GEKWETSTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

Gekwetst aan

D2A

077

Theuwis Valerie

18923

Inonzentijd D Diegem

Rechter wijsvinger

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


GELE en RODE KAARTEN

Reeks

Wedstr.nr.

Naam en voornaam

Lic. nr.

Aangesloten bij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H1

074

De Borger Guy

17108

Eternit H Kap. O/D Bos

Rood

 


HOE EEN WEDSTRIJD WIJZIGEN ?

Wedstrijdwijziging mededelen via : [email protected] en ook aan [email protected]

 - steeds het wedstrijdnummer vermelden!!!

Voorbeeld om gemakkelijk een wedstrijdwijziging door te geven:

 

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Te spelen volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

001

Daatmet

Winkracht10

woe

05/11/08

21.15

Woe

01/10/09

21.15

 

Voor de laatste correcte informatie inzake de kalenders: raadpleeg ook steeds onze website: http://www.vlmbrabant.be/

 


WEDSTRIJDWIJZIGINGEN

Wedstrnr

Thuisploeg

Bezoekers

Volgens de kalender

wordt

Nieuwe gegevens

 

Dames Prov. 2A

 

D2A

158

INONZENTIJD D DIEGEM

GRIVOK GRIMBERGEN

vry

30/03/2018

20:00

wordt

maa

07/05/2018

20:00

D2A

077

INONZENTIJD D DIEGEM

HERVOC HERENT

 

 

 

wordt

vry

13/04/2018

20:00

Dames Prov. 2B

 

D2B

068

LADIES BELLINGEN HALLE

SET-UP LADIES TERNAT

 

 

 

wordt

din

15/05/2018

20:30

Heren Prov. 1

 

H1

128

SUIKER VOC TIENEN

AKUUT H HERENT VC

don

26/04/2018

20:45

wordt

don

03/05/2018

20:45

Heren Prov. 3

 

H3

124

ASCAVOC ASSE

SET-UP ALL STARS TERNAT

don

19/04/2018

21:15

wordt

don

03/05/2018

21:15

Regio Oost

 

RO

172

KREG ROTSELAAR

BUFFALO'S TILDONK

woe

25/04/2018

20:45

wordt

woe

02/05/2018

20:45

 


Uitslagen afgesloten op 24 april  2018

 

Dames Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

124

VBT MACHELEN D 5

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

1-3

25-16/17-25/19-25/23-25

DAWIEZEN SCHEPDAAL

21

17

1

1

58

16

54

0

126

VOLLEY DIEGEM SPORT

DAWIEZEN SCHEPDAAL

1-3

18-25/20-25/25-21/14-25

ZENNEBLOK D I EPPEGEM

18

17

0

1

53

8

52

0

 

 

 

 

 

LENNIK VC DAMES A

20

14

2

2

53

22

48

0

 

 

 

 

 

MYKA'S LEUVEN

19

10

2

3

44

28

37

0

 

 

 

 

 

EUROGIRLS 2 ST-L-WOLU

20

9

2

0

37

38

31

0

 

 

 

 

 

GOVOK GOOIK

20

7

2

2

32

41

27

0

 

 

 

 

 

EUROGIRLS 1 ST-L-WOLU

19

8

1

1

35

33

27

0

 

 

 

 

 

ATTILLADIES 1 DILBEEK

20

7

2

1

32

40

25

1

 

 

 

 

 

JVL PLAN B LONDERZEEL

20

8

0

2

32

38

25

1

 

 

 

 

 

VOLLEY DIEGEM SPORT

21

4

1

0

20

51

14

0

 

 

 

 

 

VBT MACHELEN D 5

18

2

1

0

15

47

8

0

 

 

 

 

 

REKREDAM DWORP

18

0

0

1

5

54

-2

3

 

Dames Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

077

INONZENTIJD D DIEGEM

HERVOC HERENT

3-2

25-14/22-25/25-16/25-27/15-10

SPLIT 99 LONDERZEEL

20

19

0

1

59

9

58

0

165

GRIVOK GRIMBERGEN

MISS MOJITOS BRUSSELS

0-3

23-25/21-25/19-25

AKUUT D HERENT VC

20

16

3

0

57

13

54

0

163

DAMES LONDERZEEL

SUNBEAM HOFSTADE

0-3

07-25/21-25/09-25

DANCIENS HOMBEEK

22

14

1

3

52

25

47

0

167

SPORA LEUVEN DAMES

KU LEUVEN DAMES

0-3

19-25/14-25/17-25

KU LEUVEN DAMES

22

10

2

3

44

39

37

0

164

KREG LD ROTSELAAR

DANCIENS HOMBEEK

3-2

20-25/19-25/25-14/26-24/15-12

SUNBEAM HOFSTADE

20

12

0

0

38

27

36

0

 

 

 

 

 

MISS MOJITOS BRUSSELS

22

9

2

4

44

39

35

0

 

 

 

 

 

HERVOC HERENT

21

9

2

2

41

36

33

0

 

 

 

 

 

DAMES LONDERZEEL

19

6

2

1

32

38

22

1

 

 

 

 

 

INONZENTIJD D DIEGEM

18

2

5

4

30

43

20

0

 

 

 

 

 

KREG LD ROTSELAAR

16

4

3

2

26

34

20

0

 

 

 

 

 

GRIVOK GRIMBERGEN

21

2

1

2

17

57

10

0

 

 

 

 

 

SPORA LEUVEN DAMES

20

3

1

0

16

51

8

3

 

 

 

 

 

LAS CHICAS JETTE

17

1

0

0

4

49

2

1

 

Dames Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

162

VOLLEYKRIEBELS SCHEPD

SET-UP LADIES TERNAT

3-0

25-19/25-08/25-16

LEVET SCONE D LOT

19

19

0

0

57

1

57

0

168

LEVET SCONE D LOT

SET 'M-UP D TERNAT

3-0

25-08/25-19/25-03

VOLLEYKRIEBELS SCHEPD

21

15

0

3

53

21

48

0

167

GROENENBERG D LENNIK

LOATJ-A-GOEN HALLE

1-3

25-23/19-25/17-25/21-25

SMASH ATTACK HALLE

18

11

2

2

43

23

39

0

 

 

 

 

 

GAVO BRUSSELS

18

11

1

1

40

23

35

1

 

 

 

 

 

DE PRITTEN AFFLIGEM V

20

9

3

1

38

32

34

0

 

 

 

 

 

LADIES BELLINGEN HALL

16

8

3

2

38

25

32

0

 

 

 

 

 

LOATJ-A-GOEN HALLE

19

7

1

4

33

38

27

0

 

 

 

 

 

DAATMET LIEDEKERKE D

16

7

2

1

31

27

26

0

 

 

 

 

 

SET 'M-UP D TERNAT

19

3

3

2

27

46

17

0

 

 

 

 

 

RECREA-B VC ZUUN

15

3

2

0

18

35

13

0

 

 

 

 

 

GROENENBERG D LENNIK

20

3

1

1

19

52

12

0

 

 

 

 

 

BORST VOORUIT ST GEN-

20

2

1

1

17

55

9

0

 

 

 

 

 

SET-UP LADIES TERNAT

17

1

1

2

12

48

7

0

 

Dames Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

075

LADY'S MOLLEM VK

VOLLEY OPWIJK D

F-3

00-25/00-25/00-25

VOLLE GAS MACHELEN

19

13

2

1

48

23

44

0

097

SPORTAF MERCHTEM

ZENNEBLOK D II EPPEGE

0-3

22-25/23-25/15-25

SLOEFKE WOLVERTEM

19

13

1

3

50

20

44

0

109

SPORTAF MERCHTEM

SLOEBERS BERG

0-3

22-25/22-25/08-25

SET-UP AMORAS TERNAT

19

11

4

0

48

24

41

0

123

SLOEBERS BERG

VOLLE GAS MACHELEN

3-0

25-19/25-19/25-18

SLOEBERS BERG

20

11

3

0

45

30

39

0

121

SPORTAF MERCHTEM

LADY'S MOLLEM VK

0-3

11-25/15-25/14-25

ZENNEBLOK D II EPPEGE

22

9

3

4

45

39

37

0

102

VOLLE GAS MACHELEN

R 84 RECREA RUISBROEK

3-1

19-25/25-21/25-18/25-21

R 84 RECREA RUISBROEK

20

8

1

6

41

38

32

0

 

 

 

 

 

KATASTROFA MEISE

17

7

4

2

39

31

31

0

 

 

 

 

 

VOLLEY OPWIJK D

20

7

3

2

36

40

28

1

 

 

 

 

 

LADY'S MOLLEM VK

21

7

2

3

37

43

26

2

 

 

 

 

 

SPORTAF MERCHTEM

21

3

2

0

21

53

13

0

 

 

 

 

 

DE VOLLESKES LOT

20

3

0

2

20

53

11

0

 

 

 

 

 

LENNIK VC DAMES B

20

1

1

3

21

57

8

0

 

Heren Provinciaal 1

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

114

JONG GEWELD VCE K O/D

FENIKS HAACHT VC

3-0

25-21/25-19/25-22

SET-UP H I TERNAT

17

14

1

1

48

13

45

0

123

RECREA-C VC ZUUN

SUIKER VOC TIENEN

2-3

25-14/24-26/19-25/25-21/10-15

FENIKS HAACHT VC

19

13

2

1

47

22

44

0

 

 

 

 

 

JONG GEWELD VCE K O/D

19

13

1

3

50

19

44

0

 

 

 

 

 

MOORHOEK LONDERZEEL

19

11

1

0

41

27

35

0

 

 

 

 

 

VINTAGE LEUVEN

19

8

2

5

41

34

33

0

 

 

 

 

 

DOUW RAKKERS DWORP-AL

17

10

1

0

36

25

32

0

 

 

 

 

 

SUIKER VOC TIENEN

19

5

5

0

36

39

25

0

 

 

 

 

 

AKUUT H HERENT VC

18

3

4

2

29

42

19

0

 

 

 

 

 

VBT MACHELEN H 3

16

5

0

3

24

36

18

0

 

 

 

 

 

RECREA-C VC ZUUN

18

4

1

2

21

44

15

1

 

 

 

 

 

SPORA LEUVEN H I

20

4

1

1

20

48

15

0

 

 

 

 

 

ETERNIT H KAP. O/D BO

19

1

0

1

11

55

3

1

 

Heren Provinciaal 2 A-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

035

KATASTROOF H MEISE

JONG VOLLEY OPWIJK

1-3

17-25/25-19/21-25/21-25

ZENNEBLOK H I  EPPEGE

18

17

1

0

54

5

53

0

076

SET-UP H III TERNAT

LEVET SCONE H LOT

3-1

25-19/21-25/25-20/25-21

GROENENBERG H LENNIK

16

11

1

1

39

18

36

0

041

GROENENBERG H LENNIK

SMASH & GO LEMBEEK

3-0

25-12/25-09/25-19

DE KROON VC STRIJTEM

19

11

1

1

39

29

36

0

122

ATTILLA 2000 DILBEEK

SET-UP H III TERNAT

3-2

17-25/16-25/25-21/25-22/15-09

SET-UP H III TERNAT

18

7

3

3

37

35

30

0

121

ZENNEBLOK H I  EPPEGE

GROOT-BIJGAARDEN VC

3-0

25-20/25-22/25-21

KATASTROOF H MEISE

17

6

1

3

32

35

23

0

 

 

 

 

 

GROOT-BIJGAARDEN VC

19

4

4

2

35

42

22

0

 

 

 

 

 

ATTILLA 2000 DILBEEK

19

3

5

1

32

44

20

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H I

17

3

3

4

27

41

19

0

 

 

 

 

 

SMASH & GO LEMBEEK

17

3

3

2

25

40

17

0

 

 

 

 

 

LEVET SCONE H LOT

15

5

0

2

25

34

17

0

 

 

 

 

 

JONG VOLLEY OPWIJK

17

3

1

4

21

43

15

0

 

Heren Provinciaal 2 B-reeks

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

029

GRIVOK H GRIMBERGEN

STOKKEL VK

1-3

23-25/25-23/22-25/21-25

VOLLEY THOR TERVUREN

19

17

1

1

56

9

54

0

116

LIZARDS 1 LUBBEEK

VLIERVOC LEUVEN

1-3

25-18/31-33/24-26/18-25

DE SOLVELDERS 1 TIELT

18

12

2

1

46

17

40

1

125

DE SOLVELDERS 1 TIELT

ZENNEBLOK H III EPPEG

3-0

25-12/25-23/25-13

LIZARDS 1 LUBBEEK

19

12

1

1

43

23

38

1

121

VILVO VILVOORDE

LIZARDS 1 LUBBEEK

0-3

07-25/20-25/21-25

VIP ERPS KWERPS

19

10

1

3

41

30

35

0

077

GRIVOK H GRIMBERGEN

ZENNEBLOK H III EPPEG

3-0

25-18/25-18/25-21

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

21

9

2

2

39

38

33

0

123

GRIVOK H GRIMBERGEN

VOLLEYSKITEAM BETEKOM

3-0

25-17/25-12/27-25

STOKKEL VK

17

8

2

2

35

27

30

0

033

EGEVOC LEUVEN

LIZARDS 1 LUBBEEK

0-3

17-25/16-25/19-25

GRIVOK H GRIMBERGEN

19

10

0

1

38

30

30

1

 

 

 

 

 

VILVO VILVOORDE

19

7

2

2

33

36

27

0

 

 

 

 

 

EGEVOC LEUVEN

18

6

1

3

30

36

23

0

 

 

 

 

 

VLIERVOC LEUVEN

20

2

5

0

23

51

16

0

 

 

 

 

 

INONZENTIJD H DIEGEM

20

2

2

2

17

54

12

0

 

 

 

 

 

ZENNEBLOK H III EPPEG

19

0

0

1

7

57

1

0

 

Heren Provinciaal 3

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

075

MERSARIO MOLLEM

SOLLENBEEMD + HALLE

3-0

25-16/25-18/25-12

IRIS LONDERZEEL

15

13

1

1

44

9

42

0

111

MERSARIO MOLLEM

VOLLEY THOR TERVUREN

3-0

25-14/25-19/30-28

VOLLEYVRIENDEN HALLE

17

12

0

3

43

17

39

0

116

MERSARIO MOLLEM

ATTILLA 1 DILBEEK

3-2

25-12/25-21/22-25/24-26/15-13

MERSARIO MOLLEM

15

11

2

0

40

13

37

0

121

ADK LEMBEEK

MERSARIO MOLLEM

1-3

25-22/22-25/13-25/11-25

ATTILLA 1 DILBEEK

17

10

1

2

38

25

34

0

122

ATTILLA 1 DILBEEK

VOLLEY THOR TERVUREN

3-0

25-07/25-16/25-18

SOLLENBEEMD + HALLE

15

7

3

0

32

23

27

0

 

 

 

 

 

ASCAVOC ASSE

17

6

1

2

27

34

22

0

 

 

 

 

 

MOLLEM VK H II

16

5

1

2

23

34

19

0

 

 

 

 

 

SET-UP ALL STARS TERN

14

3

1

0

15

33

11

0

 

 

 

 

 

ADK LEMBEEK

16

1

2

1

16

44

8

0

 

 

 

 

 

VOLLEY THOR TERVUREN

18

0

0

1

8

54

1

0

 

Heren Provinciaal Regio Oost

nr.

Thuisploeg

Bezoekers

Uitsl

Setstanden

Rangschikking

AW

W3

W2

W1

GS

VS

PU

FF

164

DE SOLVELDERS 2 TIELT

CALYPSO KORBEEK-LO

3-2

21-25/25-13/25-20/14-25/15-07

DE SOLVELDERS 2 TIELT

23

17

3

2

65

23

59

0

163

KREG AKA HAVOK

FENIKS HAACHT II VC

1-3

25-22/13-25/12-25/20-25

FENIKS HAACHT II VC

23

17

0

3

58

21

54

0

168

GELIVOC AARSCHOT

LIZARDS 2 LUBBEEK

3-0

25-17/25-19/25-18

GELIVOC AARSCHOT

22

11

5

0

51

33

42

1

 

 

 

 

 

JUST4FUN KAMPENHOUT

20

11

3

2

48

27

40

1

 

 

 

 

 

BIERBEEK KWB

22

11

2

0

43

34

37

0

 

 

 

 

 

BUFFALO'S TILDONK

22

9

4

1

45

37

36

0

 

 

 

 

 

CALYPSO KORBEEK-LO

20

9

1

5

41

35

34

0

 

 

 

 

 

MOLENSTEDE VC

22

6

3

4

38

48

27

1

 

 

 

 

 

LOVOC KESSEL-LO

20

5

1

5

29

46

22

0

 

 

 

 

 

KREG AKA HAVOK

20

5

1

3

30

46

20

0

 

 

 

 

 

LIZARDS 2 LUBBEEK

19

4

3

1

28

44

19

0

 

 

 

 

 

SVK OUD-HEVERLEE H

21

4

2

1

21

51

15

2

 

 

 

 

 

KREG ROTSELAAR

22

1

0

1

12

64

4

0

 


BEKER VAN BRABANT 2017  - 2018

 

39 ste

editie

 

 


Gelieve de wedstrijddatums zo vlug mogelijk door te geven!!!

De wedstrijden worden geleid door een VLM of VVB SR

 


 

VOORRONDE DAMES

Te spelen heen en terug tot en met 28.02.2018

Gelieve de wedstrijddatums zo vlug mogelijk door te geven!!!  De wedstrijden worden geleid door een VLM of VVB SR

 

PLOEGEN

DATA - UUR

Uitslag

SETSTANDEN

A

Miss Mojitos Brussels             Myka’s Leuven

Don 23/11 – 20.00

0 – 3

12/25 – 14/25 – 14/25

B

Ladies Bellingen Halle           Lennik VC Dames A

Vry 12/01 – 20.30

0 – 3

06/25 – 09/25 + 21/25

C

Lennik VC Dames A               Myka’s Leuven

Din 09/01 – 21.30

1  - 3

25/15 – 21/25 – 19/25 – 17/25

D

Miss Mojitos Brussels             Ladies Bellingen Halle

Don 08/02 – 20.00

3 – 2

25//14 – 23/25 – 27/25 – 22/25 – 15/09

E

Myka’s Leuven                         Ladies Bellingen Halle

Don 21/12 – 21.25

3 – 0

25/10 – 25/08 – 25/15

F

Lennik VC Dames A               Miss Mojitos Brussels

Din 06/02 – 21.30

3 – 0

25/13 – 25/13 – 25/14

G

Volleykriebels Schepdaal      VBT Machelen D5

Vry 22/12 – 20.00

0 – 3

26/28 – 18/25 – 18/25

H

Attilladies 1 Dilbeek                Dawiezèn Schepdaal

Don 08/02 – 19.15

0 – 3

26/28 – 16/25 – 08/25

I

Volleykriebels Schepdaal      Dawiezèn Schepdaal

Woe 06/12 – 20.15

0 – 3

11/25 – 11/25 – 14/25

J

VBT Machelen D5                   Attilladies 1 Dilbeek

Zat 16/12 – 20.30

2 – 3

25/21 – 18/25 – 15/25 – 25/23 – 11/15

K

Dawiezèn Schepdaal             VBT Machelen D5

Woe 31/01 – 20.30

3 – 0

25/19 – 25/17 – 25/22

L

Attilladies 1 Dilbeek                Volleykriebels Schepdaal

Don 09/11 – 19.15

3 – 1

25/16 – 22/25 – 25/16 – 25/14

1/2e FINALES DAMES

Te spelen met rechtstreekse uitschakeling t.e.m 15/04/2018

 

PLOEGEN

DATA - UUR

Uitslag

SETSTANDEN

M

Myka’s Leuven                             Attilladies 1 Dilbeek

Don 01/03 – 21.25

3 – 0

25/16 – 25/10 – 25/20

N

Dawiezèn Schepdaal                   Lennik VC Dames A

 

 

 

Voorronde HEREN

Te spelen heen en terug tot en met 30.11.2017

 

PLOEGEN

DATA - UUR

Uitslag

SETSTANDEN

A

Suiker Voc Tienen