren Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

011

VBT MACHELEN H 3

RECREA-C VC ZUUN

3-0

25-20/25-23/25-18

JONG GEWELD VCE K O/D

10

7

1

1

27

10

24

0

021

VBT MACHELEN H 3

DOUW RAKKERS DWORP-AL

0-3

21-25/14-25/23-25

FENIKS HAACHT VC

9

5

2

0

21

13

19

0

031

VBT MACHELEN H 3

VINTAGE LEUVEN

2-3

19-25/20-25/25-18/25-21/12-15

SET-UP H I TERNAT

7

6

0

0

19

6

18

0

047

VBT MACHELEN H 3

MOORHOEK LONDERZEEL

0-3

13-25/16-25/21-25

DOUW RAKKERS DWORP-AL

8

5

1

0

19

10

17

0

055

DOUW RAKKERS DWORP-AL

VINTAGE LEUVEN

3-2

25-12/26-24/18-25/20-25/15-12

MOORHOEK LONDERZEEL

9

5

0

0

18

13

15

0

059

VBT MACHELEN H 3

SET-UP H I TERNAT

3-1

25-15/16-25/25-21/25-23

VINTAGE LEUVEN

7

3

1

3

18

11

14

0

057

SUIKER VOC TIENEN

RECREA-C VC ZUUN

3-2

25-14/25-16/24-26/27-29/15-13

VBT MACHELEN H 3

11

4

0

2

18

23

14

0

060

FENIKS HAACHT VC

MOORHOEK LONDERZEEL

0-3

10-25/24-26/16-25

AKUUT H HERENT VC

8

1

3

1

15

18

10

0

056

AKUUT H HERENT VC

SPORA LEUVEN H I

3-0

25-17/25-16/25-11

SPORA LEUVEN H I

9

3

0

1

11

19

10

0

 

 

 

 

 

SUIKER VOC TIENEN

8

2

1

0

12

18

8

0

 

 

 

 

 

RECREA-C VC ZUUN

10

1

1

1

9

27

5

1

 

 

 

 

 

ETERNIT H KAP. O/D BO

8

0

0

1

5

24

1

0

 

Heren Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

053

GROENENBERG H LENNIK

LEVET SCONE H LOT

3-1

24-26/25-13/25-19/25-17

ZENNEBLOK H I  EPPEGE

7

6

1

0

21

3

20

0

056

SET-UP H III TERNAT

ATTILLA 2000 DILBEEK

3-1

25-08/22-25/25-14/25-14

SET-UP H III TERNAT

9

4

2

2

22

16

18

0

055

GROOT-BIJGAARDEN VC

ZENNEBLOK H I  EPPEGE

0-3

22-25/18-25/18-25

GROENENBERG H LENNIK

7

4

1

1

17

10

15

0

060

KATASTROOF H MEISE

GROENENBERG H LENNIK

3-0

25-12/25-18/25-23

KATASTROOF H MEISE

7

4

0

1

16

12

13

0

058

LEVET SCONE H LOT

DE KROON VC STRIJTEM

2-3

25-20/22-25/25-13/20-25/14-16

LEVET SCONE H LOT

9

4

0

1

16

18

13

0

 

 

 

 

 

DE KROON VC STRIJTEM

6

3

1

0

13

10

11

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H I

6

2

1

1

12

12

9

0

 

 

 

 

 

ATTILLA 2000 DILBEEK

8

1

2

1

14

20

8

0

 

 

 

 

 

SMASH & GO LEMBEEK

6

0

2

1

10

16

5

0

 

 

 

 

 

GROOT-BIJGAARDEN VC

9

0

1

2

12

26

4

0

 

 

 

 

 

JONG VOLLEY OPWIJK

6

1

0

1

6

16

4

0

 

 

 

 

 

A

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Heren Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

052

VIP ERPS KWERPS

ZENNEBLOK H III EPPEG

3-1

24-26/25-18/25-17/25-17

VOLLEY THOR TERVUREN

9

8

0

1

26

4

25

0

056

VOLLEY THOR TERVUREN

VLIERVOC LEUVEN

3-0

25-13/25-12/25-15

VIP ERPS KWERPS

10

5

0

3

21

18

18

0

058

STOKKEL VK

VIP ERPS KWERPS

3-2

23-25/25-15/25-19/23-25/15-12

DE SOLVELDERS 1 TIELT

8

5

1

0

20

8

17

0

 

 

 

 

 

EGEVOC LEUVEN

10

4

1

3

21

18

17

0

 

 

 

 

 

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

7

3

2

0

15

11

13

0

 

 

 

 

 

LIZARDS 1 LUBBEEK

6

3

1

1

14

8

12

0

 

 

 

 

 

STOKKEL VK

6

2

2

0

12

11

10

0

 

 

 

 

 

VILVO VILVOORDE

8

3

0

1

13

15

10

0

 

 

 

 

 

GRIVOK H GRIMBERGEN

4

3

0

0

10

3

9

0

 

 

 

 

 

VLIERVOC LEUVEN

8

1

2

0

10

20

7

0

 

 

 

 

 

INONZENTIJD H DIEGEM

10

0

1

1

5

29

3

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK H III EPPEG

8

0

0

0

2

24

0

0

 

Heren Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

056

VOLLEY THOR TERVUREN

ATTILLA 1 DILBEEK

1-3

06-25/16-25/25-20/09-25

ATTILLA 1 DILBEEK

6

5

1

0

18

5

17

0

 

 

 

 

 

VOLLEYVRIENDEN HALLE

6

4

0

2

16

6

14

0

 

 

 

 

 

SOLLENBEEMD + HALLE

7

3

2

0

16

11

13

0

 

 

 

 

 

IRIS LONDERZEEL

5

3

1

1

14

5

12

0

 

 

 

 

 

MERSARIO MOLLEM

6

3

1

0

13

9

11

0

 

 

 

 

 

ASCAVOC ASSE

7

3

0

1

12

12

10

0

 

 

 

 

 

ADK LEMBEEK

6

1

1

1

8

15

6

0

 

 

 

 

 

SET-UP ALL STARS TERN

5

1

1

0

6

12

5

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H II

7

1

0

2

8

18

5

0

 

 

 

 

 

VOLLEY THOR TERVUREN

7

0

0

0

3

21

0

0

 

 

 

 

 

A

0

0

0

0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

B

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Heren Provinciaal Regio Oost

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

042

GELIVOC AARSCHOT

BUFFALO'S TILDONK

3-2

25-13/22-25/21-25/25-21/15-12

DE SOLVELDERS 2 TIELT

8

7

1

0

24

5

23

0

065

MOLENSTEDE VC

KREG ROTSELAAR

3-0

25-16/25-17/25-17

FENIKS HAACHT II VC

9

6

0

2

23

9

20

0

074

MOLENSTEDE VC

BUFFALO'S TILDONK

0-3

16-25/18-25/19-25

JUST4FUN VELTEM

8

5

2

0

22

7

19

0

072

FENIKS HAACHT II VC

KREG AKA HAVOK

3-0

25-19/25-19/25-14

CALYPSO KORBEEK-LO

9

5

0

2

19

13

17

0

076

JUST4FUN VELTEM

BIERBEEK KWB

3-0

25-19/25-23/25-13

GELIVOC AARSCHOT

8

3

3

0

20

14

15

0

081

BUFFALO'S TILDONK

KREG ROTSELAAR

3-0

25-14/25-20/25-14

MOLENSTEDE VC

11

4

1

1

19

21

14

1

 

 

 

 

 

BIERBEEK KWB

8

3

2

0

15

14

13

0

 

 

 

 

 

BUFFALO'S TILDONK

10

3

1

1

16

20

12

0

 

 

 

 

 

LIZARDS 2 LUBBEEK

6

2

2

0

12

11

10

0

 

 

 

 

 

KREG AKA HAVOK

8

3

0

1

13

16

10

0