GEKWETSTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

Gekwetst aan

D3

095

Daniels Silvia

11787

Sloebers Berg

Rechter ringvinger

H3

089

De Dobbeleer Rudi

4179

Volleyvroenden Halle

Rechter voet

H3

093

Van Winnendael Niels

21815

Ascavo Asse

Hartkloppingen

H3

093

Vrijders Wim

16436

Ascavo Asse

Rechter voet

 

 

 

 

 

 

 


GELE en RODE KAARTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

 

H2B

096

Scheers Rob

21627

Volleyskiteam Betekom

GEEL

 

 

 

 

 

 

H1

074

De Borger Guy

17108

Eternit H Kap. O/D Bos

Rood

 


HOE EEN WEDSTRIJD WIJZIGEN ?

Wedstrijdwijziging mededelen via : [email protected] en ook aan [email protected]

 - steeds het wedstrijdnummer vermelden!!!

Voorbeeld om gemakkelijk een wedstrijdwijziging door te geven:

 

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Te spelen volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

001

Daatmet

Winkracht10

woe

05/11/08

21.15

Woe

01/10/09

21.15

 

Voor de laatste correcte informatie inzake de kalenders: raadpleeg ook steeds onze website: http://www.vlmbrabant.be/

 


WEDSTRIJDWIJZIGINGEN

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

 

Dames Prov. 1

 

D1

091

MYKA'S LEUVEN

ATTILLADIES 1 DILBEEK

don

01/03/2018

21:25

wordt

don

05/04/2018

21:25

Dames Prov. 2A

 

D2A

161

DANCIENS HOMBEEK

HERVOC HERENT

zon

01/04/2018

15:00

wordt

zon

18/03/2018

15:00

Dames Prov. 2B

 

D2B

130

SET-UP LADIES TERNAT

GROENENBERG D LENNIK

vry

02/03/2018

20:30

wordt

 

 

 

Dames Prov. 3

 

D3

102

VOLLE GAS MACHELEN

R 84 RECREA RUISBROEK

 

 

 

wordt

zon

22/04/2018

19:00

Heren Prov. 2A

 

H2A

041

GROENENBERG H LENNIK

SMASH & GO LEMBEEK

 

 

 

wordt

woe

18/04/2018

21:00

H2A

066

SMASH & GO LEMBEEK

LEVET SCONE H LOT

 

 

 

wordt

din

24/04/2018

20:45

H2A

121

ZENNEBLOK H I  EPPEGEM

GROOT-BIJGAARDEN VC

don

08/03/2018

20:15

wordt

don

19/04/2018

20:15

H2A

095

LEVET SCONE H LOT

JONG VOLLEY OPWIJK

vry

02/03/2018

20:45

wordt

 

 

 

Heren Prov. 2B

 

H2B

095

STOKKEL VK

GRIVOK H GRIMBERGEN

zon

04/03/2018

10:00

wordt

 

 

 

Heren Prov. 3

 

H3

097

ADK LEMBEEK

MOLLEM VK H II

din

06/03/2018

20:15

wordt

 

 

 

Regio Oost

 

RO

127

SVK OUD-HEVERLEE H

FENIKS HAACHT II VC

vry

02/03/2018

20:30

wordt

 

 

 

 


Uitslagen afgesloten op 6 Maart  2018

 

Dames Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

085

ATTILLADIES 1 DILBEEK

DAWIEZEN SCHEPDAAL

0-3

12-25/14-25/20-25

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

14

13

0

1

41

8

40

0

095

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

GOVOK GOOIK

0-3

14-25/19-25/16-25

LENNIK VC DAMES A

15

11

2

1

42

15

38

0

 

 

 

 

 

DAWIEZEN SCHEPDAAL

13

10

0

1

34

11

31

0

 

 

 

 

 

MYKA'S LEUVEN

14

8

2

1

34

19

29

0

 

 

 

 

 

GOVOK GOOIK

14

7

1

1

26

24

24

0

 

 

 

 

 

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

15

6

2

0

27

30

22

0

 

 

 

 

 

JVL PLAN B LONDERZEEL

17

6

0

2

26

34

19

1

 

 

 

 

 

ATTILLADIES 1 DILBEEK

15

5

1

1

23

31

18

0

 

 

 

 

 

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

15

4

1

1

23

33

15

0

 

 

 

 

 

VOLLEY DIEGEM SPORT

13

4

0

0

14

28

12

0

 

 

 

 

 

VBT MACHELEN D 5

14

2

1

0

13

35

8

0

 

 

 

 

 

REKREDAM DWORP

13

0

0

1

4

39

0

1

 

Dames Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

121

INONZENTIJD D DIEGEM

KU LEUVEN DAMES

3-2

15-25/23-25/27-25/25-20/15-06

AKUUT D HERENT VC

18

15

2

0

51

11

49

0

133

GRIVOK GRIMBERGEN

HERVOC HERENT

0-3

21-25/20-25/14-25

SPLIT 99 LONDERZEEL

15

14

0

1

44

8

43

0

127

LAS CHICAS JETTE

SUNBEAM HOFSTADE

0-3

11-25/11-25/09-25

MISS MOJITOS BRUSSELS

19

8

2

3

39

33

31

0

132

SPLIT 99 LONDERZEEL

INONZENTIJD D DIEGEM

3-1

25-18/19-25/25-19/25-13

DANCIENS HOMBEEK

16

9

1

2

35

21

31

0

131

MISS MOJITOS BRUSSELS

DAMES LONDERZEEL

3-F

25-00/25-00/25-00

KU LEUVEN DAMES

17

8

1

3

34

30

29

0

130

AKUUT D HERENT VC

SPORA LEUVEN DAMES

3-0

25-05/25-21/25-15

SUNBEAM HOFSTADE

16

9

0

0

29

23

27

0

 

 

 

 

 

HERVOC HERENT

16

7

2

1

32

26

26

0

 

 

 

 

 

INONZENTIJD D DIEGEM

14

2

4

2

23

32

16

0

 

 

 

 

 

KREG LD ROTSELAAR

12

4

1

2

20

24

16

0

 

 

 

 

 

DAMES LONDERZEEL

14

3

2

1

22

31

13

1

 

 

 

 

 

SPORA LEUVEN DAMES

14

3

1

0

15

33

11

0

 

 

 

 

 

GRIVOK GRIMBERGEN

17

1

1

2

12

47

7

0

 

 

 

 

 

LAS CHICAS JETTE

14

1

0

0

3

40

2

1

 

Dames Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

125

LADIES BELLINGEN HALL

GAVO BRUSSELS

3-1

22-25/25-21/25-17/25-16

LEVET SCONE D LOT

13

13

0

0

39

1

39

0

122

LEVET SCONE D LOT

DE PRITTEN AFFLIGEM V

3-0

25-22/25-19/25-10

VOLLEYKRIEBELS SCHEPD

15

11

0

1

37

15

34

0

093

LADIES BELLINGEN HALL

GROENENBERG D LENNIK

2-3

21-25/15-25/25-19/29-27/08-15

DE PRITTEN AFFLIGEM V

17

8

2

0

30

26

28

0

127

VOLLEYKRIEBELS SCHEPD

RECREA-B VC ZUUN

3-1

25-17/25-17/21-25/25-12

LADIES BELLINGEN HALL

13

7

2

2

32

20

27

0

 

 

 

 

 

GAVO BRUSSELS

15

9

0

1

31

21

27

1

 

 

 

 

 

SMASH ATTACK HALLE

11

7

2

1

29

12

26

0

 

 

 

 

 

LOATJ-A-GOEN HALLE

13

5

1

3

25

24

20

0

 

 

 

 

 

DAATMET LIEDEKERKE D

11

4

1

1

19

20

15

0

 

 

 

 

 

SET 'M-UP D TERNAT

13

2

3

1

20

31

13

0

 

 

 

 

 

GROENENBERG D LENNIK

15

2

1

1

15

39

9

0

 

 

 

 

 

BORST VOORUIT ST GEN-

14

2

1

1

14

37

9

0

 

 

 

 

 

RECREA-B VC ZUUN

10

1

1

0

8

27

5

0

 

 

 

 

 

SET-UP LADIES TERNAT

12

1

0

2

8

34

5

0

 

Dames Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

086

KATASTROFA MEISE

R 84 RECREA RUISBROEK

3-2

25-18/14-25/25-09/18-25/15-12

VOLLE GAS MACHELEN

16

11

2

1

42

18

38

0

095

R 84 RECREA RUISBROEK

SLOEBERS BERG

3-0

25-15/29-27/25-16

SLOEFKE WOLVERTEM

15

11

0

2

39

14

35

0

093

DE VOLLESKES LOT

LADY'S MOLLEM VK

1-3

23-25/25-19/12-25/20-25

KATASTROFA MEISE

16

7

4

2

39

28

31

0

091

SLOEFKE WOLVERTEM

SPORTAF MERCHTEM

3-0

25-05/25-13/25-19

SLOEBERS BERG

16

9

2

0

35

25

31

0

092

ZENNEBLOK D II EPPEGE

KATASTROFA MEISE

2-3

21-25/22-25/25-19/25-12/06-15

SET-UP AMORAS TERNAT

14

6

4

0

33

22

26

0

 

 

 

 

 

R 84 RECREA RUISBROEK

15

6

1

5

31

28

25

0

 

 

 

 

 

VOLLEY OPWIJK D

12

5

2

0

23

22

19

0

 

 

 

 

 

LADY'S MOLLEM VK

15

4

2

3

26

34

18

1

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK D II EPPEGE

15

4

1

4

24

34

18

0

 

 

 

 

 

SPORTAF MERCHTEM

17

3

2

0

21

41

13

0

 

 

 

 

 

DE VOLLESKES LOT

17

3

0

1

17

44

10

0

 

 

 

 

 

LENNIK VC DAMES B

14

1

1

3

19

39

8

0

 

Heren Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

025

VINTAGE LEUVEN

SET-UP H I TERNAT

3-2

22-25/18-25/25-21/27-25/15-11

FENIKS HAACHT VC

15

11

2

0

39

16

37

0

071

SET-UP H I TERNAT

RECREA-C VC ZUUN

3-1

23-25/25-23/25-17/25-14

SET-UP H I TERNAT

14

12

0

1

39

11

37

0

080

FENIKS HAACHT VC

SPORA LEUVEN H I

3-1

22-25/25-22/25-20/25-10

JONG GEWELD VCE K O/D

15

10

1

2

39

16

34

0

022

SET-UP H I TERNAT

AKUUT H HERENT VC

3-0

25-22/25-18/25-23

MOORHOEK LONDERZEEL

15

9

1

0

34

20

29

0

088

AKUUT H HERENT VC

SET-UP H I TERNAT

0-3

15-25/21-25/23-25

VINTAGE LEUVEN

16

6

2

4

33

30

26

0

094

MOORHOEK LONDERZEEL

AKUUT H HERENT VC

1-3

22-25/25-17/22-25/23-25

DOUW RAKKERS DWORP-AL

13

7

1

0

26

20

23

0

091

SET-UP H I TERNAT

VINTAGE LEUVEN

3-1

16-25/25-18/25-18/25-18

AKUUT H HERENT VC

14

2

4

2

23

33

16

0

096

FENIKS HAACHT VC

SUIKER VOC TIENEN

3-1

26-28/25-23/25-13/25-17

SUIKER VOC TIENEN

14

4

2

0

23

29

16

0

119

JONG GEWELD VCE K O/D

MOORHOEK LONDERZEEL

1-3

21-25/25-27/25-19/22-25

VBT MACHELEN H 3

11

4

0

2

18

23

14

0

093

ETERNIT H KAP. O/D BO

DOUW RAKKERS DWORP-AL

1-3

25-17/27-29/17-25/15-25

SPORA LEUVEN H I

16

4

0

1

16

37

13

0

 

 

 

 

 

RECREA-C VC ZUUN

15

3

1

1

16

37

11

1

 

 

 

 

 

ETERNIT H KAP. O/D BO

14

0

0

1

8

42

1

0

 

Heren Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

093

DE KROON VC STRIJTEM

GROOT-BIJGAARDEN VC

0-3

20-25/17-25/16-25

ZENNEBLOK H I  EPPEGE

13

12

1

0

39

5

38

0

 

 

 

 

 

DE KROON VC STRIJTEM

13

7

1

0

25

19

23

0

 

 

 

 

 

SET-UP H III TERNAT

12

5

2

2

25

23

21

0

 

 

 

 

 

GROENENBERG H LENNIK

10

6

1

1

23

13

21

0

 

 

 

 

 

KATASTROOF H MEISE

13

6

0

2

25

24

20

0

 

 

 

 

 

GROOT-BIJGAARDEN VC

14

2

4

2

27

33

16

0

 

 

 

 

 

LEVET SCONE H LOT

12

5

0

1

21

25

16

0

 

 

 

 

 

ATTILLA 2000 DILBEEK

13

2

2

1

19

32

11

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H I

10

2

1

3

16

24

11

0

 

 

 

 

 

SMASH & GO LEMBEEK

8

1

3

1

16

18

10

0

 

 

 

 

 

JONG VOLLEY OPWIJK

10

1

0

2

8

28

5

0

 

Heren Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

090

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

VIP ERPS KWERPS

2-3

25-16/25-23/23-25/23-25/10-15

VOLLEY THOR TERVUREN

16

14

1

1

47

8

45

0

096

INONZENTIJD H DIEGEM

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

3-1

23-25/25-23/25-22/26-24

DE SOLVELDERS 1 TIELT

14

9

2

1

37

14

32

0

 

 

 

 

 

VIP ERPS KWERPS

16

9

1

3

36

24

32

0

 

 

 

 

 

STOKKEL VK

14

6

2

2

29

23

24

0

 

 

 

 

 

VILVO VILVOORDE

15

6

2

2

30

26

24

0

 

 

 

 

 

LIZARDS 1 LUBBEEK

12

7

1

1

26

16

23

1

 

 

 

 

 

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

16

5

2

2

27

34

21

0

 

 

 

 

 

EGEVOC LEUVEN

14

5

1

3

26

27

20

0

 

 

 

 

 

GRIVOK H GRIMBERGEN

12

5

0

1

22

21

15

1

 

 

 

 

 

INONZENTIJD H DIEGEM

17

2

2

2

16

45

12

0

 

 

 

 

 

VLIERVOC LEUVEN

15

1

4

0

16

39

11

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK H III EPPEG

13

0

0

0

4

39

0

0

 

Heren Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

085

ADK LEMBEEK

SOLLENBEEMD + HALLE

0-3

14-25/13-25/20-25

IRIS LONDERZEEL

13

11

1

1

38

9

36

0

089

VOLLEYVRIENDEN HALLE

IRIS LONDERZEEL

1-3

25-20/17-25/23-25/27-29

ATTILLA 1 DILBEEK

13

9

1

0

31

16

29

0

094

IRIS LONDERZEEL

VOLLEY THOR TERVUREN

3-0

25-09/25-12/25-12

VOLLEYVRIENDEN HALLE

13

8

0

3

31

17

27

0

093

ASCAVOC ASSE

MERSARIO MOLLEM

0-3

13-25/25-27/17-25

MERSARIO MOLLEM

10

7

1

0

25

10

23

0

092

MOLLEM VK H II

ATTILLA 1 DILBEEK

3-0

26-24/25-23/25-14

SOLLENBEEMD + HALLE

10

5

2

0

23

14

19

0

095

SET-UP ALL STARS TERN

VOLLEYVRIENDEN HALLE

1-3

14-25/14-25/25-20/15-25

ASCAVOC ASSE

13

5

1

1

22

24

18

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H II

12

3

0

2

14

28

11

0

 

 

 

 

 

SET-UP ALL STARS TERN

12

2

1

0

12

30

8

0

 

 

 

 

 

ADK LEMBEEK

12

1

1

1

11

33

6

0

 

 

 

 

 

VOLLEY THOR TERVUREN

10

0

0

0

4

30

0

0

 

Heren Provinciaal Regio Oost

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

121

LIZARDS 2 LUBBEEK

JUST4FUN KAMPENHOUT

3-2

25-17/16-25/26-24/21-25/17-15

DE SOLVELDERS 2 TIELT

16

13

1

1

45

13

42

0

133

BUFFALO'S TILDONK

GELIVOC AARSCHOT

1-3

19-25/14-25/25-21/13-25

FENIKS HAACHT II VC

18

13

0

3

46

17

42

0

130

LOVOC KESSEL-LO

BIERBEEK KWB

0-3

23-25/19-25/19-25

GELIVOC AARSCHOT

16

8

5

0

42

23

34

0

131

MOLENSTEDE VC

KREG AKA HAVOK

3-2

13-25/12-25/25-22/25-13/15-06

JUST4FUN KAMPENHOUT

16

10

2

1

39

19

34

1

132

KREG ROTSELAAR

LIZARDS 2 LUBBEEK

1-3

25-27/23-25/25-23/22-25

BIERBEEK KWB

18

9

2

0

35

28

31

0

 

 

 

 

 

CALYPSO KORBEEK-LO

15

8

0

3

31

24

27

0

 

 

 

 

 

BUFFALO'S TILDONK

16

4

4

1

30

33

21

0

 

 

 

 

 

MOLENSTEDE VC

18

5

2

3

30

39

21

1

 

 

 

 

 

KREG AKA HAVOK

14

5

1

2

25

28

19

0

 

 

 

 

 

LOVOC KESSEL-LO

17

4

1

5

26

39

19

0

 

 

 

 

 

LIZARDS 2 LUBBEEK

17

4

3

0

26

38

18

0

 

 

 

 

 

SVK OUD-HEVERLEE H

16

3

0

1

12

41

9

1

 

 

 

 

 

KREG ROTSELAAR

19

1

0

1

10

55

4

0

 


BEKER VAN BRABANT 2017  - 2018

 

39 ste

editie

 

 


Gelieve de wedstrijddatums zo vlug mogelijk door te geven!!!

De wedstrijden worden geleid door een VLM of VVB SR

 


 

VOORRONDE DAMES

Te spelen heen en terug tot en met 28.02.2018

Gelieve de wedstrijddatums zo vlug mogelijk door te geven!!!  De wedstrijden worden geleid door een VLM of VVB SR

 

PLOEGEN

DATA - UUR

Uitslag

SETSTANDEN

A

Miss Mojitos Brussels             Myka’s Leuven

Don 23/11 – 20.00

0 – 3

12/25 – 14/25 – 14/25

B

Ladies Bellingen Halle           Lennik VC Dames A

Vry 12/01 – 20.30

0 – 3

06/25 – 09/25 + 21/25

C

Lennik VC Dames A               Myka’s Leuven

Din 09/01 – 21.30

1  - 3

25/15 – 21/25 – 19/25 – 17/25

D

Miss Mojitos Brussels             Ladies Bellingen Halle