0621 A.D.K. LEMBEEK
Clubverantwoordelijke: BRICHAU Tom
GSM:          0474/898.320
email :          tom.brichau@vlaanderen.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportzaal GO-TA
Broekborre z/n
1500 HALLE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : dinsdag
om : 20.15
0658 AKUUT D HERENT VC
Clubverantwoordelijke: VANDERSMISSEN Anneleen
GSM :          0471/624.572
email :          anneleen_vandersmissen@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL "Sportcentrum Bart Swings"
Kouterstraat 1
3020 HERENT
    

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : zondag
om : 10.15
0654 AKUUT H HERENT VC
Clubverantwoordelijke: PEETERS Bart
GSM :          0494/539.936
email :          bart.peeters.leuven@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL "Sportcentrum Bart Swings"
Kouterstraat 1
3020 HERENT
    

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : zondag
om : 10.15
0428 ASCAVOC ASSE
Clubverantwoordelijke: TAELEMANS Martine
GSM :          0479/671.830
email :          martinetaelemans@outlook.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
PIVO
Poverstraat 75
1731 Zellik
     

speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : woensdag
om : 21.15
0632 ATTILLA 1 DILBEEK
Clubverantwoordelijke: VAN DEN STEEN Filip
GSM :          0477/349.570
email :          filip.van.den.steen@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Don Bosco
Bosstraat 62
1702 GROOT-BIJGAARDEN
02/466.55.79

speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 21.15
0657 ATTILLADIES 1 DILBEEK
Clubverantwoordelijke: VIERENDEEL Katrien
GSM :          0474/823.243
email :          vierendeel_katrien@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Don Bosco
Bosstraat 62
1702 GROOT-BIJGAARDEN
02/466.55.79

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 19.15
0565 BIERBEEK KWB
Clubverantwoordelijke: PIRON Kenneth
GSM :          0479/929.799
email :          kenneth.piron@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTCENTRUM "DE BORRE"
Speelpleinstraat 8
3360 BIERBEEK
speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : zaterdag
om : 20.15
0633 BORST VOORUIT ST GEN-RODE
Clubverantwoordelijke: GENYN Elke
GSM :          0477/706.160
email :          elkegenyn@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL WAUTERBOS
Doornlarenhoofdstraat
1640 SINT-GENESIUS-RODE
02/380.07.75

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : zondag
om : 15.15
0284 BUFFALO'S TILDONK
Clubverantwoordelijke: VAN DER JEUGT Gert
GSM :          0473/699.346
email :          gert.van.der.jeugt@skynet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportcomplex "Den Dijk"
Dijkstraat 1
3150 WESPELAAR
016/57.02.28

speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : maandag
om : 21.15
0276 CALYPSO KORBEEK-LO
Clubverantwoordelijke: EUBEN Maarten
GSM :          0485/156.377
email :          maarteneuben@hotmail.com
website :     www.volleyclubcalypso.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL KESSEL-LO
Stadionlaan 4
3010 Kessel-Lo (Leuven)
016/25.34.80

speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : zondag
om : 10.15
0017 DAWIEZEN SCHEPDAAL
Clubverantwoordelijke: BAUTMANS Katrien
GSM :          0479/369.528
email :          katrien.bautmans@sint-genesius-rode.be
website :     www.volleyschepdaal.be
ZAALGEGEVENS:
Sporthal CAERENBERGVELD
Kerkhofstraat
1703 SCHEPDAAL
speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0172 DE KROON VC STRIJTEM
Clubverantwoordelijke: BULTE Stephane
GSM :          0476/257.567
email :          stephbulte@hotmail.com
website :     www.vcdekroon.be
ZAALGEGEVENS:
MPI ST.FRANCISCUS
Lostraat 175
1760 ROOSDAAL
053/66.68.15

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 20.15
0669 DE PRITTEN AFFLIGEM VC
Clubverantwoordelijke: VAN ASSCHE Elke
GSM :          0477/985.852
email :          elkeva18@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL HEUVELKOUTER
Sportlaan 3
1770 LIEDEKERKE
053/64.55.95

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : donderdag
om : 20.15
0675 DE SOLVELDERS 1 T-W
Clubverantwoordelijke: VICCA Ben
GSM :          0472/880.043
email :          ben-vicca@telenet.be
website :     www.volleysolveld.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTCOMPLEX 'T SOLVELD
Ralisweg 17
3390 TIELT (BT.)
016/63.25.16

speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0640 DE SOLVELDERS 2 T-W
Clubverantwoordelijke: GIOVANNI Havet
Fax kant.:    
GSM :          0468/246.156
email :          gio.havet@telenet.be
website :     www.volleysolveld.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTCOMPLEX 'T SOLVELD
Ralisweg 17
3390 TIELT (BT.)
016/63.25.16

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0448 DOUW RAKKERS DWORP-ALS.
Clubverantwoordelijke: WENSELEERS Luc
GSM :          0476/705.889
email :          luc.wense56@hotmail.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTZAAL DWORP
Kerkstraat 13
1653 DWORP


speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 20.30
0262 EGEVOC LEUVEN
Clubverantwoordelijke: SNIJDERS Koen ;
GSM :          0498/989.965
email :          koenraad.snijders@europarl.europa.eu
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTZAAL "DE MEANDER"
Vakenstraat 18
3110 ROTSELAAR
016/44.45.17

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : maandag
om : 20.15
0442 ETERNIT D KAP. O/D BOS
Clubverantwoordelijke: ROBIJNS Ilse
GSM :          0479/400.310
email :          ilse.robijns@telenet.be
website :     www.vceternit.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL ETERNIT
Westdijk 88
1880 KAPELLE-OP-DEN-BOS
015/71.19.33

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : zondag
om : 17.00
0670 EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE
Clubverantwoordelijke: KACHLIKOVA Iva
GSM :          0486/517.388
email :          iva.kachlikova@gmail.com
website :     www.eurovolley.eu
ZAALGEGEVENS:
EUROPEAN SCHOOL BRUSSELS
Av. Oscar Jespers 75
1200 ST-LAMBR.-WOLUWE


speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : woensdag
om : 21.00
0285 FENIKS HAACHT VC
Clubverantwoordelijke: GEETS Dirk
GSM :          0478/254.459
email :          dirk.geets@telenet.be
website :     https://www.fenikshaacht.be/
ZAALGEGEVENS:
GEMEENTELIJKE SPORTHAL
Sportveldweg 6
3190 BOORTMEERBEEK


speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : vrijdag
om : 21.20
0569 FENIKS HAACHT II VC
Clubverantwoordelijke: VERBINNEN JOS
GSM :          0485/974.430
email :          j.verbinnen@telenet.be
website :     https://www.fenikshaacht.be/
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL "DEN DIJK"
Dijkstraat 1
3150 HAACHT
016/57.02.28

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 21.00
0653 FENIKS HAACHT RECREA
Clubverantwoordelijke: STAS Wim
GSM :          
email :          w.stas@skynet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL "DEN DIJK"
Dijkstraat 1
3150 Haacht
016/57.02.28

speelt in reeks :
normale speeldag :
0427 GOVOK GOOIK
Clubverantwoordelijke: CALLENS Ingrid
GSM :          0476/227.563
email :          ingrid.callens@gmail.com
website :     www.govok.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL KOORNMOLEN
Processiestraat 15
1755 GOOIK
054/32.89.79

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 20.30
0449 GRIVOK D GRIMBERGEN
Clubverantwoordelijke: RYCKMANS Marijke
GSM :          0495/215.533
email :          marijke.ryckmans@skynet.be
website :     www.grivok.net
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL"PRINSENBOS"
Pastoor Woutersstraat
1850 GRIMBERGEN
02/260.12.11

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : woensdag
om : 20.45
0678 GRIVOK H GRIMBERGEN
Clubverantwoordelijke: MERTENS David
GSM :          0476/989.693
email :          davidmertens78@gmail.com
website :     http://grivok.net
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL PRINSENBOS
Pastoor Woutersstraat
1850 GRIMBERGEN
02/260.12.11

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : donderdag
om : 21.00
0129 GROENENBERG D LENNIK
Clubverantwoordelijke: STABEL Ann
GSM :          0486/592.840
email :          ann.stabel1@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL JO BAETENS
A. Algoetstraat 77
1750 LENNIK


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 21.15
0132 GROENENBERG H LENNIK
Clubverantwoordelijke: DE MOL Steve
GSM :          0496/585.157
email :          demol.steve@gmail.com
website :     www.volleygroenenberg.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL JO BAETENS
A. Algoetstraat 77
1750 LENNIK


speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : zondag
om : 15.30
0319 GROOT-BIJGAARDEN VC
Clubverantwoordelijke: DELCOURT Joris
GSM :          0476/082.361
email :          joris.delcourt@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL"TEN GAERDE"
J.Mertensstraat 27A
1702 GROOT-BIJGAARDEN
02/463.30.49

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.15
0655 HERVOC HERENT
Clubverantwoordelijke: DELVAUX Ellen
GSM :          0496/741.884
email :          ellen.delvaux@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTCENTRUM BART SWINGS
Kouterstraat 1
3020 Herent


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : zondag
om : 14.30
0226 INONZENTIJD D DIEGEM
Clubverantwoordelijke: CLAERT Corinne
GSM :          0473/208.802
email :          corinne.claert@telenet.be
website :     http://users.online.be/iot/
ZAALGEGEVENS:
GEMEENTESCHOOL DIEGEM
Watermolenstraat
1831 DIEGEM
02/720.11.88

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 20.00
0444 INONZENTIJD H DIEGEM
Clubverantwoordelijke: IMBRECHTS Leander
GSM :          0478/927.576
email :          imbrechtslander@hotmail.com
website :     http://users.online.be/iot/
ZAALGEGEVENS:
GEMEENTESCHOOL DIEGEM
Watermolenstraat
1831 DIEGEM
02/720.11.88

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : maandag
om : 20.30
0049 IRIS LONDERZEEL
Clubverantwoordelijke: DE PAUW Kris
GSM :          0497/381.743
email :          kris.de.pauw@outlook.com
website :     www.volley-iris.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL DE LIJSTER
Lijsterstraat 1
1840 LONDERZEEL
052/57.20.00

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-Reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 20.45
0028 KATASTROOF H MEISE
Clubverantwoordelijke: SEGERS Roel
GSM :          0476/535.521
email :          heren1_vlm@vckatastroof.be
website :     www.vckatastroof.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTZAAL W. VANDENBERGHE
Brusselsestwg. 71A
1860 MEISE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 20.15
0665 KATASTROOF RECREA MEISE
Clubverantwoordelijke: SEGERS Roel
GSM :          0476/535.521
email :          heren1_vlm@vckatastroof.be
website :     www.vckatastroof.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTZAAL W. VANDENBERGHE
Brusselsestwg. 71A
1860 MEISE



0185 KNODDE MEISE
Clubverantwoordelijke: LAUWERS Philippe
GSM :          0496/254.024
email :          lauwers.philippe@hotmail.com
website :     http://knoddemeise.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTZAAL W. VANDENBERGHE
Brusselsestwg. 71A
1860 MEISE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 20.00
0691 KNODDE MEISE D
Clubverantwoordelijke: NICA Tine
GSM :          0476/513.317
email :          tine.nica95@gmail.com
website :     http://knoddemeise.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTZAAL W. VANDENBERGHE
Brusselsestwg. 71A
1860 MEISE


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.00
0679 KREG L D ROTSELAAR
Clubverantwoordelijke: GIJBELS Sylvia
GSM :          0477/927.175
email :          sylvia.gijbels@gmail.com
website :     http://www.kreg-rotselaar.com/
ZAALGEGEVENS:
SPORTOASE DE MEANDER
Vakenstraat 18
3110 ROTSELAAR
016/89.29.90

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 21.15
0690 KRUIKENBURG TERNAT D
Clubverantwoordelijke: TROCH Mario
GSM :          0478/368.181
email :          mario.trochs@telenet.be
website :     http://www.kruikenburgvolley.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL KRUIKENBURG
Statiestraat 37
1740 TERNAT


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : maandag
om : 20.45
0516 LADY'S MOLLEM VK
Clubverantwoordelijke: JUNIUS Jolanda
GSM :          0476/285.753
email :          jolanda.j@tandemwoodproducts.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTCENTRUM
Dendermondestraat 25
1785 MERCHTEM
052/37.16.44

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : dinsdag
om : 20.30
0619 LAS CHICAS JETTE
Clubverantwoordelijke: VALLAEYS Fanny
GSM :          0486/567.453
email :          vallaeys@gmail.com
website :     www.laschicas.be
ZAALGEGEVENS:
RICHARD BEAUTHIER
Vandervekenstraat 114
1083 Ganshoren
024657571

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : woensdag
om : 20.00
0572 LENNIK VC DAMES A
Clubverantwoordelijke: MERTENS Chantal
GSM :          
email :          jos.blondeel@telenet.be
website :     www.vclennikdames.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL JO BAETENS
A. Algoetstraat 77
1750 LENNIK


speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0546 LENNIK VC DAMES B
Clubverantwoordelijke: VAN CUTSEM Magda
GSM :          
email :          magda.vancutsem@vclennikdames.be
website :     www.vclennikdames.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL JO BAETENS
A. Algoetstraat 77
1750 LENNIK


speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0549 LEVET SCONE D LOT
Clubverantwoordelijke: SPRUYT Geertrui
GSM :          0477/225.529
email :          g-spruyt@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
VOGELENZANG
Dworpsestraat
1651 LOT
02/356.87.72

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : woensdag
om : 20.15
0512 LIZARDS 1 LUBBEEK
Clubverantwoordelijke: GOOVAERTS Peter
GSM :          0476/344.987
email :          peter.goovaerts3@gmail.com
website :     www.lizards.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL LUBBEEK
Gellenberg 14
3210 LUBBEEK
016/63.29.71

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : donderdag
om : 20.45
0525 LIZARDS 2 LUBBEEK
Clubverantwoordelijke: VRANKEN Dieter
GSM :          0499/511.487
email :          d_vranken@hotmail.com
website :     www.lizards.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL PELLENBERG
Kerkplein 2
3212 Pellenberg


speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0563 LOATJ-A-GOEN HALLE
Clubverantwoordelijke: BAUT Christel
GSM :          0498/586.789
email :          christel.baut@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL DE HERNEKOUTER
Hernekouter 1
1540 HERNE
02/395.97.15

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 21.00
0272 LOVOC KESSEL-LO
Clubverantwoordelijke: OYEN Rob
GSM :          0474/753.070
email :          robert.oyen@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL KESSEL-LO
Stadionlaan 4
3010 KESSEL-LO
016/25.34.80

speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : dinsdag
om : 21.00
0298 MERSARIO MOLLEM
Clubverantwoordelijke: MOSMANS Dirk
GSM :          0495/895.814
email :          marc.beeckman@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTLOODS ASSE
Potaarde 14
1730 ASSE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 20.45
0649 MISS MOJITOS BRUSSELS
Clubverantwoordelijke: JOB Joëlle
GSM :          0477/270.674
email :          joelle.job63@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
RICHARD BEAUTHIER
Vandervekenstraat 114
1083 GANSHOREN
02/465.75.71

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 20.00
0676 MOLENSTEDE VC
Clubverantwoordelijke: GRUBBEN Jo
GSM :          0486/506.774
email :          jogrubben@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
GEMEENTELIJKE BASISSCHOOL
Vleugtstraat 37
3290 SCHAFFEN


speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0479 MOLLEM VK
Clubverantwoordelijke: MICHIELS Glenn
GSM :          0478/034.352
email :          glenn-michiels@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL WAALBORRE
Potaarde 14
1730 ASSE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : vrijdag
om : 20.45
0467 MOORHOEK LONDERZEEL
Clubverantwoordelijke: VAN AKEN Yannick
GSM :          0478/775.261
email :          yannick_vanaken@hotmail.com
website :     www.moorhoek.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL VERMA
Opdorpstraat 2
1840 Malderen
052/31.94.66

speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : dinsdag
om : 21.00
0612 MYKA'S LEUVEN
Clubverantwoordelijke: BAUDUIN Katrien
GSM :          0477/466.023
email :          katrien.bauduin@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL HEVERLEE
Hertogstraat 180
3001 HEVERLEE
016/40.29.43

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 21.25
0673 PLAN B LONDERZEEL
Clubverantwoordelijke: COOLS Astrid
GSM :          0474/914.936
email :          astridcools@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTCENTRUM
Dendermondsestraat 25
1785 MERCHTEM
052/37.16.44

speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0682 R 84 RECREA RUISBROEK
Clubverantwoordelijke: VANSINTJAN Wendy
GSM :          0485/480.860
email :          wendy.vansintjan@hotmail.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL BRAILLARD
Wandelingsstraat 54
1601 RUISBROEK (BT.)


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 20.30
0187 RECREA-B VC ZUUN
Clubverantwoordelijke: MERCKX Wendy
GSM :          0496/978.741
email :          wendy_merckx@yahoo.com
website :     www.vczuun.be
ZAALGEGEVENS:
WILDERSPORTCOMPLEX
Sportlaan 11
1600 SINT-PIETERS-LEEUW
02/378.01.00

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : vrijdag
om : 21.25
0065 RECREA KEERBERGEN
Clubverantwoordelijke: VERHOEVEN Geert
GSM :          0498/765.587
email :          g_verhoeven@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL KEERBERGEN
Putsebaan 103
3140 Keerbergen



0586 REKREDAM B DWORP
Clubverantwoordelijke: WUURMAN Petra
GSM :          0478/224.865
email :          petra.wuurman@telenet.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTZAAL H. MEERTS
Kerkstraat 13
1653 Dworp



0474 SET 'M-UP D TERNAT
Clubverantwoordelijke: ROEGES Astrid
GSM :          0474/601.149
email :          astrid_roeges@hotmail.com
website :     www.setupternat.be
ZAALGEGEVENS:
GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM
Pieter Van Cauwelaertstraat 40
1740 TERNAT
02/582.05.01

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 21.00
0451 SET-UP ALL STARS TERNAT
Clubverantwoordelijke: ROELAND Etienne
GSM :          0472/980.447
email :          roeland.eienne@gmail.com
website :     www.setupternat.be
ZAALGEGEVENS:
BASISSCHOOL HORIZON
Bodegemstraat 20
1740 TERNAT


speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : zondag
om : 10.15
0545 SET-UP AMORAS TERNAT
Clubverantwoordelijke: LABYE Katrin
GSM :          0476/621.402
email :          katrin.labye@gmail.com
website :     www.setupternat.be
ZAALGEGEVENS:
GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM
Pieter Van Cauwelaertstraat 40
1740 TERNAT
02/582.05.01

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-Reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 20.30
0223 SET-UP H I TERNAT
Clubverantwoordelijke: LUYPAERT Jurgen
GSM :          0472/580.285
email :          jurgen.luypaert@toyota-europe.com
website :     www.setupternat.be
ZAALGEGEVENS:
Rijksschool Ternat
Bodegemstraat 20
1740 TERNAT


speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 21.00
0645 SLOEBERS BERG
Clubverantwoordelijke: VANHERREWEGHE Inge
GSM :          0474/361.275
email :          inge.vanherreweghe@telenet.be
website :     www.sloebers.be
ZAALGEGEVENS:
DE TOVERBERG GEM. BASISSCHOOL
Gemeentewegel 2
1910 BERG (BT.)
016/65.99.77

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 21.00
0538 SMASH & GO LEMBEEK
Clubverantwoordelijke: ROELANDS MATHIAS
GSM :          0472/673.764
email :          mathiasroelands24@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTZAAL PAUL BRICOUT
Mimosastraat
1502 LEMBEEK


speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 20.30
0662 SMASH ATTACK HALLE
Clubverantwoordelijke: GERARD Joëlle
GSM :          0474/259.916
email :          joelle4gerard@gmail.com
website :     www.facebook.com/smashattackvolley
ZAALGEGEVENS:
SPORTZAAL GO-TA
Broekborre zn
1500 HALLE


speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0544 SOLLENBEEMD + HALLE
Clubverantwoordelijke: TIMMERMANS Filip
GSM :          0494/516.872
email :          filip.timmermans@skynet.be
website :     www.sollenbeemd.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTZAAL GO-TA
Broekborre zn
1500 HALLE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 20.15
0618 SPORA LEUVEN DAMES
Clubverantwoordelijke: LALLOUE Bénédicte
GSM :          0499/756.418
email :          benedicte.lalloue@danone.com
website :     www.sporaleuven.be
ZAALGEGEVENS:
DE RIJSCHOOL
Rijschoolstraat 21
3000 LEUVEN
016/23.10.81

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.30
0539 SPORA LEUVEN H I
Clubverantwoordelijke: GIELEN Marc
GSM :          0471/206.962
email :          m.gielen@vmm.be
website :     www.sporaleuven.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTSCHUUR
Brandweg 8
3012 Wilsele
016/22.57.15

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 19.15
0210 SPORTAF MERCHTEM
Clubverantwoordelijke: TERWECOREN Nadine
GSM :          0495/304.004
email :          nadine.terwecoren@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTCENTRUM
Dendermondestraat 25
1785 MERCHTEM
052/37.16.44

speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : vrijdag
om : 20.15
0693 STERKO KORTENBERG
Clubverantwoordelijke: VRANCKX Kristof
GSM :          0497/150.431
email :          kristofvranckx@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL ERPS-KWERPS
Oudebaan 14
3071 Erps-Kwerps
02/759.91.45

speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : vrijdag
om : 21.00
0198 STOKKEL VK
Clubverantwoordelijke: HUYSMANS Francis
GSM :          0476/200.154
email :          francishuysmans@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
GEMEENTESCHOOL STOKKEL
H. Vandermaelenstraat
1150 SINT-PIETERS-WOLUWE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : zondag
om : 10.00
0680 SUNBEAM HOFSTADE
Clubverantwoordelijke: VAN CROMBRUGGEN Ingrid ;
GSM :          0477/973.009
email :          ingrid.vc@telenet.be
website :     www.volley-sunbeam.be
ZAALGEGEVENS:
GEM. SP.HAL Zemst-Centrum
schoolstraat 13
1980 ZEMST
015/69.50.01

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.45
0271 SVK OUD-HEVERLEE H
Clubverantwoordelijke: HENDRICKX Jelle
GSM :          0486/315.143
email :          svkheren@svk-oh.be
website :     www.SVK-OH.be
ZAALGEGEVENS:
ONTM.CENTR.ST.JOR.WEERT
Beekstraat 13
3051 SINT-JORIS-WEERT
016/47.71.53

speelt in reeks : HEREN Reg. Oost
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0408 TOFFE MADAMMEN LONDERZEEL
Clubverantwoordelijke: VAN NIEUWENHOVEN Sander
GSM :          0478/354.426
email :          svn_91@hotmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
BLAUVENNE
St. Jozefstraat 41
1840 LONDERZEEL


speelt in reeks :
normale speeldag :
om :
0636 VBT MACHELEN H 3
Clubverantwoordelijke: VAN ROY Danny
GSM :          0496/165.695
email :          dannyvbtm@hotmail.com
website :     www.vbtmachelen.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL BOSVELD
heirbaan 9
1830 MACHELEN (BT)
02/253.67.99

speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : donderdag
om : 21.00
0219 VILVO VILVOORDE
Clubverantwoordelijke: VAN DE WIELE Joeri
GSM :          0495/631.749
email :          volley.vilvo@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
EUROVOLLEYCENTER
Beneluxlaan 22
1800 VILVOORDE
02/257.16.16

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : dinsdag
om : 21.15
0218 VIP ERPS-KWERPS
Clubverantwoordelijke: LUYTEN Ronny ;
GSM :          0478/681.243
email :          ronnyluyten@hotmail.com
website :     www.volleyvip.com
ZAALGEGEVENS:
Sporthal Erps-Kwerps
oudebaan 14
3071 ERPS-KWERPS
02/759.91.45

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : zondag
om : 10.15
0156 VLIERVOC LEUVEN
Clubverantwoordelijke: VAN GEEL Jan
GSM :          0475/639.030
email :          jakke.van.geel@gmail.com
website :     www.vliervoc.tk
ZAALGEGEVENS:
De RIJSCHOOL
Rijschoolstraat 21
3000 LEUVEN
016/23.10.81

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : vrijdag
om : 20.15
0667 VOLLEY DIEGEM SPORT
Clubverantwoordelijke: HANSSENS Nele
GSM :          0474/427.350
email :          hanssens.nele@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL BOSVELD
Heirbaan 9
1830 MACHELEN (BT)
02/253.67.99

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II A-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.30
0234 VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL
Clubverantwoordelijke: MASSCHELEIN Dorien
GSM :          0486/710.655
email :          dorien_masschelein@hotmail.com
website :     www.volleyschepdaal.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTHAL CAERENBERGVELD
Kerkhofstraat 13 < br>1703 SCHEPDAAL
02/569.69.95

speelt in reeks : DAMES Provinciaal II B-Reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.45
0672 VOLLEYSKITEAM BETEKOM
Clubverantwoordelijke: WILLEMS Kor
GSM :          0494/525.857
email :          korwillems@hotmail.com
website :     http://volleyskiteam.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTCENTRUM "DE TUMKENS"
Pastoor Pitetlaan 30
3130 BETEKOM
016/56.52.33

speelt in reeks : HEREN Provinciaal II B-reeks
normale speeldag : woensdag
om : 20.00
0683 VOLLEY THOR TERVUREN 1
Clubverantwoordelijke: BARTHOLOMEES Roald
GSM :          0475/554.187
email :          bestuur@vossemthortervuren.be
website :     www.volleythortervuren.be
ZAALGEGEVENS:
SPORTCENTRUM DIEPENDAL
Lindeboomstraat 30
3080 TERVUREN
02/767.75.25

speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : dinsdag
om : 20.30
0686 VOLLEY THOR TERVUREN DAMES
Clubverantwoordelijke: BARTHOLOMEES Roald
GSM :          0475/554.187
email :          bestuur@vossemthortervuren.be
website :     www.volleythortervuren.be
ZAALGEGEVENS:
GEMEENTELIJKE SPORTZAAL VOSSEM
Dorpstraat 44
3080 VOSSEM


speelt in reeks : DAMES Provinciaal I
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0317 VOLLEYVRIENDEN HALLE
Clubverantwoordelijke: VANDERCAMMEN Freddy
GSM :          0474/789.828
email :          freddyvandercammen11@gmail.com
website :     
ZAALGEGEVENS:
Sportzaal GO-TA
Broekborre z/n
1500 HALLE


speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : donderdag
om : 20.15
0138 VOLOPZON OPWIJK
Clubverantwoordelijke: VERBEYST Lotte
GSM :          0495/304.004
email :          lotteverbeyst@hotmail.com
website :     www.volleyopwijk.be
ZAALGEGEVENS:
VKO OPWIJK
Karenverldstraat 23
1745 OPWIJK


speelt in reeks : DAMES Provinciaal III
normale speeldag : vrijdag
om : 20.30
0188 WEVO-WEMMEL
Clubverantwoordelijke: VAN DEN BERGHE Mia
GSM :          0476/359.450
email :          mia@vlmbrabant.be
website :     
ZAALGEGEVENS:
GEMEENTELIJKE SPORTHAL
Dijck 34
1780 Wemmel
02/460.08.25

speelt in reeks :
normale speeldag :
om :
0318 ZENNEBLOK H I EPPEGEM
Clubverantwoordelijke: ANDRIESSEN Nicolas
GSM :          0498/697.314
email :          nicolas_andriessen@hotmail.com
website :     www.zenneblok.be
ZAALGEGEVENS:
DE WATERLEEST
Waterleestweg 12
1980 EPPEGEM
015/61.58.90

speelt in reeks : HEREN Provinciaal I
normale speeldag : zaterdag
om : 15.15
0537 ZENNEBLOK H III EPPEGEM
Clubverantwoordelijke: GERAERTS Chesney
GSM :          0499/101.429
email :          geraertschesney@gmail.com
website :     www.zenneblok.be
ZAALGEGEVENS:
De Waterleest
Waterleestweg 12
1980 EPPEGEM
015/61.58.90

speelt in reeks : HEREN Provinciaal III
normale speeldag : zaterdag
om : 15.15
Clubnaam Speelt in zaal Zaaladres Post Gemeente Zaal-tel dag uur
ADK LEMBEEK Sportzaal GO-TA Broekborre 1500 Halle di 20.30
AKUUT D HERENT VC Sportcentrum Bart Swings Kouterstraat 1 3020 Herent zo 10.15
AKUUT H HERENT VC Sportcentrum Bart Swings Kouterstraat 1 3020 Herent zo 10.15
ASCAVOC ASSE PIVO Poverstraat 75 1731 zellik do 21.15
ATTILLA 1 DILBEEK Sporthal Don Bosco Bosstraat 62 1702 Groot-Bijgaarden 024665579 do 21.15
ATTILLADIES 1 DILBEEK Sporthal Don Bosco Bosstraat 62 1702 Groot-Bijgaarden 024665579 do 19.15
BIERBEEK KWB Sportcentrum De Borre Speelpleinstraat 8 3360 Bierbeek za 20.15
BORST VOORUIT ST GEN-RODE Sporthal Wouterbos doornlarenhoofdstraat 1640 Sint-Genesius-Rode 023800775 zo 15.15
BUFFALO'S TILDONK Sportcomplex Den Dijk (Den Box) Dijkstraat 1 3150 WESPELAAR 016570228 ma 21.15
CALYPSO KORBEEK-LO Sporthal Kessel-Lo stadionlaan 4 3010 Kessel-Lo 016253480 zo 10.15
DAWIEZEN SCHEPDAAL Sporthal Caerenbergveld Kerkhofstraat 13 1703 Schepdaal vr 20.30
DE KROON VC STRIJTEM MPI St.Franciscus Lostraat 175 1760 Roosdaal 053666815 di 20.15
DE PRITTEN VC Sporthal Heuvelkouter Sportlaan 3 1770 Liederkerke 053645595 do 20.15
DE SOLVELDERS 1 T-W Sportcomplex 'T Solveld Ralisweg 17 3390 Tielt (Bt.) 016632516 di 21.15
DE SOLVELDERS 2 T-W Sportcomplex 'T Solveld Ralisweg 17 3390 Tielt (Bt.) 016632516 di 21.15
DOUW RAKKERS DWORP-ALS. Sportzaal Dworp Kerkstraat 13 1653 Dworp do 20.30
EGEVOC LEUVEN Sportzaal "De Meander" Vakenstraat 18 3110 ROTSELAAR 016444517 ma 20.15
ETERNIT H KAP. O/D BOS Sprthal Eternit Westdijk 88 1880 Kapelle-Op-Den-Bos 015711933 zo 15.00
EUROGIRLS 2 ST-L-WOLUWE European School Brussels Av. Oscar Jespers 75 1200 Brussel (St-Lambrechts-Woluwe) wo 21.00
FENIKS HAACHT II VC Sporthal "Den Dijk" Dijkstraat 1 3150 Haacht 016570228 wo 21.00
FENIKS HAACHT VC Gem. Sporthal Sportveldweg 6 3190 Boortmeerbeek vr 21.20
GOVOK GOOIK Sporthal Koornmolen Processiestraat 15 1755 Gooik 054328979 do 20.30
GRIVOK GRIMBERGEN Sporthal Prinsenbos Pastoor Wouterstraat 1850 Grimbergen 022601211 wo 20.45
GRIVOK H GRIMBERGEN Sporthal Prinsenbos Pastoor Woutersstraat 1850 Grimbergen 022601211 do 21.00
GROENENBERG D LENNIK Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77 1750 Lennik wo 21.15
GROENENBERG H LENNIK Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77 1750 Lennik zo 15.30
GROOT-BIJGAARDEN VC Sporthal Ten Gaerde J.Mertensstraat 27A 1702 Groot-Bijgaarden 024633049 wo 20.15
HERVOC HERENT Sporthal bart Swings Spoorwegstraat 6 3020 Herent zo 14.30
INONZENTIJD D DIEGEM Gemeenteschool Diegem Watermolenstraat 1831 Diegem 027201188 vr 20.00
INONZENTIJD H DIEGEM Gemeenteschool Diegem Watermolenstraat 1831 Diegem 027201188 ma 20.30
IRIS LONDERZEEL Sporthal De Lijster Lijsterstraat 1 1840 Londerzeel 052572000 vr 20.45
KATASTROOF H MEISE Sportzaal W. Vandenberghe Brusselsestwg. 71 A 1860 Meise di 20.15
KNODDE MEISE Sportzaal W. Vandenberghe Brusselsestwg. 71A 1860 Meise di 20.00
KNODDE MEISE D Sportzaal W. Vandenberghe Brusselsestwg. 71A 1860 Meise wo 20.00
KREG LD ROTSELAAR Sportoase De Meander Vakenstraat 18 3110 Rotselaar 016892990 vr 21.15
KRUIKENBURG TERNAT D Kruikenburg Stationtraat 37 1740 Ternat ma 20.45
LADY'S MOLLEM VK Sportcentrum Dendermondestraat 25 1785 Merchtem 052371644 di 20.30
LAS CHICAS JETTE RICHARD BEAUTHIER Vandervekenstraat 114 1083 Ganshoren 024657571 wo 20.00
LENNIK VC DAMES A Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77 1750 Lennik di 21.15
LENNIK VC DAMES B Sporthal Jo Baetens A. Algoetstraat 77 1750 Lennik di 21.15
LEVET SCONE D LOT Vogelenzang Dworpsestraat 1651 Lot 023568772 wo 20.15
LIZARDS 1 LUBBEEK Sporthal Lubbeek Gellenberg 14 3210 Lubbeek 016632971 do 20.45
LIZARDS 2 LUBBEEK Sporthal PELLENBERG Kerkplein 2 3212 Pellenberg di 21.15
LOATJ-A-GOEN HALLE Sporthal De Hernekouter Hernekouter 1 1540 Herne 023959715 wo 21.00
LOVOC KESSEL-LO Sporthal Kessel-Lo Stadionlaan 4 3010 Kessel-Lo (Leuven) 016253480 di 21.00
MERSARIO MOLLEM SPORTLOODS ASSE Potaarde 14 1730 ASSE di 21.00
MISS MOJITOS BRUSSELS Richard Beauthier Vandervekenstraat 114 1083 Ganshoren 024655600 do 20.00
MOLENSTEDE VC Gem. Basisschool Vleugtstraat 37 3290 Schaffen di 21.15
MOLLEM VK Sporthal Waalborre Potaarde 14 1730 Asse vr 21.15
MOORHOEK LONDERZEEL Sporthal Verma Opdorpstraat 2 1840 Malderen 052319466 di 21.00
MYKA'S LEUVEN Sporthal Heverlee hertogstraat 180 3001 Heverlee 016402943 do 21.25
PLAN B LONDERZEEL Sportcentrum Dendermondsestraat 25 1785 Merchtem 052371644 vr 20.30
R 84 RECREA RUISBROEK Sporthal AJ Braillard Wandelingstraat 54 1601 Ruisbroek (Bt.) di 20.30
RECREA-B VC ZUUN Wildersportcomplex Sportlaan 1600 Sint-Pieters-Leeuw 023780100 vr 21.25
SET 'M-UP D TERNAT Gemeentelijk Sportcentrum Pieter Van Cauwelaertstr. 40 1740 Ternat 025820501 wo 21.00
SET-UP ALL STARS TERNAT Basisschool Horizon Bodegemstraat 20 1740 Ternat zo 10.15
SET-UP AMORAS TERNAT Gemeentelijk Sportcentrum Pieter Van Cauwelaertstr. 40 1740 Ternat 025820501 di 20.30
SET-UP H I TERNAT Rijksschool Ternat Bodegemstraat 20 1740 Ternat do 21.00
SLOEBERS BERG De Toverberg Gem. Basissc Gemeentewegel 2 1910 BERG (Bt.) 016659977 do 21.00
SMASH ATTACK HALLE Sportzaal GO-TA Broekborre zn 1500 Halle vr 20.30
SMASH & GO LEMBEEK Sportzaal Paul Bricout Mimosastraat 1502 Lembeek di 20.30
SOLLENBEEMD + HALLE Sportzaal GO-TA Broekborre zn 1500 Halle do 20.15
SPORA LEUVEN DAMES De Rijshool Rijschoolstraat 21 3000 Leuven 016231081 wo 20.30
SPORA LEUVEN H I Sportschuur Brandweg 8 3012 Wilsele 016225715 di 19.15
SPORTAF MERCHTEM Sportcentrum Dendermondestraat 25 1785 Merchtem 052371644 vr 20.15
STERKO KORTENBERG Sporthal Erps-Kwerps Oudebaan 14 3071 Erps-Kwerps 027599145 vr 21.00
STOKKEL VK Gemeenteschool Stokkel H. Vandermaelenstraat 1150 Sint-Pieters-Woluwe zo 10.00
SUNBEAM HOFSTADE Sporthal Zemst-Centrum Schoolstraat 13 1980 Zemst 015695001 wo 20.45
SVK OUD-HEVERLEE H Ontmoetingscentrum Sint-Joris Weert Beekstraat 13 3051 Sint-Joris Weert 016477153 vr 20.30
VBT MACHELEN H 3 Sporthal Bosveld heirbaan 1830 Machelen (Bt.) 022536799 do 21.00
VILVO VILVOORDE Eurovolleycenter Beneluxlaan 22 1800 Vilvoorde 022571616 di 21.15
VIP ERPS-KWERPS Sporthal Erps-Kwerps oudebaan 14 3071 Erps-Kwerps 027599145 zo 10.15
VLIERVOC LEUVEN De Rijschool Rijschoolstraat 21 3000 Leuven 016231081 vr 20.15
VOLLEY DIEGEM SPORT Sporthal Bosveld Heirbaan 9 1830 Machelen (Bt.) 022536799 wo 20.30
VOLLEY OPWIJK D VKO Opwijk Karenveldstraat 23 1745 OPWIJK zo 17.00
VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL Sporthal Caerenbergveld Kerkhofstraat 1703 Schepdaal 025696995 do 20.45
VOLLEYSKITEAM BETEKOM Sportcentrum De Tumkens Pastoor Pitetlaan 30 3130 Betekom 016565233 wo 20.00
VOLLEY THOR TERVUREN Sporthal Diependal Lindenboomstraat 30 3080 Tervuren 027677525 di 20.30
VOLLEY THOR TERVUREN DAM Sportzaal Vossem Dorpsstraat 44 3080 Vossem vr 20.30
VOLLEYVRIENDEN HALLE Sporthal GO-TA Broekborre zn 1500 Halle do 20.15
VOLOPZON OPWIJK VKO Opwijk Karenveldstraat 23 1745 Opwijk vr 20.30
ZENNEBLOK H I EPPEGEM Sporthal Eppegem Waterleestweg 12 1980 Eppegem za 15.15
ZENNEBLOK H III EPPEGEM Sporthal Eppegem Waterleestweg 12 1980 Eppegem za 15.15
/tr>
Naam Gemeente Email GSM Telefoon Info
BIERMANS Patrick 3071 Erps Kwerps patrick.biermans1@telenet.be 0496/03 02 23 02/459.36.84
BOEYKENS Kris 1820 Perk kris@taboka.be 0475/48.55.06
MERGAERTS Jos 3010 Kessel - Lo josmergaerts@gmail.com 0478/97 08 41
DE GROEF Ludo 1840 Londerzeel ludodegroef@skynet.be 0479/01 42 07 052/30.16.91
DE MAL Guy 3000 Leuven guy.de.mal@pandora.be 0499/20 78 31 016/88.35.50 Geen vrijdagavond
DE MOL Dirk 1080 Brussel de_mol_dirk@hotmail.com
DE SMEDT Julien 3080 Duisburg julien.de.smedt123@telenet.be 0477/675.398 02/767.29.42
ENGELS Andre 3210 Linden 0486/685.481 016/62 12 48 Enkel Oost-Br.
GOSSEYE Eddy 3071 Erps-Kwerps eddy.gosseye@skynet.be 0487/846.262 02/757.29.03
GREFFE Daniel 1700 Dilbeek greffedaniel@hotmail.com 0477/260.294 02/466.54.85
HAINE Alex 3000 Leuven alex.haine1@telenet.be 0476/961.277
JANSSEN Angela 1800 Vilvoorde janssen_angela@hotmail.com 0496/255.532 02/751.51.47
LUTS Koen 1840 Londerzeel koen.luts@skynet.be 0495/16.47.17 052/300.722
MOENS Eric 1830 Machelen ericmoens@hotmail.com 0477/47 19 05
MOENS Liesbeth 1830 Machelen lysbed_moens@hotmail.com 0476/57 63 40
PAUWELS Willy 1840 Londerzeel pauwelswilly@gmail.com 0473/35.30.87
QUYSSENS Eric 1600 St. P.-Leeuw erik.quyssens@telenet.be 0497/359.499 02/377.02.39 Tel. na 20u
RIK VANDERSCHRICK 1703 Schepdaal Rik.vanderschrick@proximus.be 0474/615.782
ROUTIAUX Guy 1831 Diegem guy.routiaux@pandora.be 0498/487.024 Enkel bekerwedstijden
STERCKX Willy 2800 Mechelen sterckx.willy@skynet.be 0475/86.85.38
VAN CAPELLEN Marc 3460 Bekkevoort marc.van.capellen2@gmail.com 0494/415.920
VAN den BOSCH Hans 1501 Buizingen hansvdb1@msn.com 0479/946.780 02/356.64.69
VAN DER LINDEN Jules 1880 Kapelle o/d Bos jules.van.der.linden@telenet.be 0478/736.701 015/630.435
VAN DER POOTEN Jan 1730 Asse janvanderpooten@hotmail.com 0475/861.525 02/452.75.13
VAN MUYLDER Jean 1840 Londerzeel eddy.gosseye@pandora.be 052/30.03.56
VAN NIEUWENHUYSEN Marc 1980 Eppegem marc.vannieuwenhuysen@skynet.be 015/61.68.22
VERBRUGGEN Rik 1502 Halle henri.verbruggen1@telenet.be 0486/230.134 02/356.05.55
VEREEKEN Marc 1745 Opwijk m.vereeken@scarlet.be 052/354.774
WEENEN Bert 3000 Leuven bertweenen@telenet.be 0478/966.550